Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Esetleg sokat állt előtte, rövid távot ment vele és nem volt ideje tölteni a generátornak, majd az 5 perc alatt lemerült.

Kadettel történt, hogy a csomagtartó lámpa lehúzta kb. egy hetes állás alatt. Gondolhatod, olyan szinten lehúzta, hogy meg se nyikkant. Másik akku kéznél volt, bikázókábellel beindít, kábel le, motorháztetőt lecsukom, hugom kitolat a garázsból, és ott lefullad vele. Ez mondjuk úgy fél perces történet az indítástól számítva. Ennyi idő alatt töltött annyit a generátor, hogy már beindította a lemerült akku is. Annyira rövid utat nem lehet menni egy autóval, hogy egyik alkalommal még simán indul, aztán öt percet áll, és utána meg semmi sem történik...

Link to comment
Megosztás:

ez így van szerintem is!

vagy az akksival lesz megint gebasz, vagy nincs töltése rendesen...generátor nem megy mindig, ékszíj csúszik...valaminek lennie kell, úgyhogy szerintem számíthat rá, hogy újra előfordul :huh:

Vagy rajta volt vmi fogyasztó és az húzta le az akksit.

Esetleg sokat állt előtte, rövid távot ment vele és nem volt ideje tölteni a generátornak, majd az 5 perc alatt lemerült.

Amúgy az F astránál volt nekem is cellázarlatos akksival "szerencsém", az is töltés után bírta egy darabig, aztán újra nyekk :lol:

Azért ott valami csak nincs rendben, mert ilyen nem történik csak úgy...

Hát azt isten se tudja, hogy mennyit állt a kereskedésben.

Már ott is kézi "bikázóval" indították be.

Viszont lenne egy újabb apró hiba.

A bal hátsó lámpámnál, a tolatólámpa bepárásodik, állítólag ez nem jó jel...

Link to comment
Megosztás:

Hát azt isten se tudja, hogy mennyit állt a kereskedésben.

Már ott is kézi "bikázóval" indították be.

Mondjuk az autó öt éves, valószínűleg még a gyári akku lehet benne. Ha sokat állt a kereskedésben, akkor már jó el lehet szulfátosodva, ezáltal a kapacitása lecsökkent. De ez nem magyarázza azt, hogy két hétig (ha jól emlékszem) működik, és utána egy ötperces állás után semmit sem csinál. Tehát vagy valami be volt kapcsolva és a csökkent kapacitást egykettőre lehúzta, vagy pedig valami más történt, amibe beletartozik az is, hogy cellazárlatos lett az akku, de lehet sok más is. Szóval ki kellene azt az akkut mérni, de az nem kétperces meló...

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az autó öt éves, valószínűleg még a gyári akku lehet benne. Ha sokat állt a kereskedésben, akkor már jó el lehet szulfátosodva, ezáltal a kapacitása lecsökkent. De ez nem magyarázza azt, hogy két hétig (ha jól emlékszem) működik, és utána egy ötperces állás után semmit sem csinál. Tehát vagy valami be volt kapcsolva és a csökkent kapacitást egykettőre lehúzta, vagy pedig valami más történt, amibe beletartozik az is, hogy cellazárlatos lett az akku, de lehet sok más is. Szóval ki kellene azt az akkut mérni, de az nem kétperces meló...

nekem cellazárlatkor volt ilyen

Link to comment
Megosztás:

Hát azt isten se tudja, hogy mennyit állt a kereskedésben.

Már ott is kézi "bikázóval" indították be.

Viszont lenne egy újabb apró hiba.

A bal hátsó lámpámnál, a tolatólámpa bepárásodik, állítólag ez nem jó jel...

Az aksid nem lesz már hosszúéletű, ha csak így lemerül.

