Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mennék, de messze van nagyon.egész nap vezetek oda-vissza.ez miért jó nekem?
Astrá-zhatsz kicsit... :D

szervezhetnétek keletebbre találkozót egy kis kirándulás címén

Talán majd legközelebb... Helyi talinak indult, de most már gyakorlatilag kinőtte magát, és az ország minden tájáról jönnek. Bizonyos szempontból talán nem is olyan rossz egy olyan helyszín, ami nem az ország szélén található... Egyébként van aki kecskemétről jön ám most föl... :roll:. De persze nem akarok erőltetni semmit... Szíved joga dönteni, ha nem akarsz, nem jössz...

Link to comment
Megosztás:

Miért ne lehetne használt felnit venni ?

Elviszed gumishoz, átpörgeti és megmondja milyen állapban van

Nem tom... Vhogy ezekkel a gumisokkal, meg úgy cakkumpakk ezen a kerék/gumi biznisz téren picit bizalmatlan vagyok... Ez megint egy olyan dolog, amivel úgy érzem engem simán palira lehetne venni. Olyan történetek keringenek a fejemben vhonnan... tudod... hogy gumis szerint teljesen jó, oszt mégis üt. Ezért lenne jó kipróbálni biztos ami biztos. Persze az új is lehet hibás, úgyhogy végülis tök mindegy. Pl nekem a téli gumik ütnek picit, pedig szinte teljesen újak és szervíz rakta föl őket. a gyári nyáriak meg sokkal idősebbek, használtabbak (kaptak már kátyút rendesen) azt mégsem ütnek semmit.

Link to comment
Megosztás:

Akkor én mit szóljak?egy nöt hamarabb palira vesznek ilyen téren, nem gondoljátok?

pláne hogy nem is nagyon értek hozzá.

Számomra ez a gumi/kerék dolog teljesen egy lutri, aminél attól félek, hogy megveszem, felpróbálom, üt, visszaviszem, állítanak, még mindig üt, másik gumis, még mindig üt.... Aztán meg mit csináljak vele? Ráköltöttem egy csomót azt itt állok vele a sz*rban. Nekem nem kell egy olyan kerék ami szép, de szétrázza a kormányt és a futóművet.

Link to comment
Megosztás:

Számomra ez a gumi/kerék dolog teljesen egy lutri, aminél attól félek, hogy megveszem, felpróbálom, üt, visszaviszem, állítanak, még mindig üt, másik gumis, még mindig üt.... Aztán meg mit csináljak velée. Nekem nem kell egy olyan kerék ami szép, de szétrázza a kormányt és a futóművet.

igen, én ezért félek hogy sok bajom lesz, mert ott vernek át ahol tudnak.most készülök átnézetni is addig nem merek vele hosszabb útra sem menni.na majd kiokoskodok valamit.lejárt a munkaidöm.

viszlát holnap

Link to comment
Megosztás:

Szóval ezért ezt a témát mindig halasztgatom... Mert akár már most is meglenne a pénz, ha nagyon akarnám, de nincs merszem nekifogni. Majd talán akkor, ha már tényleg eleget gyűjtögettem és sok fölös pénzem lesz. Egyelőre nem létfontosságú ez nekem.

Link to comment
Megosztás:

Számomra ez a gumi/kerék dolog teljesen egy lutri, aminél attól félek, hogy megveszem, felpróbálom, üt, visszaviszem, állítanak, még mindig üt, másik gumis, még mindig üt.... Aztán meg mit csináljak vele? Ráköltöttem egy csomót azt itt állok vele a sz*rban. Nekem nem kell egy olyan kerék ami szép, de szétrázza a kormányt és a futóművet.

Ezért kell olyan gumishoz menni, aki megmondja : ezt a felnit ne vedd meg, mert már nem tudja kiegyensúlyozni, vagy ez a gumi már nagyon kopott :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Ezért kell olyan gumishoz menni, aki megmondja : ezt a felnit ne vedd meg, mert már nem tudja kiegyensúlyozni, vagy ez a gumi már nagyon kopott

Hát ez az! Pont ettől félek, hogy nem jó gumishoz viszem... hogy véletlenül nem tudja felmérni jól. Az lenne a tuti, ha előtte ki tudnám próbálni, ha nem is a saját autómon, hanem mondjuk akár még az eredetin. Ekkor tutira meg is venném a felnit. De ilyen ideális eset tudom, hogy nincs. Ki kell választani vmi tapasztalt megbízható gumist, ezen van a lényeg. Csakhogy én egyet sem tudok... Bemehetek bármelyikhez, amit kinézek találomra, vagy amelyik közel van?

Link to comment
Megosztás:

ááááááááááááá. akkor ne menyj ki az utcára, mert mi van ha fejedre esik egy cserép????????

nyugodtan mond azt, hogy " nemérdekelnek a felnik.".

Én pl nem mondtam ezt, mert amikor megvettem az asztrát elmentem és vettem uj felniket dobozba..... mert használtat én sem akartam.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az! Pont ettől félek, hogy nem jó gumishoz viszem... hogy véletlenül nem tudja felmérni jól. Az lenne a tuti, ha előtte ki tudnám próbálni, ha nem is a saját autómon, hanem mondjuk akár még az eredetin. Ekkor tutira meg is venném a felnit. De ilyen ideális eset tudom, hogy nincs. Ki kell választani vmi tapasztalt megbízható gumist, ezen van a lényeg. Csakhogy én egyet sem tudok... Bemehetek bármelyikhez, amit kinézek találomra, vagy amelyik közel van?

Gyulához nyugodtan viheted a XIII kerületbe, ha szépen megkéred mondjuk Antit, akkor szereintem még el is megy veled megnézni a felnit :wink: :D

Ha van valami konkrét kiszemelt akkor szóljál és megoldjuk :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.