Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szerviztopicban felvetett téma:

Miket hazudnak a nepperek a használt autó előző tulajáról...

Én őszintén szólva soha nem értettem mitől pozitívum a női tulaj?

Figylem! Általánosítani fogok, a kivételek csak erősítik a szabályt

1. Soha nem mossa le maga kézzel, gépi mosóban karcoltatja össze

2. Össze-vissza váltanak szétrángatják az egészet

3. Vagy halál óvatosan megy --> koksz

4. Koccannak mindennel

5. A legtöbbje nem figyel a szervizelésre, olajcserére

6. Nem fórumozik itt!!! :lol:

7. Szerelőt akkor lát a kocsi, ha már megállt az út szélén

.

.

.

Szal nem értem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szal nem értem :lol:

Én sem. De még a nemdohányzót se, néhány hónap alatt kimegy a szaga, főleg ha még nyitva is lehet hagyni ablakot (zárt helyen áll). Ha meg az ember csinál egy tisztítást, akkor szinte azonnal (én sem dohányzok, de vettem autót dohányzótól). Még néhány, ami eszembe jut:

8. Parkolás hagy némi kívánnivalót maga után -> állóhelyzetben csavargatja a kormányt (mellesleg ezért se jó az agyonszervózás, tessék izomból is érezni)

9. Nem figyel a motor hőmérsékletére (hideg nem kéne nagyon nyomni)

10. Sokat csusztatja a kuplungot

11. Műszerfalon a jelzéseket kb. sosem figyeli vagy veszi észre

Link to comment
Megosztás:

Én sem. De még a nemdohányzót se, néhány hónap alatt kimegy a szaga, főleg ha még nyitva is lehet hagyni ablakot (zárt helyen áll). Ha meg az ember csinál egy tisztítást, akkor szinte azonnal (én sem dohányzok, de vettem autót dohányzótól). Még néhány, ami eszembe jut:

8. Parkolás hagy némi kívánnivalót maga után -> állóhelyzetben csavargatja a kormányt (mellesleg ezért se jó az agyonszervózás, tessék izomból is érezni)

9. Nem figyel a motor hőmérsékletére (hideg nem kéne nagyon nyomni)

10. Sokat csusztatja a kuplungot

11. Műszerfalon a jelzéseket kb. sosem figyeli vagy veszi észre

Van egy városban szaladgálós skoda 105L-je az asszonynak. A nyáron gondolt egyet és átment Szentesre vele. Kb fél óra és csörög a telefon, hogy drágám felforraltam a vizet. Mondom hogy-hogy!!?? Azt mondja nem tudja. Mondom nyisd föl a motorháztetőt (hátul) és nézd meg van e ékszíj. Nem volt!! Mondom és nem vetted észre a műszerfalon, hogy világít a tőltésjelző!!!?? Aszongya azt hittem a nap süt bele.....!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerviztopicban felvetett téma:

Miket hazudnak a nepperek a használt autó előző tulajáról...

Én őszintén szólva soha nem értettem mitől pozitívum a női tulaj?

Figylem! Általánosítani fogok, a kivételek csak erősítik a szabályt

1. Soha nem mossa le maga kézzel, gépi mosóban karcoltatja össze

2. Össze-vissza váltanak szétrángatják az egészet

3. Vagy halál óvatosan megy --> koksz

4. Koccannak mindennel

5. A legtöbbje nem figyel a szervizelésre, olajcserére

6. Nem fórumozik itt!!! :lol:

7. Szerelőt akkor lát a kocsi, ha már megállt az út szélén

.

.

.

Szal nem értem :lol:

Ja, ezt én sem értettem sosem.

Ne hagyd ki az út szélén olyatán való parkolást, hogy a felni pereme már hullámos, a futóműnek meg annyi :P

Link to comment
Megosztás:

Na én ezzel már vitatkoztam egyszer :lol:

Gyere már ki 30-30 centi elől hátul parkolásból úgy, hogy nem tekered álló helyben..

Finom pedálkezelés és elég gyors kormányforgatás a siker titka. Át lehet tekerni azt a kormányt egyik végállásból a másikba úgy is hogy közben csak 10 centit gurulsz előre vagy hátra... a lényeg hogy gurulj :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van egy városban szaladgálós skoda 105L-je az asszonynak. A nyáron gondolt egyet és átment Szentesre vele. Kb fél óra és csörög a telefon, hogy drágám felforraltam a vizet. Mondom hogy-hogy!!?? Azt mondja nem tudja. Mondom nyisd föl a motorháztetőt (hátul) és nézd meg van e ékszíj. Nem volt!! Mondom és nem vetted észre a műszerfalon, hogy világít a tőltésjelző!!!?? Aszongya azt hittem a nap süt bele.....!! :lol:

Az az érdekes, hogy a többibe nem süt bele a nap, csak pont abba az egybe?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.