A gyárival kihúztam 6 évet (bárcsak iet tudtam volna szerezni), miko meghalt, totál le volt merülve (varázsszem fekete), pedig semmi nem szítta +ba, a töltögetéssel már nem is kínlódtam (nemtom felvette volna e egyáltalán), úgyhogy kuka lett belőle. Ill. lomtalanításkor egy vinettunak boldog perceket szereztem vele :huh: !

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk az autó öt éves, valószínűleg még a gyári akku lehet benne. Ha sokat állt a kereskedésben, akkor már jó el lehet szulfátosodva, ezáltal a kapacitása lecsökkent. De ez nem magyarázza azt, hogy két hétig (ha jól emlékszem) működik, és utána egy ötperces állás után semmit sem csinál. Tehát vagy valami be volt kapcsolva és a csökkent kapacitást egykettőre lehúzta, vagy pedig valami más történt, amibe beletartozik az is, hogy cellazárlatos lett az akku, de lehet sok más is. Szóval ki kellene azt az akkut mérni, de az nem kétperces meló...

Nem tudom milyen akksi van benne savas, vagy zselés, de lehet az is pl, hogy amikor megálltál, leállítottad a döglődés hatására egy nagyobb elktróda rész indult vándorútnak, ami csinált egy jó kis rövidzárlatot. Túláramban elégett, vagy csak a beindítás utáni rázkódás hatására tovább vándorolt és most ezért jó, de én a helyedben vennék egy akksit és kicserélném, mert nem lesz hosszú életű. Vagy lutrizhatsz, csak ne csodálkozz ha valamiért menni kellene, és nem tudsz.

Link to comment
Megosztás:

Hát azt isten se tudja, hogy mennyit állt a kereskedésben.

Már ott is kézi "bikázóval" indították be.

Viszont lenne egy újabb apró hiba.

A bal hátsó lámpámnál, a tolatólámpa bepárásodik, állítólag ez nem jó jel...

Szewa!

Örülök hogy csak üres volt az akksid. Egy komolyabb töltőre kéne rakatni egy napra. A generátor télen biztosan nem fogja felnyomni.

A hátsó lámpa miatt ne aggódj, simán meg tudod oldani. Szedd szét és tömítsd el.

Link to comment
Megosztás:

Akksi témában:

Én azt vallom, ha egy akku annyit bírja mint amennyit apám kocsijába van, akkor azt hiszem nagyon sok akku gyártó cék lehúzhatná a rolót.

A történet a következő.

Adott igaz nem G hanem F benzines 1.6 gép. Akksi elszáll. Jó 5-6 évvel ezelőtt, Sárga felíratos, kék házas bótba be. CARPOWER ( a lehető legolcsóbb ) akksi kocsira helyez kisétál, hazavisz. Otthon betesz, és használ. Közben annyi, hogy amikor gyújtás és egyéb probléma miatt hajtatni kellett, néha néha lemerült. De fel lett töltve. Azon kívül, pedig apám sokat megy főleg rövid utakon, ide oda, 1-2 percet is pl. indítózásból van elég. Rendszeresen a sarukon kicsapodott az a fehér akármi, asszem a szulfátosodás jele, de majd kijavíttok.

Kb. úgy 4 éve vettem neki egy akkuőr nevű szerkezetet amit akkor rátettem az akksira. Az akksi mai naig működik, pedig akkor sem volt egy mai darab. A szerkezet működés ideje alatt ez a fehér izé képződés is megszünt.

Ha jól tudom ez a kis cucc, semmi mást nem csinál, csak megadott időközönként egy inpulzust ad az akksinak, amiben így a szulfátosodás nem indul meg.

Sajnos a cucc nem bírta, a nyáron kidobtam mert tönkre ment, megjelent ez a fehér a sarukon, 2x 3x le lett mosva vízzel és ráment erre a cuccra, aztán abba belefolyt. :huh:

De az árát megérte, 1-2k.

Link to comment
Megosztás:

Akksi témában:

Én azt vallom, ha egy akku annyit bírja mint amennyit apám kocsijába van, akkor azt hiszem nagyon sok akku gyártó cék lehúzhatná a rolót.

