Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Már érdeklődtem én is erről a beszerzési forrásról, de senki nem jelzett vissza, hogy lenne velük tapasztalata. E-mailben érdeklődtem náluk, de olyan összefüggéstelen, magyar nyelv szerű válasz érkezett, mintha én próbálnék csehül makogni.

Egyébként ezt néztem ki (T indexű). Végül itthon megvettem szereléssel, centrírozással 18.000 Ft/db áron.

Én a gumira gondoltam :rolleyes:

Van egy kolegám akinek van valami gumis cimborája állítólag nála az itthoni ár feléért lehet venni.

Még futok vele egy kört,ha nem akkor megrendelem innen.

Elég mókás a gyári dunlop nyári gumival most :D

Az ABS biztos hogy jó az autóban :P

Link to comment
Megosztás:

Én a gumira gondoltam :rolleyes:

Van egy kolegám akinek van valami gumis cimborája állítólag nála az itthoni ár feléért lehet venni.

Még futok vele egy kört,ha nem akkor megrendelem innen.

Elég mókás a gyári dunlop nyári gumival most :D

Az ABS biztos hogy jó az autóban :P

eddigre azért illik lecserélni ám....nem olyan mókás az....

Link to comment
Megosztás:

A marosigumi.hu-nál ennél olcsóbban van ugyanilyen méretű és sebességindexű Good Year, Bridgestone és Pirelli is. Pont ilyen náluk nincs.

Teszten a Snowtrac 3 kategória győztes lett. Értsd a felsoroltak mind mögötte végeztek.

De mindenki szíve joga a választás. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jól van már :D

10w40 gumit veszek,vagy nem :rolleyes:

Én csak újfent azt tudom mondani, hogy SEMPERIT sportgrip-et 195-ös szélességben senki ne vegyen aki havon is akar autózni.

Kicsit bosszantó, mikor a hegyen alig tudtam menni tolatva!!! (előre felé esély sem volt), miközben egy Skoda favorit majdnem ledudált az útról... persze ő rendesen jött...

Aztán megállt, megvárta míg elvonszolom magam, aztán helyből elindult a lejtőn felfelé(hólánc nélkül persze).

És ez nem az első eset volt.

Link to comment
Megosztás:

Én csak újfent azt tudom mondani, hogy SEMPERIT sportgrip-et 195-ös szélességben senki ne vegyen aki havon is akar autózni.

Kicsit bosszantó, mikor a hegyen alig tudtam menni tolatva!!! (előre felé esély sem volt), miközben egy Skoda favorit majdnem ledudált az útról... persze ő rendesen jött...

Aztán megállt, megvárta míg elvonszolom magam, aztán helyből elindult a lejtőn felfelé(hólánc nélkül persze).

És ez nem az első eset volt.

Ok én megfogadom.

Majd eldöntöm,tavaszig :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy normális-e az, hogy befagyott a szélvédőmosó spricnim. A szerelőm azt mondta annó, hogy megfelelő anyagot töltött bele. Próbáltam bele fújni jégoldó sprayt, de nem segített. Ez mindig így lesz, vagy csak rossz fagyálló van benne?

Link to comment
Megosztás:

...senki ne vegyen aki havon is akar autózni....

Télen pedig esélyes a havon autózás... :D A dologban az a bosszantó, hogy nem egy szezonra vesz az ember gumit, innentől meg, hogy kiderült a bénasága, gondolom nem szívesen használod tovább... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én csak újfent azt tudom mondani, hogy SEMPERIT sportgrip-et 195-ös szélességben senki ne vegyen aki havon is akar autózni.

Kicsit bosszantó, mikor a hegyen alig tudtam menni tolatva!!! (előre felé esély sem volt), miközben egy Skoda favorit majdnem ledudált az útról... persze ő rendesen jött...

Aztán megállt, megvárta míg elvonszolom magam, aztán helyből elindult a lejtőn felfelé(hólánc nélkül persze).

És ez nem az első eset volt.

Kleber :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Télen pedig esélyes a havon autózás... :D A dologban az a bosszantó, hogy nem egy szezonra vesz az ember gumit, innentől meg, hogy kiderült a bénasága, gondolom nem szívesen használod tovább... :rolleyes:

Ja, az idén már kihúzom, de jövőre újat veszek, legalábbis minimum kettőt az első két kerékre.

Ezzel a gumival vettem a kocsit, tehát nem nagy a busszúság.

Mondjuk én alapból keskenyebbet vettem volna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.