Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ti hol tartjátok a kocsiban a telefonotokat? Én nem szeretném megfúrni a műszerfalat sehol, a 2oldalas ragasztó semmit nem ér, az ablakra tapadós nem tetszik, mert mindig le kellene szedni (ne törjék fel a kocsit) és a nanopadban nem hiszek.

Néztem lehet kapni Kuda márkájú autóspecifikus tartót pl:

http://www.vatera.hu/telefontarto_konzol_f..._160274765.html

de ez meg nem biztos hogy jó az én telómnak.(samsung G600)

Van valakinek esetleg ilyen tartója?? Univerzális, állítható a mérete?

Ezen a telefontartó kérdésen már én is agyalok egy ideje, kéne vmi olyan ami stabilan tartja a telót, ne legyen túl messze tőlem (a navi miatt) elforgatható, roncsolás mentesen szerelhető és nem utolsó sorban óccsó is legyen.

Nehéz ügy!

Link to comment
Megosztás:

Gondolom belerakta mert nem volt benne.

Más!

Mennyiért lehetne eladni ezeket az alufelniket, gumival együtt? 15"-os gyári IRMSCHER OPEL felnik, 185/60 R15 ös gumikkal. Le akarom cserélni nagyobbakra.

attól függ milyenek a gumik rajta. mármint profil mélység. ismerősöm 2 idényt még elmenő gumikkal vett 30.000 körül hasonlót

Link to comment
Megosztás:

Az akko nem volt rossz vétel!

Mivel ált. a lemezfelni darabját is 5-é mérik,+ a gumi állapottól függően is min. 2-3ezret kóstál.

hát olyasmi ami normális, csak annyi 15" felni van mint a szemét. 6-7 rogyért szépeket dobálnak.

Amúgy milyen elképzelésed van?

mert sok webshopban 16-17 rongyé új 16" adnak. igaz nem gyári de a masszívak.

Link to comment
Megosztás:

Részemről a kormány alatt balra lent található "mini kesztyűtartóban", és bluetooth headset-et használok.

Navigálásra PDA-t használok, gyári tartójában a szélvédőre ragasztva, és ha nem kell a tartó akkor leveszem.

Navigáció nekem is van, vákuumos tartóval a szélvédőn és ha nem használom leveszem, ne lássák....

Azt ritkán használom és akkor belefér le-fel tenni. De a telefonnak azért nem akarok ilyen tartót, mert azt már gáz lenne állandóan le-fel pakolgatni :rolleyes:

Ilyen szellőzőrostélyra rakhatón gondolkozom, vagy megveszem ezt, vagy a meglévő csavarral szerelhetőt (na ezt nem akarom csavarral) rakom fel, hogy leapplikálom 2 illatosítóról azt a kis kúpos bigyót ami ezen is van amit belinkeltem és ráragasztom a meglévőre és akkor úgy óccsóbb :D

http://www.gpsvilag.hu/index.php/cellular-...e-pattinth.html

Link to comment
Megosztás:

Navigáció nekem is van, vákuumos tartóval a szélvédőn és ha nem használom leveszem, ne lássák....

Azt ritkán használom és akkor belefér le-fel tenni. De a telefonnak azért nem akarok ilyen tartót, mert azt már gáz lenne állandóan le-fel pakolgatni :rolleyes:

Ilyen szellőzőrostélyra rakhatón gondolkozom, vagy megveszem ezt, vagy a meglévő csavarral szerelhetőt (na ezt nem akarom csavarral) rakom fel, hogy leapplikálom 2 illatosítóról azt a kis kúpos bigyót ami ezen is van amit belinkeltem és ráragasztom a meglévőre és akkor úgy óccsóbb :D

http://www.gpsvilag.hu/index.php/cellular-...e-pattinth.html

Arra is ügyelj, hogy a nyomát is tüntesd el a szélvédőről.

Hallottam már olyanról, hogy a nyom miatt feltételezték, hogy esetleg a kesztyűtartóban van és feltörték a kocsit.

Link to comment
Megosztás:

Arra is ügyelj, hogy a nyomát is tüntesd el a szélvédőről.

Hallottam már olyanról, hogy a nyom miatt feltételezték, hogy esetleg a kesztyűtartóban van és feltörték a kocsit.

Aljas, mocskos, fineszes rablóbanda, hogy törne el a kezük még erre is figyelnek. :D

Hát nyomokat nem szoktam törölgetni és valóban ott tartom a kesztyűtartóban :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tud segíteni Opel Astra G eljegesedés meggátolásában!Ha ott hagyom szabadban az autót,a szélvédő és az ablakok belülről fagynak be,olyan szinten,hogy kaparni kell a jeget!Az még rendben lenne,hogy kívül lefagy,dehogy belülről is?Érthetetlen!

Thx!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tud segíteni Opel Astra G eljegesedés meggátolásában!Ha ott hagyom szabadban az autót,a szélvédő és az ablakok belülről fagynak be,olyan szinten,hogy kaparni kell a jeget!Az még rendben lenne,hogy kívül lefagy,dehogy belülről is?Érthetetlen!

Thx!

Szia,

szerintem egy teljes kiszáríás után páramentesítővel le kellene kezelni. De ez csak egy tipp!

Üdv,

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tud segíteni Opel Astra G eljegesedés meggátolásában!Ha ott hagyom szabadban az autót,a szélvédő és az ablakok belülről fagynak be,olyan szinten,hogy kaparni kell a jeget!Az még rendben lenne,hogy kívül lefagy,dehogy belülről is?Érthetetlen!

Thx!

Nincs ebben semmi természet ellenes.

Behordod a havat, latyakot a cipőddel, az párolog, és az fagy rá az ablakra belülről.

Ha van klímád használd a fűtés mellett menet közben és akkor az szárít is.

Toljad a levegőt az ablak és a láb felé is.

Ha nincs klímád,akkor fűtés mellett nyiss kis résnyi ablakot menet közben.

A lényeg, hogy ki kell szárítani belülről a gépezetet.

szerk: és tartsd be az előttem szólók tanácsát is :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Arra is ügyelj, hogy a nyomát is tüntesd el a szélvédőről.

Hallottam már olyanról, hogy a nyom miatt feltételezték, hogy esetleg a kesztyűtartóban van és feltörték a kocsit.

Újabb érv hogy beszerezzek egy zárható kesztyűtartót... csak sajnos elég ritka, tudtommal csak Cabrioban volt ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.