A történet a következő.

Adott igaz nem G hanem F benzines 1.6 gép. Akksi elszáll. Jó 5-6 évvel ezelőtt, Sárga felíratos, kék házas bótba be. CARPOWER ( a lehető legolcsóbb ) akksi kocsira helyez kisétál, hazavisz. Otthon betesz, és használ. Közben annyi, hogy amikor gyújtás és egyéb probléma miatt hajtatni kellett, néha néha lemerült. De fel lett töltve. Azon kívül, pedig apám sokat megy főleg rövid utakon, ide oda, 1-2 percet is pl. indítózásból van elég. Rendszeresen a sarukon kicsapodott az a fehér akármi, asszem a szulfátosodás jele, de majd kijavíttok.

Kb. úgy 4 éve vettem neki egy akkuőr nevű szerkezetet amit akkor rátettem az akksira. Az akksi mai naig működik, pedig akkor sem volt egy mai darab. A szerkezet működés ideje alatt ez a fehér izé képződés is megszünt.

Ha jól tudom ez a kis cucc, semmi mást nem csinál, csak megadott időközönként egy inpulzust ad az akksinak, amiben így a szulfátosodás nem indul meg.

Sajnos a cucc nem bírta, a nyáron kidobtam mert tönkre ment, megjelent ez a fehér a sarukon, 2x 3x le lett mosva vízzel és ráment erre a cuccra, aztán abba belefolyt. :huh:

De az árát megérte, 1-2k.

Jaja, erről a kis izéről már én is hallottam, azoknak ajánlott beszerezni ilyet, aki nem napi szinten használja. Akkor nem hagyja elpilledni az akksit. Mondjuk lehet akkor is érdemes, mert napközbe, meg iccaka pihen az akksi. Ilyen tapasztalatom még nincs.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Biztosítós kérdés:

Az autót beszámíttattam egy másik használt autó vásárlásakor egy autókereskedésben és ezzel egyidejűleg biztosítót is váltottam , de egyenlőre még nem került eladásra az autó.

Az utolsó negyedéves csekket még befizettem, de jövőre már nem szeretnék több csekket attól a biztosítótól.

Kérdésem, hogy mi a teendőm ebben az esetben?Az adásvételi szerződést (ha lesz) el kell küldjem a korábbi biztosítómnak?

Ha ez évben nem kerül eladásra az autó, hogy bizonyítom, hogy már nem az én tulajdonomban van? És ha fél évig nem tudja eladni a kereskedő a régi kocsimat? Díjnemfizetéssel is meg lehet szüntetni a biztosítást?Ennek milyen következményei lehetnek?

Végül az új biztosítónál "bemondásra" lett megkötve a biztosítás az új(abb) autóra , már ami a bonus-malus fokozatot illeti.

Automatikusan A0-ba tettek, az első havi csekk dec.31.-ig ennek megfelelően lett befizetve.

Jövő évre már a valós besorolásom (B4) szerinti összegeket kellene fizetnem.

Kártörténeti igazolást nekem kell kikérnem és eljuttatnom az új biztosítóhoz, vagy ezt intézik a biztosítók egymás közt?

Nagyjából ugyanez a kérdés polgármesteri hivatal ügyben (lóerőadó miatt)?Az újat rendben van, hogy már én fizetem, de a régire már nem leszek hajlandó.

Ha eladja a régi kocsimat ,a kereskedés azt mondta postán küldi majd az adásvételit (előre aláírtam, mint eladó).Akkor gondolom csak befaxolom / viszem a polg.hivatalba (a Jenő Úrhoz) :huh:

De ha nem tudják eladni januárig? Akkor kivonják a forgalomból, vagy mi???

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Biztosítós kérdés:

Az autót beszámíttattam egy másik használt autó vásárlásakor egy autókereskedésben és ezzel egyidejűleg biztosítót is váltottam , de egyenlőre még nem került eladásra az autó.

