Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy hol lehet venni jó minőségű takaróponyvát?

Debrecenben vennék.

Praktiker, Baumax?

Már régebben esett erről szó, csak már nem emléxem rá.

Írta valaki, h a tesco-s az gagyi.

Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni, az írja már meg, h hol és mennyiért tudok venni!

Nagyon szépen köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy hol lehet venni jó minőségű takaróponyvát?

Debrecenben vennék.

Praktiker, Baumax?

Már régebben esett erről szó, csak már nem emléxem rá.

Írta valaki, h a tesco-s az gagyi.

Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni, az írja már meg, h hol és mennyiért tudok venni!

Nagyon szépen köszönöm!

Szerintem olyan, hogy minőségi ponyva nem nagyon van. Mindegyiknek ugyanaz a hátránya, vagyis, hogy rátakarod az autóra és ha fúj a szél akkor szépen karcolgatja a lakkot.

Link to comment
Megosztás:

A napokban Jaygab cartárs (végül is szerencsés kimenetelű) autó cseréjével kapcsolatban merült fel a súly/teljesítményadó, szóval az egyik sarc nemfizetésének lehetősége. Nos ettől a Totalcar jogi szakértője is óva int!

Nos, ezek után mindenki döntse el maga, hogy megéri-e.

Szerintem aki autót vesz, az tudja (legalább is sejti), hogy milyen költségei lesznek...

Ha meg nem tudja fizetni a súlyadót akkor ne tartson autót , mert a súlyadó a "legkevesebb"...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is garázsban áll a Coupé tavaszig, mégis le van ponyvázva hogy ne porosodjon.

Mivel a garázsban nincs szél, ezért nem érzem hogy veszélyben lenne a lakkozásom. Az antenna le van szedve.

Valóban. Igazatok van, vannak helyzetek, amikor jó a ponyva. Én napi használatú autóban gondolkodom.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem aki autót vesz, az tudja (legalább is sejti), hogy milyen költségei lesznek...

Ha meg nem tudja fizetni a súlyadót akkor ne tartson autót , mert a súlyadó a "legkevesebb"...

Valamit félreértettél szerintem... :rolleyes:

A november végén eladott (pontosabban beszámított, és pont ezen van a hangsúly) autóm teljesítményadóját nem szeretném fizetni jövőre.

Fizetem a sajátomét, azt meg fizesse aki megveszi!!!(De megoldódott, mert ideiglenesen kivonták a forgalomból és így már szerencsére nem érint a dolog)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volna egy kis problémám, azaz nem is nekem. Jó jó tudom nem ide való téma, de itt mindig akad segítség :rolleyes:

Szóval egy barátom a munkája miatt eladta az astráját, és vett egy Mitsu L200-at. Csakhogy azt sem tudja mi micsoda. Mondtam neki hogy keressen egy megfelelő fórumot ahol tudnak neki segíteni, de ez nem nagyon megy neki.

No ezért gondoltam hogy majd én próbálkozok az ,,enyéimnél,, . :blink:

Szóval ha tudnátok olyan kezelési, karbantartási útmutatót ami '98-as Mitsu L200-ról szól, az tök jó lenne.

Egy példa amit szerintem tudnia kellene hogy miért világít a műszerfalon egy ,,wheel lock,, felirat. Gyanítom ez valami difi zár, de hogy annak égnie kell-e azt kétlem.

Mégegyszer bocs hogy ide nem illő témám van, de dondoltam hátha akad itt aki vágja a témát. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valamit félreértettél szerintem... :rolleyes:

A november végén eladott (pontosabban beszámított, és pont ezen van a hangsúly) autóm teljesítményadóját nem szeretném fizetni jövőre.

Fizetem a sajátomét, azt meg fizesse aki megveszi!!!(De megoldódott, mert ideiglenesen kivonták a forgalomból és így már szerencsére nem érint a dolog)

Ennek nézz utána mert nem vagyok benne biztos, hogy ettől a súlyadót nem kell fizetned! /Ideiglenes kivonás/

A biztosítást azt nem kell a kivonás idejére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.