Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Azt a Simsonost én is olvastam, de nem igazán gyözőtt meg.

Nem favágás, hanem bozót írtás valamint jelentős nagyságú területek kaszálása. Végülis az új gépeket, egy iylen 5 hónapos meló után így is úgy is el lehet hajítani, mert akik kezelik széjjel hajtják.

Ilyen üzemanyag árak mellett kérdésesek a meló kivitelezése. Vagyis a rendelkezésre álló keret szűkös. Azért gondoltam, hogy bekeverem E85-el. Így talán csökkenthetem az üzemanyag költségeket. A terület pedig nem konyhakert sajnos... :) 5-600 000 m2. Amit talán nem is 1x kell mjd levágni.

Persze ebbe nincs benne a fűrészes bokrolás, bozótírtás. Szal folyik itt a benzin..... meg persze rá is segítenek páran.

Link to comment
Megosztás:

Ha már favágásról van szó az elmút héten folyamatosan fát vágtam a szántófőd szélén (totál hulla vagyok), de én az alkoholt nem a fűrészbe öntöttem... :)

Ezért is kicsit elhanyagoltam autóm, de most majd megkap minden jót, mosás+vakszolás+belső nagytakarítás+nyárigumi, ja és még lesz egy műszaki viszgája is, friss, remélem csont nélkül..

No én meg felástam 40 nm-t a kertben, az se vót semmi. Benzin gyanánt E85 helyett egy kis sör fogyott.

Link to comment
Megosztás:

Hoogyne tudott volna róla!

Még örült is neki (nem kicsit)! ;)

(csak zárójelben jegyzem meg, szerény személyem a tulaj)

Akkó jóvan..., bár a fatolvajlást úgyse itt tetted volna közzé, hanem:

- Mama, van itt egy kis fa, ócsóé :) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Thx, hasznos cikk!

A fenti 2 linket már nézegettem, a Thule-val az a bajom hogy k*va drága.. (viszont csak náluk találtam megerősítést hogy jó a G Astrára)

Persze lehet mondani hogy ez a jó a többire meg nem szabad akasztani biciklit, de nem hiszem hogy ne létezne több féle ami jó az autóra, és biztonságosan kibírja azt az évi 2-3 alkalmat. Gondoltam hátha valakinek van ilyenje és tud véleményt mondani :)

Link to comment
Megosztás:

Thx, hasznos cikk!

A fenti 2 linket már nézegettem, a Thule-val az a bajom hogy k*va drága.. (viszont csak náluk találtam megerősítést hogy jó a G Astrára)

Persze lehet mondani hogy ez a jó a többire meg nem szabad akasztani biciklit, de nem hiszem hogy ne létezne több féle ami jó az autóra, és biztonságosan kibírja azt az évi 2-3 alkalmat. Gondoltam hátha valakinek van ilyenje és tud véleményt mondani :)

:D Bicikli tartó? ott nem lehet tekerni..... akkor felesleges ;)

Odáig tekersz azt kész, azt akkor nem kell tartó..... ;)

Viccet félretéve, ha csak 2-3 alkalomra kell miért nem bérelsz egyet..... assszem azt is lehet

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, nálam az utángyártottak nem sokat bírnak. Talán a gyárival hosszabb időre tervezhetek, már csak mérlegelnem kell az árat. Itt helyben 53e , Csergőn meg 56e pénz.

Lehet, hogy már volt róla szó, de a múltkoriban volt is egy teszt asszem a totalcaron, hogy a noname biciklitartók életveszélyesek. No nem arra, aki a kocsiban ül, hanem a mögötte jövőkre.

Link to comment
Megosztás:

:D Bicikli tartó? ott nem lehet tekerni..... akkor felesleges ;)

Odáig tekersz azt kész, azt akkor nem kell tartó..... ;)

Viccet félretéve, ha csak 2-3 alkalomra kell miért nem bérelsz egyet..... assszem azt is lehet

Tudom, bonyolult vagyok :P de azzal meg az a bajom hogy napidíjas... vagyis minek fizessek ki 10 napot egy balatoni nyaralásért amikor csak 2x2 órát van rajta az autón...

Közben a norauto-nál talátam egy ilyet:

http://www.norauto.hu/termekek/aru/euromat-strap

Ha jól tévedek akkor pont egy Astra hátulján van fotózva, de nem biztos... lehet elmegyek megnézni. Kb árban is ez lenne az a kategória amit szánnék rá...

szerk: elég durva amúgy hogy mit elkérnek 2 hajlított acélcsőért meg némi műanyag szerelékért... de hát aki autóval szállítja a biciklit annak biztosan sikerült az élet :)

Link to comment
Megosztás:

szerk: elég durva amúgy hogy mit elkérnek 2 hajlított acélcsőért meg némi műanyag szerelékért... de hát aki autóval szállítja a biciklit annak biztosan sikerült az élet :)

Ez nevetséges ár ahhoz képest, hogy mit elkérnek egy olyan szirszarért, mint egy termosztát, ami automatizált gyártósoron készül 40 éve változatlan technológiával. Ha nem autóba kellene, akkor annak 500Ft alatt lenne az ára...