Az utolsó negyedéves csekket még befizettem, de jövőre már nem szeretnék több csekket attól a biztosítótól.

Kérdésem, hogy mi a teendőm ebben az esetben?Az adásvételi szerződést (ha lesz) el kell küldjem a korábbi biztosítómnak?

Ha ez évben nem kerül eladásra az autó, hogy bizonyítom, hogy már nem az én tulajdonomban van? És ha fél évig nem tudja eladni a kereskedő a régi kocsimat? Díjnemfizetéssel is meg lehet szüntetni a biztosítást?Ennek milyen következményei lehetnek?

Végül az új biztosítónál "bemondásra" lett megkötve a biztosítás az új(abb) autóra , már ami a bonus-malus fokozatot illeti.

Automatikusan A0-ba tettek, az első havi csekk dec.31.-ig ennek megfelelően lett befizetve.

Jövő évre már a valós besorolásom (B4) szerinti összegeket kellene fizetnem.

Kártörténeti igazolást nekem kell kikérnem és eljuttatnom az új biztosítóhoz, vagy ezt intézik a biztosítók egymás közt?

Nagyjából ugyanez a kérdés polgármesteri hivatal ügyben (lóerőadó miatt)?Az újat rendben van, hogy már én fizetem, de a régire már nem leszek hajlandó.

Ha eladja a régi kocsimat ,a kereskedés azt mondta postán küldi majd az adásvételit (előre aláírtam, mint eladó).Akkor gondolom csak befaxolom / viszem a polg.hivatalba (a Jenő Úrhoz) :lol:

De ha nem tudják eladni januárig? Akkor kivonják a forgalomból, vagy mi???

tudtommal ez tipikusan azaz eset, hogy nincs átírva, érvényes adás-vételi sincs ami gazolná, hogy eladtad, tehát még jogilag a tiéd, tehát nem tudom mit írtál alá....ezt csak te tudhatod, ha semmit ezekre vonatkozóan, akkor a tiéd a balhé......szóval egész addig a neveden a gép, amíg el nem adják és ha másképpen nem egyeztetek meg, akkor tiéd minden költsége is...és az új gép biztosítása is csak onnantól lesz B4, ha eladták és ezt bemutatod a biztosítóban....én így gondolom... :huh:

de jön majd uhuhu és megmondja Ő ezt biztos jobban tudja...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Biztosítós kérdés:

Az autót beszámíttattam egy másik használt autó vásárlásakor egy autókereskedésben és ezzel egyidejűleg biztosítót is váltottam , de egyenlőre még nem került eladásra az autó........

Ez a legnagyobb butaság amit lehet csinálni! Megértem én, hogy nem volt más lehetőséged de akkor is!

Ez az a tipikus eset amikor hiába írtál alá valamit mégis Tiéd a balhé. Gondolj bele mi van ha csak elviszik egy próba körre az autódat és beleszaladnak egy trafipaxba vagy egy tilosban parkolásba. Ki viszi el a balhét? Természetesen a tulajdonos, vagyis Te!

A másik dolog, hogy addig sem a biztosítónál sem az önkormányzatnál nem tudod lemondani a biztosítást ill. a súlyadót, míg nincs a kezedben érvényes adás-vételi szerződés. Tehát ha január 1-ig nem lesz a kezedben az adás-vételi akkor a jövőévi súlyadó is téged terhel

(az egész évi)!

A súlyadó (teljesítményadó) nevében is benne van, hogy adó, tehet az APEH által behajtható!

Ha a biztosításod díj nem fizetéssel szűnik meg akkor a biztosító addig nem adja ki a Bónus-Malus igazolást amíg nem rendezed visszamenőleg (az eladás dátumáig) a biztosítási díjat és be nem mutatod az érvényes adás-vételit. Tehát integethetsz a B4 besorolásodnak új biztosítónál.

