Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Egy kis humorbombon, labdacsok, petárdák...

A rendőr panaszkodik kollégáinak, hogy nincs sex az asszonnyal. Kollégái oktatják, hogy azért nincsen, mert mindig részegen megy haza és paraszt módra vulgárisan

beszál az asszonnyal, ahelyett, hogy kedvesen mosolyogva menne haza józanul és megkérdezné a feleségét, hogy "Kimostad a kádat?"

Erre, majd az asszony megkérdi milyen kádat? (mondják neki) Feleld azt:

- Az édes kis puncikádat. Meglátod boldog lesz, hozzád bújik és szeretkezni fogtok.

Elindul a rendőr hazafele, de a nagy izgalom miatt btér a kocsmába megiszik 4 jégert.

Siet tovább, de az otthona melletti kocsmába megint megiszik 4 jégert. Két óra múlva ahogy a lakása ajtaja elé lép, hirtelen berúgja az ajtót majd üvölt:

- ASSZONY!!! KIMOSTAD A TÁLAT?

- Milyen tálat?

- A PI...AT TE ÁLLAT!!!

Józsi bácsi, a TSZ állatgondozója nagyon jó szakember, csak kicsit csúnyán beszél. Egyszer, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiállt neki:

- Elnök elvtárs, a bika megb@szta a fehér tehenet!

Az elnök rá se legyint. Másnap, amikor az elnök az istállónál jár, Józsi bácsi odakiállt neki:

- Elnök elvtárs, a bika megb@szta a fehér tehenet!

Az elnök rászól, hogy beszéljen szebben. Igen ám, de az elnök megtudta, hogy holnap érkezik Rákosi elvtárs. Fut azonnal Józsi bácsihoz, és mondja neki:

- Józsi bácsi! Holnap jön Rákosi elvtárs. Nekem nehogy valami csúnya szót halljak, mert akkor oda az egész TSZ becsülete. Ha a bika hm-hm a fehér tehenet, akkor maga azt mondja nekem, hogy: elnök elvtárs, a bika meglepte a fehér tehenet.

Másnap meg is jön Rákosi elvtárs és a sleppje. Az elnök kalauzolja őket. Amikor az istállónál járnak, Józsi bácsi odakiállt nekik:

- Elnök elvtárs meglepetés érte a fehér tehenet! A bika a tarkát b@szta meg!

Link to comment
Megosztás:

...hát nagyon szívesen!!

bocs de félre értetted az üzenet lényegét. nem felénk laksz a településen ahol lakok van egy roma pali

brutális beszéd teknikával a hanglejtése nem éppen szokványos. a kocsmában megjelenve nem adtak neki italt ekkor hangzott el tőle ez a mondat ami nálunk már szálló ige

NA a ne e gecízz!!

bocs ha sértőnek tűnt ,nem annak szántam.köszi a segítséget de amit le lehet tölteni már megvan

Link to comment
Megosztás:

Isten éltessen tgabika76. :lol: Aztán éjjel csak óvatosan a nagy havazásban, nem irigyellek... :lol:

Köszönöm.

Én se irigylem magamat, múlt éjjel kétszer is ásnom kellett az autót, meg volt ahol többszáz métert kellett tolatnom mert előre nem ment tovább a vas az istennek se, pedig téligumim van. Mondjuk hóláncom is van, de valahogy hajnali 4-kor 20 centi hóban nem sok kedvem volt megláncolni az autót...

Az a baj hogy mostanában mindig éjjel esik (erre mifelénk jelenleg is) amikor még a hókotrók se járnak, de nekem mennem kell...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm.

Én se irigylem magamat, múlt éjjel kétszer is ásnom kellett az autót, meg volt ahol többszáz métert kellett tolatnom mert előre nem ment tovább a vas az istennek se, pedig téligumim van. Mondjuk hóláncom is van, de valahogy hajnali 4-kor 20 centi hóban nem sok kedvem volt megláncolni az autót...

Az a baj hogy mostanában mindig éjjel esik (erre mifelénk jelenleg is) amikor még a hókotrók se járnak, de nekem mennem kell...

Gabika,vénülünk-vénülünk.

börtzdéj neked.

Link to comment
Megosztás:

valami büdös tirpák lelopta reggelre a 4 dísztárcsámat.. :lol:

már bánom hogy nem nagytam a belsejében valami üzenetet nehezen levakarható festékkel

B@ssus,ráadásul a gyári dísztárcsák elég drágák!

Viszont tényleg nagyon erősek,az enyémnek már pár helyen letörött a széle,padkát is kapott párszor,de mégis

jól tart.Viszont az előző Astrára amit vettem (boltban) az egyből megrepedt már a felrakáskor

és utána le is potyogott sorban mind!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.