Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

TELO, ne rágd magad, mindennapos eset, ilyenek vagyunk mi, magyar autósok. Legközelebb eszedbe fog jutni a dolog, és beengeded a kéreckedőt. A baj ott kezdődik, hogy nálunk nemigen lehet indexszel kultúráltan bekéretőzni, mert akkor csakazértse engednek be. Namármost ha viszont épp ezért index nélkül beerőlködik valaki, az meg agresszív. Én boldogan beengedek mindenkit, aki indexel, de az nagyon ritka. :oops:

Link to comment
Megosztás:

TELO, ne rágd magad, mindennapos eset, ilyenek vagyunk mi, magyar autósok. Legközelebb eszedbe fog jutni a dolog, és beengeded a kéreckedőt. A baj ott kezdődik, hogy nálunk nemigen lehet indexszel kultúráltan bekéretőzni, mert akkor csakazértse engednek be. Namármost ha viszont épp ezért index nélkül beerőlködik valaki, az meg agresszív. Én boldogan beengedek mindenkit, aki indexel, de az nagyon ritka. :oops:

Én normális indexes bekérődzködőket mindig beengedek. Más dolog, hogy nem mindig köszönik meg, de ez most nem érdekes. A gond nálam nem ott volt, hogy indexelt-e vagy sem, hanem amilyen módon furakodott. Simán beengedem, ha előttem van és szépen indexelve bekérődzködik, de ez picivel mögülem indult, rálépett a gázra gondolom, hogy kicsit elém kerüljön miközben már egyből kezdte is rámhúzni az autót, gondolván majd biztos beengedem. Tehát vhogy egyáltalán nem kérődzködött normálisan és szabályosan. A világért sem lassított volna picit, hogy esetleg már csak mögém soroljon be, ami tutira sikerült is volna neki előbb-utóbb, mert nem volt vészes a forgalom. Sietős lehetett neki, hogy beférjen még a kis lukba a busz előtt, ezért felgyosított 80-ra és közben teljesen természetes módon kezdett volna besorolni elém számítván arra, hogy én majd szépen fékezek és engedek. És az ilyentet nem szeretem, mert nem tetszik az, hogy le akar szorítani és ki akarja erőszakolni a helyet magának csak azért mert ő most nagy ember. Persze közben lehet, hogy kirakta az indexet is de ez vhogy akkor cseppet sem hatott meg engem... De mindegy is, legközelebb az ilyeket is beengedem.

Link to comment
Megosztás:

Telo!Ilyenkor én is soxor inkább gyorsítani szoktam.Már csak levből is! :D De egyébként normális szoktam lenni, és előzékeny, de aki nem indexel, azt nem engedem be.Persze egy egy nagy kotla bömöst, vagy mergát azért ugye........... :P Fő a békesség. :wink:

Amúgy meg aki hátsófertályarcú az hátsófertályarcú.Ez van. :evil: Mondjuk ha valamelyik beleverne az autómba, lazán feljelenteném, rongálásért.Mert ugye ezt mégse kéne talán.Kopasz, vagy nem kopasz. :evil:

Link to comment
Megosztás:

Telo!Ilyenkor én is soxor inkább gyorsítani szoktam.Már csak levből is! :D De egyébként normális szoktam lenni, és előzékeny, de aki nem indexel, azt nem engedem be.Persze egy egy nagy kotla bömöst, vagy mergát azért ugye........... :P Fő a békesség. :wink:

Amúgy meg aki hátsófertályarcú az hátsófertályarcú.Ez van. :evil: Mondjuk ha valamelyik beleverne az autómba, lazán feljelenteném, rongálásért.Mert ugye ezt mégse kéne talán.Kopasz, vagy nem kopasz. :evil:

Sztem inkább az ő öklének lett baja, az ablakomban nem esett kár, csak annyi, hogy ott maradt a csávó ököllenyomata... :roll:

Azért picit még idegesít, hogy az elmúlt 2 nap alatt 2-szer is belefutottam ilyen esetbe. Nem igaz, hogy nem lehet ezeket rendre tanítani. Grrr. De mindegy, fő a békesség, ahogy mondod... Meg ahogy uhuhu mondaná: okos enged, szamár szenved.

Link to comment
Megosztás:

Az Apeh lapján megtalálod a nyomtatványkitöltő programot, amit le lehet tölteni.

kitöltéskor ellenőrzésre is van lehetőséged, így tutira nem adsz be hibás bevallást.

A kitöltéshez azt hiszem tatálsz útmutatót is.ha nem boldogulsz, ha visszaértem részletesebben utána nézek. :shock:

Na boldogultál a letöltéssel? vagy nem is próbáltad?

Link to comment
Megosztás:

Ma egy papa gondolta azt hogy nem kell neki a nyugdíj.kerékpárral ment elQttem a 4-es városban lévQ 4 sávos szakszán, aztán gondolt egyet és keresztbe vágott.elég merész, tekintve hogy talán én voltam a legkisebb autóval. mert a reggeli csúcsban az út tele volt kamionokkal.de szerencséje volt a kis kamikazénak, mert megúszta

Link to comment
Megosztás:

Kösz a választ - akkor az enyém valóban twinport lesz - csak már lenne meg! Péntek óta áll a Maxabo udvarán. :!:

Reméljük, hamarosan átadják... Nem lehet vmi jó dolog így szemezgetni az autóddal, hogy tudod, hogy a tied, de nem veheted még át... Asszem BallaImi volt hasonló helyzetben tán. Vagy inkább KoPi? Kicsit keverem még az embereket... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Semmi különös. Ebben a jó időben bent kell ülnöm és dolgoznom :P

És veled történt ma valami érdekes?

Ma még nem történt semmi "érdekes" velem szerencsére... :wink: De amúgy én is bennt dolgozom, mint mindig. Az a vicces, hogy most tök jó idő van, hétvégén meg állítólag tök szar lesz :D Pont most! Mintha pont a fóti talira időzítene... Tényleg, te jössz talira, ugye? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ma még nem történt semmi "érdekes" velem szerencsére... :wink: De amúgy én is bennt dolgozom, mint mindig. Az a vicces, hogy most tök jó idő van, hétvégén meg állítólag tök szar lesz :D Pont most! Mintha pont a fóti talira időzítene... Tényleg, te jössz talira, ugye? :roll:

Igen sajnos tényleg szar időt mondanak.

Szokásos, mindig a hétvégén romlik el :D

Én most sajna nem tudok ott lenni, de a következőre biztos elmegyek.

Link to comment
Megosztás:

Igen sajnos tényleg szar időt mondanak.

Szokásos, mindig a hétvégén romlik el :P

Én most sajna nem tudok ott lenni, de a következőre biztos elmegyek.

Akkor nem lesznek nyuszik a talin... :D

Amúgy megkérdezhetem, te hova valósi vagy és mivel foglalkozol?

Link to comment
Megosztás:

Mi a probléma a munkaköri leírásommal? :D :P :D

Semmi! Tetszik... :D Csak fura volt első hallásra a "minőségügyi asszisztens". Ez pontosan mit takar? Milyen minőségben vagy te ott pontosan? :wink: "Minőségi" ügyekkel foglalkozol? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.