Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Lehet, hogy politikus is fórumozik itt? De rendben akkor viccet sem!

Pont te mondod a politikust,mikor a neved kisértetiesen hasonlít az egyikre! :lol:

Más!

Szokott ide hozzánk is írni Tgabika,akinek ma van a szülinapja ezuttal

Kívánok neki boldog szülinapot,essen az asztal alá! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak 1cm-el nagyobb a kerék sugara, az meg szerintem lényegtelen különbség. Futóművet se hiszem, hogy ekkora eltérés elhangolná. Meg ha három ember ülne be hátra plusz némi csomag, akkor az több mint egy centit összenyom a rugókon, nem lett volna szabad a kerékméret miatt felütnie.

Szerintem nem ért bele a dobba, sajnos este volt amikor történt ezért nem annyira tudtam megnézni (reggel meg mindig elfelejtem :lol:, de majd ma ebédszünetben megnézem :lol: ). Szerintem annak más hangja lett volna. Nem volt surlódó hang, annyit érztem, hogy a rugó kvázi ennyit bír elnyelni és emiatt "felütött" egy picit.

Link to comment
Megosztás:

nem a lelkesedésedet akarom letörni, de ahogy azt fentebb is írták az a gumi méret nem erre a kocsira való! 195/60 vagy 185/65 R15.... :lol:

Igen, sajnos tudom, hogy nem ez a gyárilag ajánlott mérett. Ez "mondhatni" az autóval jött , ott vettem hozzá ahol a kocsit is. Bár tudom, hogy kereskedő mindent mond, amikor eladja az autót - bár ismerős - meg utána is ha valamire rájössz, de én utólag felhívtam és rákérdeztem nála. Nekem azt mondta, hogy igazam van, ez nem váltóméret, de nem okoz gondot a dolog. Sajnos más topic-okban sem volt egyértelmű, hogy most ez okoz-e problémát vagy sem és ahogy látom titeket is megoszt a dolog. Érdemes ezért most új téli gumit venni? Azért az nem kis mulatság.

Link to comment
Megosztás:

nah ez az igazi Respect :D :lol:

milyen az a kadmiumsárga??? :lol:

Erős kanárisárga... Megvan?

Ennél már csak a libafoszöld volt kúlabb... :D

Urak! áthoztam ide, mert mát csettopikot csináltunk műszakis cuccból :(

ilyen színű volt, csak kombi és a sorolt fícsörökkel:

Sarga%202007.08.17.%20022.jpg

Link to comment
Megosztás:

Urak! áthoztam ide, mert mát csettopikot csináltunk műszakis cuccból :lol:

ilyen színű volt, csak kombi és a sorolt fícsörökkel:

És ezen a képen külön felhívom a figyelmet a színrefújt hűtőrácsra és hátsó szellőzőrácsra... :lol:

Mondjuk, én nagyon szerettem a Trabit, őszinte, faék-egyszerűségű technika volt.

Link to comment
Megosztás:

na ne gecizz valami mást találtam 150MB letöltést nem éppen ezt keresem valakinek hozzászólása volt leírta és képekkel illusztrálta a műveletet

na akkor még egyszer nekifutok, de már dühösebben:

:lol: BRAVO, BRAVO, BRAVO :lol:

Pedig az a 150MB letöltés választ ad a felmerülő kérdések nagytöbbségére. Csupán a két rendszám tábla közötti részt foglalja magába!

Link to comment
Megosztás:

És ezen a képen külön felhívom a figyelmet a színrefújt hűtőrácsra és hátsó szellőzőrácsra... :lol:

Mondjuk, én nagyon szerettem a Trabit, őszinte, faék-egyszerűségű technika volt.

Az asszony apai nagyanyjának van egy 601-es trabi Kombija ugy 50000km-el. Annak csak az a baja, hogy még soha nem volt meghajtva. Szerintem a 4.sebesség fogaskereke olyan lehet mint az új. Csak annyi dolga van, hogy olajban fut. Egyszer mentem vele kb fél éve. Nagyon nagy feeling.:lol:

Majd ha lesz alkalmam lefotózom és felteszem ide :(

Link to comment
Megosztás:

És ezen a képen külön felhívom a figyelmet a színrefújt hűtőrácsra és hátsó szellőzőrácsra... :(

Mondjuk, én nagyon szerettem a Trabit, őszinte, faék-egyszerűségű technika volt.

http://www.trab-akrobatika.extra.hu/Kepek/...8.17.%20022.jpg

Te Freeze!