Link to comment
Megosztás:

Hoogyne tudott volna róla!

Még örült is neki (nem kicsit)! :)

(csak zárójelben jegyzem meg, szerény személyem a tulaj)

Tegnap Dunaföldvár felől jövet Simontornyán láttam egy fehér Astra Caravant az orrán hoodprotectorral. Igen csúnya érdekes volt a fehér autón a nagy fekete sáv. (szerintem)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy már volt róla szó, de a múltkoriban volt is egy teszt asszem a totalcaron, hogy a noname biciklitartók életveszélyesek. No nem arra, aki a kocsiban ül, hanem a mögötte jövőkre.

Nem kizárt. Az ilyet amint lehet meg kell előzni.

De hogy ne legyen félreértés, én két napja a gyári középső dobok felöl érdeklődtem, most pedig írtam egy(2) árat, az kerül ennyibe nem a bringatartó.

Link to comment
Megosztás:

Halisztok... Van egy 1999-es Astra G 3ajtós x20xev-m... Egészen idáig az életben semmi bajom sem volt vele... De tegnap minden előjel nélkül elkezdett fura dolgokat csinálni. Egészen pontosan beparkoltam a kocsimmal egy helyre, majd miután leállítottam a motort onnantól kezdve folyamatosan világított az összes indexlámpám... Amint visszaadtam a gyújtást azonnal elaludt... A gyári központizár és riasztó úgy tűnik h jól működik (nyit-zár, több nyomásra reteszel), de valamiért mégis ez produkálja a kocsim... Az egyetlen megoldás h maradjon élet az akksiban az az volt, hogy az indexek reléit kivettem. Ötleletem sincs, h merre induljak, minden vélemény jól jön...

Link to comment
Megosztás:

Halisztok... Van egy 1999-es Astra G 3ajtós x20xev-m... Egészen idáig az életben semmi bajom sem volt vele... De tegnap minden előjel nélkül elkezdett fura dolgokat csinálni. Egészen pontosan beparkoltam a kocsimmal egy helyre, majd miután leállítottam a motort onnantól kezdve folyamatosan világított az összes indexlámpám... Amint visszaadtam a gyújtást azonnal elaludt... A gyári központizár és riasztó úgy tűnik h jól működik (nyit-zár, több nyomásra reteszel), de valamiért mégis ez produkálja a kocsim... Az egyetlen megoldás h maradjon élet az akksiban az az volt, hogy az indexek reléit kivettem. Ötleletem sincs, h merre induljak, minden vélemény jól jön...

fater hondája csinált ilyet pár éve, ott csak az egyik oldalon maradt égve, de az menet közben is... ott a végül riasztó volt a baj forrása

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Viszont előjött más baj is. A kocsiban van egy fejegység, 4 csatis erősítő, első ajtóban hangszórószett, nekem régen az autó hifi volt a hobbim, nem is épp olcsó dolgok vannak benne. Szóval összeszed valami generátor zajt a magas sugárzó amióta szaggat rángat a kocsi. De lehet csak véletlen egybeesés nem tudom, de igényesen van beépítve és a táp és rca kábelek is jól vannak. Rájöttem hogy biztos hogy a táp kábelen szed össze valami zajt, mert 2 pár rca megy a küszöbnél az egyiket már nem használom és azzal is ciripel a magas. Alacsony fordulaton és magas fordulaton.

most bonthatom szét a kocsit vajon hol a baj, vagy lehet bezavar a lamda emiatt generátor zajos esetleg?

Hali.

Hogy oldottad meg az első ajtókba a vezetékelést??Mert ugyebár gyorscsatis minden oda(vastagabb kábelt,h raktál be??)

Másik.....hogy lehet leengedni a benzint könnyen??Nekem nem jött össze?Alul megy 2db vezeték,de egyiken sem jön sajna??(nyomásérzékelős a benzin pumpa?)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Bicikli tartó: nincs lehetőőséged méretek beszerzésére? Egy ügyesebb mester megcsinálja neked lehet olcsóbban..... vagy ha van egy kis vénád meg időd te is megcsinálhatód.

Protektor: már korábban én is láttam ilyet. Igazából én azt nem értettem, hogy mi az a két hengeres fül rajta, ami ki van tömve papírral.

Hatásos lehet a kőfelverődés ellen. De már korábban kalapoltam cégeknél azzal, hogy nincs motorháztetőre, lökösre átlátszó fóliájuk? Vagy akár színazonos. Azt felteszem, még mindig jobban véd mit ez, mert lefedi az egészet. Így nem a lakkozás, fényezés sérül, nyom nélkül eltávolítható stb.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

De már korábban kalapoltam cégeknél azzal, hogy nincs motorháztetőre, lökösre átlátszó fóliájuk?

Na és van? Mert én ma a szalonba csak véletlenül hallottam meg, hogy erről beszélnek de valami horror áron, 30e/nm2 ami vastag és véd a kavics ellen. Kicsit sokallom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.