Tudom most azt kérdezed, hogy akkor mit kellett volna csinálnod!?

A kereskedővel aláíratni az adás-vételit mint vevő és akkor már sínen is vagy, tudod intézni az új autó biztosítását. Ő pedig csináljon amit akar, vagy átíratja vagy nem, de Te le vagy védve.

Így utólag nehéz lesz, de menj vissza a kereskedőhöz és próbáld meg hátha bele megy (Szerintem 0% az esélyed, de egy próbát megér).

Tisztában vagyok vele, hogy használtautót eladni manapság nagyon nehéz és ezt használják ki ezek a retek autókereskedők.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Biztosítós kérdés:

Az autót beszámíttattam egy másik használt autó vásárlásakor egy autókereskedésben és ezzel egyidejűleg biztosítót is váltottam , de egyenlőre még nem került eladásra az autó...

Vonasd ki ideiglenesen a forgalomból, mivel még a Tied!

Link to comment
Megosztás:

Vonasd ki ideiglenesen a forgalomból, mivel még a Tied!

Nem rossz ötlet, de ehhez szüksége lenne a forgalmi engedélyre ami szerintem a kereskedőnél van.

És szerintem a biztosító és súlyadó kérdés még nem oldódik meg, mert csak ideiglenesen van kivonva a forgalomból.

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz ötlet, de ehhez szüksége lenne a forgalmi engedélyre ami szerintem a kereskedőnél van.

És szerintem a biztosító és súlyadó kérdés még nem oldódik meg, mert csak ideiglenesen van kivonva a forgalomból.

Biztosítást is fel lehet függeszteni, a súlyadó az szívás mert akinek jan.1-jén van a nevén az autó az fizeti egész évre. Szerintem a kereskedő nem veszít azzal ha kivonatják ideiglenesen a forgalomból, amikor meg megvan rá a vevő akkor meg visszahelyezi a régi tulajdonos.

Ideiglenes kivonáshoz szükséges:

  • Forgalmi engedély
  • 1800 ft eljárási illeték, csekken befizetve
  • Személyi ig., lakcímkártya

Link to comment
Megosztás:

Vonasd ki ideiglenesen a forgalomból, mivel még a Tied!

Szerintem is ez lenne a megoldás.

Egyébként ez is olyan érdekes dolog, ha a használt kocsidat beszámítattad az új kocsiba, azt nyílván felbecsülték, átnézték, mondtak rá egy árat, hogy mennyit ér nekik, aztán majd ők tovább adják a vasat, nyilván némi haszonnal...

Mi is így vettük Astrát tavaly, egy puntot tettünk még bele, megnézték szalonban szervizesek, mondtak rá X forint, és azt automatice levonták új autó árából, és átírtak mindent, nem kellett ilyennel maszatolni utólag.

Link to comment
Megosztás:

Biztosítást is fel lehet függeszteni, a súlyadó az szívás mert akinek jan.1-jén van a nevén az autó az fizeti egész évre. Szerintem a kereskedő nem veszít azzal ha kivonatják ideiglenesen a forgalomból, amikor meg megvan rá a vevő akkor meg visszahelyezi a régi tulajdonos.

Ideiglenes kivonáshoz szükséges:

  • Forgalmi engedély
  • 1800 ft eljárási illeték, csekken befizetve
  • Személyi ig., lakcímkártya

Így szerintem is menni fog, de a bonuszát át tudja vinni az új autóra?

Link to comment
Megosztás:

Így szerintem is menni fog, de a bonuszát át tudja vinni az új autóra?

