Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szép jó napot mindenkinek, Kellemes Ünnepeket így "utólag" is!

ablaktörlő lapát csere előtt állok, az a kérdésem, hogy nekem GM van fennt, de gondolom ahelyett is tudok rá felrakni Bosch-t és Valeo-t is? És érdemes-e a "T" alakú flexibilist választani?

további szép napot!

Nekem T alakú flexibilis van. Soha életemben nem volt még olyan ablaktörlőm ami ilyen jól töröl

Link to comment
Megosztás:

Nekem T alakú flexibilis van. Soha életemben nem volt még olyan ablaktörlőm ami ilyen jól töröl

Csatlakozom freeze kollégához. Pár napja vettem a madaras teszkóban egy pár flexibilis ablaktörlőt, 53 centiset. Valami Flatakármi a neve. SZUPER halk, semmi hangja, még minuszban sem, gyönyörűen töröl. A hab a tortán: 900 Ft körül van darabja. A Bosch több ezer Ft. A tartósságáról ugye még nem tudok nyilatkozni, de eddig tökéletes!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom freeze kollégához. Pár napja vettem a madaras teszkóban egy pár flexibilis ablaktörlőt, 53 centiset. Valami Flatakármi a neve. SZUPER halk, semmi hangja, még minuszban sem, gyönyörűen töröl. A hab a tortán: 900 Ft körül van darabja. A Bosch több ezer Ft. A tartósságáról ugye még nem tudok nyilatkozni, de eddig tökéletes!

ha ennyire olcsó veszek én is :blink: Ilyet akartam venni egy 2 hete és mondta haverom, hogy ne mert ő vett az ibizájára és nem feküdt fel a szélvédőre. Ezért vettem a hagyományosat :rolleyes: De ha működik akkor nekem is kell! 53cm-es? Mert azt hiszem nem egyforma hosszú a két lapát nem?

Link to comment
Megosztás:

Mert azt hiszem nem egyforma hosszú a két lapát nem?

Jól tudod, nekem 51 és 48 centis a két lapát ami fent van, de a vezetőoldali kart (ezen van a hosszabb lapát) egy foggal feljebb kellett tennem a tengelyen hogy középen ne érjenek össze a lapátok. A gyári méret asszem 50 és 47 centi.

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom freeze kollégához. Pár napja vettem a madaras teszkóban egy pár flexibilis ablaktörlőt, 53 centiset. Valami Flatakármi a neve. SZUPER halk, semmi hangja, még minuszban sem, gyönyörűen töröl. A hab a tortán: 900 Ft körül van darabja. A Bosch több ezer Ft. A tartósságáról ugye még nem tudok nyilatkozni, de eddig tökéletes!

Na akkor kérek pontos nevet, milyet kell vennem és hol, ezt a T alakú flexibilis törlőt! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ha ennyire olcsó veszek én is :blink: Ilyet akartam venni egy 2 hete és mondta haverom, hogy ne mert ő vett az ibizájára és nem feküdt fel a szélvédőre. Ezért vettem a hagyományosat :rolleyes: De ha működik akkor nekem is kell! 53cm-es? Mert azt hiszem nem egyforma hosszú a két lapát nem?

Én nekem ez a 2. eresztés. az elsővel megjártam, iszonyúan hangos volt és csikozott, egy kalap sz*r volt. Ez a 2. most tök jó. Mondom, csak ennyibe kerül (az előző is pont ennyi volt), de ez most jó! Flatvalami a neve. Ha mostanában mész az auchanba, nem fogod eltéveszteni, ezzel van tele. Olyan piros színű dobozban van. Én nekem 2 db 53-as van, szerintem gyárilag kisebb kellene, de igy jó nagyot töröl. Az anyóslapát pár centivel bemegy a vezető előtti lapát alá, de nem zavarják egymást. A dunakeszi auchanban vettem. Ha veszel esetleg, majd ird ide, flat micsoda a neve, mert nekem nagyon bejött és akkor legalább tudjuk a nevét!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom freeze kollégához. Pár napja vettem a madaras teszkóban egy pár flexibilis ablaktörlőt, 53 centiset. Valami Flatakármi a neve. SZUPER halk, semmi hangja, még minuszban sem, gyönyörűen töröl. A hab a tortán: 900 Ft körül van darabja. A Bosch több ezer Ft. A tartósságáról ugye még nem tudok nyilatkozni, de eddig tökéletes!
Link to comment
Megosztás:

Bár már egy másik TOPIC-ban írtam, de ha valakinek lenne óccsóé

Astra G műszerfal plexi, az szóljon... elrepedt :blink:

köszi...

Kíváncsiságból megnéztem neked a gyári új árát, és hát először is azt kéne tisztázni hogy milyen műszered van. Merthogy kétféle van belőle, TRW és VDO gyártmány. Ennek megfelelően kétféle plexi is tartozik hozzá, a TRW-hez ~10e Ft a gyári új, a VDO-hoz meg ~25e (igen, csak a plexi ennyi :rolleyes: )

A cikkszámok, ha netán mégis gyári újat vennél szalonból: 90589499 (TRW) és 90589500 (VDO)

Link to comment
Megosztás:

Öö... nem tudom mennyire pontos info de az EPC ábrái alapján úgy tűnik hogy az olcsóbbik (TRW) műszer a gyárilag fordulatszámmérő nélküli Astrákban volt, a fordulatszámmérősek VDO gyártmányok, és ezek szerint a két óracsoporthoz való plexi nem csereszabatos egymással.

Link to comment
Megosztás:

Öö... nem tudom mennyire pontos info de az EPC ábrái alapján úgy tűnik hogy az olcsóbbik (TRW) műszer a gyárilag fordulatszámmérő nélküli Astrákban volt, a fordulatszámmérősek VDO gyártmányok, és ezek szerint a két óracsoporthoz való plexi nem csereszabatos egymással.

Hát köszönöm az utánajárást, iszonyat elriasztóak az árak :rolleyes:

Újat biztos nem veszek!

Tehát 2005 évjáratú G-hez (classicII Z16XEP)-hez kellene ha van valakinek elfekvőben

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, Boldog Karacsonyt :rolleyes:

Segitsegeteket szeretnem kerni... meg szeretnem lepni magam 1 GPS el...de tudjatok milyen kene.... olcso is legyen es jo is... van valakinke valami otlete? En nem ertek hozza... mikor azt hiszem h talaltam 1 jo GPS kiderul h nem er 5 centet sem:-j

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.