Hát én mindjárt kidobom a monitoromat! :lol: Én ezt inkább látom kénsárgának, mint kadmiumnak!

Valóban, az enyém kicsit kadmiumabb volt :lol:

De igen, nekem is ugyanígy volt színrefújva minden.

Olyan motor volt benne, hogy elképesztő, Annó 6E ft-ért vettem hozzá két gyári német hengert dugóval együtt.

Annyira volt zsír új, hogy ki kellet mosni a hengerfalból az eredetiséget bizonyító gyári lila festéket.

Össze lett rakve és mint a rakéta, Ladás kolégák nem hitték el , hogy nem tuning a motor.

Nagyon jól ment, 3 db főtengyelyt nyíram ki vele :D

És ha hiszitek, ha nem Magas Tátra oda-vissza 6.5 litert fogyasztott 100 km-en!

Már nagyon sajnálom, hogy eladtam potom pénzért.

Link to comment
Megosztás:

Valóban, az enyém kicsit kadmiumabb volt :lol:

De igen, nekem is ugyanígy volt színrefújva minden.

Olyan motor volt benne, hogy elképesztő, Annó 6E ft-ért vettem hozzá két gyári német hengert dugóval együtt.

Annyira volt zsír új, hogy ki kellet mosni a hengerfalból az eredetiséget bizonyító gyári lila festéket.

Össze lett rakve és mint a rakéta, Ladás kolégák nem hitték el , hogy nem tuning a motor.

Nagyon jól ment, 3 db főtengyelyt nyíram ki vele :(

És ha hiszitek, ha nem Magas Tátra oda-vissza 6.5 litert fogyasztott 100 km-en!

Már nagyon sajnálom, hogy eladtam potom pénzért.

ITT megtaláljátok, hogy miért hívja Freeze kadmiumsárgának. :D

Szerk.Drága alapanyagok és mérgek

"A drága alapanyagok neve mindig feltûnik a festék nevében (pl. KADMIUMSÁRGA), mert ez megmagyarázza a magas árat." :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valóban, az enyém kicsit kadmiumabb volt :lol:

De igen, nekem is ugyanígy volt színrefújva minden.

Olyan motor volt benne, hogy elképesztő, Annó 6E ft-ért vettem hozzá két gyári német hengert dugóval együtt.

Annyira volt zsír új, hogy ki kellet mosni a hengerfalból az eredetiséget bizonyító gyári lila festéket.

Össze lett rakve és mint a rakéta, Ladás kolégák nem hitték el , hogy nem tuning a motor.

Nagyon jól ment, 3 db főtengyelyt nyíram ki vele :(

És ha hiszitek, ha nem Magas Tátra oda-vissza 6.5 litert fogyasztott 100 km-en!

Már nagyon sajnálom, hogy eladtam potom pénzért.

Persze mert amíg felfele ment megette a 13 litert. Lefele meg nem kellett beindítani a motort mert hazáig legurult a Magas Tátrából. Így akkor átlag 6,5 liter jött ki :lol:

Link to comment
Megosztás:

...Nagyon jól ment, 3 db főtengyelyt nyíram ki vele :lol:

És ha hiszitek, ha nem Magas Tátra oda-vissza 6.5 litert fogyasztott 100 km-en!

Már nagyon sajnálom, hogy eladtam potom pénzért.

Igen, a főtengelyeket szerették csipegetni... Nálam is megevett párat + fúrások. Valami 25.000 Ft körüli összegre emlékszem, annyiból zsírba volt téve a motor. Talán valami 60-70 ezer km-t ment el egy felújított motor-szett. Az már macerásabb volt, mikor a forgattyúsház öntvényét is megvállasították a főtengelycsapágyak, akkor azt is kellett keresni bontóban. Én jóval 200.000 km felett tettem az enyémbe. Persze közben a szokásos hattyúnyak, függőcsapszeg, fékgenerálok, stb. Viszont soha, sehol nem hagyott ott... :lol: Egyszer törött főtengellyel is hazavitt (utólag is csókoltatom az OMV 40-es keverékét, aminek a tankolása után ez történt - valószínűleg tiszta benzin volt...)

