Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ők egy team. Van köztük aki ezzel, van aki azzal foglalkozik. (Házt.gép, kisgép, jármű, gyengeáramú hálózat, erősá.h.,stb.)

Most más biztos hogy csapágy, és 99% hogy a generátor. 100% akkor lesz ha beáll, vagy ha megjavítva eltűnik a hang. :D

nah ez az ami nemhogy 99, de még 100% sem nagyon lesz... :P (ez is érthető volt ugye?)

Szóval nem is tudom ebben a topicban vagy a másikban de épp erről írtam....nekem is csapágyhangnak tűnt a genrátoromnál, de miután kicseréltem a csapágyakat a visítás folytatódott, majd behalt rövid időn belűl a generátor fesz stabja és egyenirányítója is (innetől már nem visított)...szóval ha nagyobb távokra mész ilyen hidegben inkább járj utánna, mert lemerűlt aksival -10fokban nem lesz annyira jó kedved, ha mondjuk 100km-re vagy otthonról....

Szóval ha annyira értessz hozzá, akkor aksiról saru le, generátorról kábelek le...pozitívot leszigetelni...aksi saru vissza..indít..ha így is visít, akkor csapágy, ha így már nem akkor villanyoshoz irány, mert így még lehet elég csak az egyenirányítót cserélni rajta és megspórolsz vele elég sokat...ha még hajtod, akkor 15 20 papír alatt szerintem nem úszod meg.... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy megláttam a képed egyből az Mc Hawer jutott eszembe. Szerintem Hasonlítasz rá. (a képen a jobb oldali)

Hát, maradjunk annyiban, hogy rövid az ő haja is :D

Csak én nem látom free fejét?Nálam még mindig a kocsi az avatar. :rolleyes:

Sör+feles :170 ft?

Hol van ez a hely?Vagy inkább mikori a kép? :P

frissiccsé rá a brózerre!

Ez 5 éves fotó, de már akkor is igénytelen hely volt :D

Viszont van még egy pár marha jó képem, íme néhány:

100_8759.jpg

... Az alcím nem sikerült jól :lol:

nograd.jpg

Hát igen... Nem tették még át :D

P4190162.JPG

Gondolom ezt nem kell részletezni... :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Tessék!

köszi

a víz nincs túl nullán?

nem az első vonalig kéne tekerni mindent?

(és ügye jól tudom hogy üzemanyagnál az első piros csík az 5%? (utána 10%, képzeletbeli 15 és 20, fehér csík meg 25)

Link to comment
Megosztás:

köszi

a víz nincs túl nullán?

nem az első vonalig kéne tekerni mindent?

(és ügye jól tudom hogy üzemanyagnál az első piros csík az 5%? (utána 10%, képzeletbeli 15 és 20, fehér csík meg 25)

Nem tudom, hogy "túl 0-n" van-e a víz. Nekem mindig ilyen volt. Ettől független a víz mindig 80°C-90°C között van. Mostanában inkább az üzemanyagszint-jelző tart a nulla felé :rolleyes:

3043.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest kumabushi
Nem tudom, hogy "túl 0-n" van-e a víz. Nekem mindig ilyen volt. Ettől független a víz mindig 80°C-90°C között van. Mostanában inkább az üzemanyagszint-jelző tart a nulla felé :D

3043.gif

Megfelel? :rolleyes:

13031392657.jpg

Köszönöm, ezek az apróságok elkerülik a figyelmemet.

Mivel minden mutató "csalt" azt hittem ez a normális

Link to comment
Megosztás:

HAli!

1hónapja vettem egy G Astrat, Caravan 2.0 DTi. 2000es évjárat, 750ért. A piacon amúgy nagyon drágák, én 3 hónapot kerestem mig rátaláltam erre. Szerintem elég jó árban jutottam hozzá. Persze van még mit bütykölni rajta....de hát...

Gondoltam megosztom ezt veletek hátha segít valakit a választásban!

Link to comment
Megosztás:

HAli!

1hónapja vettem egy G Astrat, Caravan 2.0 DTi. 2000es évjárat, 750ért. A piacon amúgy nagyon drágák, én 3 hónapot kerestem mig rátaláltam erre. Szerintem elég jó árban jutottam hozzá. Persze van még mit bütykölni rajta....de hát...

Gondoltam megosztom ezt veletek hátha segít valakit a választásban!

Grat hozzá! Remélem tényleg jól jártál vele... :rolleyes: Magánszemélytől vetted? Km állás? Esetleg képet is tudsz felrakni róla?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.