Link to comment
Megosztás:

Igen, a főtengelyeket szerették csipegetni... Nálam is megevett párat + fúrások. Valami 25.000 Ft körüli összegre emlékszem, annyiból zsírba volt téve a motor. Talán valami 60-70 ezer km-t ment el egy felújított motor-szett. Az már macerásabb volt, mikor a forgattyúsház öntvényét is megvállasították a főtengelycsapágyak, akkor azt is kellett keresni bontóban. Én jóval 200.000 km felett tettem az enyémbe. Persze közben a szokásos hattyúnyak, függőcsapszeg, fékgenerálok, stb. Viszont soha, sehol nem hagyott ott... :lol: Egyszer törött főtengellyel is hazavitt (utólag is csókoltatom az OMV 40-es keverékét, aminek a tankolása után ez történt - valószínűleg tiszta benzin volt...)

Igen, nekem is volt egy főtengely beállásom emiatt, de mintha már egyszer erről konzultáltunk volna, valami rémlik

Link to comment
Megosztás:

Üdv, így az ebéd utánról!

Most mondta az egyik kollégám, hogy át akarja alakítani a kocsiját E85-öshöz.

Szerintetek a G astrában milyen hatással elnne egy ilyen átalakítás? Vagy ha valakinek van ilyen átalakított rendszere az milyen tapasztalatokkal bír?

Ez most komolyan elgondolkodtatott!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdv, így az ebéd utánról!

Most mondta az egyik kollégám, hogy át akarja alakítani a kocsiját E85-öshöz.

Szerintetek a G astrában milyen hatással elnne egy ilyen átalakítás? Vagy ha valakinek van ilyen átalakított rendszere az milyen tapasztalatokkal bír?

Ez most komolyan elgondolkodtatott!!! :lol:

Itt olvashatsz róla bővebben: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1484&st=4200

Link to comment
Megosztás:

Igen, sajnos tudom, hogy nem ez a gyárilag ajánlott mérett. Ez "mondhatni" az autóval jött , ott vettem hozzá ahol a kocsit is. Bár tudom, hogy kereskedő mindent mond, amikor eladja az autót - bár ismerős - meg utána is ha valamire rájössz, de én utólag felhívtam és rákérdeztem nála. Nekem azt mondta, hogy igazam van, ez nem váltóméret, de nem okoz gondot a dolog. Sajnos más topic-okban sem volt egyértelmű, hogy most ez okoz-e problémát vagy sem és ahogy látom titeket is megoszt a dolog. Érdemes ezért most új téli gumit venni? Azért az nem kis mulatság.

Nem vennék új gumit, inkább a lengéscsillapítókat nézesd meg.

Link to comment
Megosztás:

Ezt ismeritek? :lol:

Vigyázat szókimondó szöveggel van :lol: !Csak 18 éven felülieknek!

villanyszerelés

Nem vagyok prűd, de nekem Mucsi (pedig egyébként jó színész, sok filmben láttam)

azzal teszi be a kaput, hogy állandóan mocskosul káromkodik a legtöbb szerepben.

Nyilván a rendező osztja rá a feladatot, de nekem már ez már túl megy a humor határán.

Egy idő után már céltalan dolognak tartom az állandó szarköpködést.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megkapta a gépem az 1.000 km-es olajcserét (1.150 km). Az olaj sötét teaszínű volt, remélem a nagyja "forgácsot" is vitte magával. Holnap Balatonra viszik (szerelő), a hétvégén meg még valamerre megyünk, ha lesz idő rá. Így bő egy hét alatt reális lesz a 2.000 km. 3000-be még nem pörgettem, majd lassacskán bátrabb leszek, nehogy magába omoljon megint egy dugattyú a lustaságtól... :lol: 3.000 km után majd benevezek egy óvatosabb (téli)fagyira...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma megkapta a gépem az 1.000 km-es olajcserét (1.150 km). Az olaj sötét teaszínű volt, remélem a nagyja "forgácsot" is vitte magával. Holnap Balatonra viszik (szerelő), a hétvégén meg még valamerre megyünk, ha lesz idő rá. Így bő egy hét alatt reális lesz a 2.000 km. 3000-be még nem pörgettem, majd lassacskán bátrabb leszek, nehogy magába omoljon megint egy dugattyú a lustaságtól... :lol: 3.000 km után majd benevezek egy óvatosabb (téli)fagyira...

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.