Azt majd csak akkor ha megvan adásvételi szerintem, mert:

Arra a kérdésre, hogy mit tehet a szerződő, ha két autója van és a később megvett autón szeretné a bónusz fokozatot kihasználni, mert az elsőt nem használja, válaszunk az, hogy ez csak úgy lehetséges, ha a régebbi autó biztosítási szerződése érdekmúlással megszűnik, tehát ha a nem használt gépkocsit eladja, vagy végleg kivonatja a forgalomból.

forrás

Link to comment
Megosztás:

1., A forgalomból való ideiglenes kivonás díja ha minden igaz október 1-től már nem 1800 hanem 2400Ft (én pont szept. 30.-án csináltam utoljára ilyet, és akkor mondták hogy hamarosan emelkedni fog)

2., A súlyadó és a kötelező biztosítás befizetésének/nem fizetésének kérdése ezzel megoldódna mert mindkettőt lehet szüneteltetni az ideiglenes kivonás időtartama alatt, de

3., Az utolsó hozzászólásban van az igazság, a bónuszt így még nem lehet átvinni, mert ha ideiglenes van kivonva a forgalomból az autó, akkor a biztosítási jogviszony nem szűnik meg, csak szünetelteve van, tehát a szerződés él, csak épp nem kell fizetni. De az új autó attól még marad A0-ban, mindaddíg amíg a régi le nem kerül a nevedről. (Megveszik vagy véglegesen kivonatod)

Link to comment
Megosztás:

Azt majd csak akkor ha megvan adásvételi szerintem, mert:

Arra a kérdésre, hogy mit tehet a szerződő, ha két autója van és a később megvett autón szeretné a bónusz fokozatot kihasználni, mert az elsőt nem használja, válaszunk az, hogy ez csak úgy lehetséges, ha a régebbi autó biztosítási szerződése érdekmúlással megszűnik, tehát ha a nem használt gépkocsit eladja, vagy végleg kivonatja a forgalomból.

forrás

Akkor szerintem nem csináltunk semmit. A súlyadót is fizetnie kell, a bónuszt sem tudja átvinni és kidobott 1800ft-ot + az utána járás.

Ellenben amíg ki van vonva a forgalomból az autó addig nem kell biztosítást fizetni rá.

Mérlegelni kell, hogy megéri-e!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Biztosítós kérdés:

Az autót beszámíttattam egy másik használt autó vásárlásakor egy autókereskedésben és ezzel egyidejűleg biztosítót is váltottam , de egyenlőre még nem került eladásra az autó.

Az utolsó negyedéves csekket még befizettem, de jövőre már nem szeretnék több csekket attól a biztosítótól.

Kérdésem, hogy mi a teendőm ebben az esetben?Az adásvételi szerződést (ha lesz) el kell küldjem a korábbi biztosítómnak?

Ha ez évben nem kerül eladásra az autó, hogy bizonyítom, hogy már nem az én tulajdonomban van? És ha fél évig nem tudja eladni a kereskedő a régi kocsimat? Díjnemfizetéssel is meg lehet szüntetni a biztosítást?Ennek milyen következményei lehetnek?

Végül az új biztosítónál "bemondásra" lett megkötve a biztosítás az új(abb) autóra , már ami a bonus-malus fokozatot illeti.

Automatikusan A0-ba tettek, az első havi csekk dec.31.-ig ennek megfelelően lett befizetve.

Jövő évre már a valós besorolásom (B4) szerinti összegeket kellene fizetnem.

Kártörténeti igazolást nekem kell kikérnem és eljuttatnom az új biztosítóhoz, vagy ezt intézik a biztosítók egymás közt?

Nagyjából ugyanez a kérdés polgármesteri hivatal ügyben (lóerőadó miatt)?Az újat rendben van, hogy már én fizetem, de a régire már nem leszek hajlandó.

Ha eladja a régi kocsimat ,a kereskedés azt mondta postán küldi majd az adásvételit (előre aláírtam, mint eladó).Akkor gondolom csak befaxolom / viszem a polg.hivatalba (a Jenő Úrhoz) :huh:

De ha nem tudják eladni januárig? Akkor kivonják a forgalomból, vagy mi???

Ez szerintem felelőtlenség volt, nyilt adás-vételivel otthagyni az autot!

A kereskedővel irjatok egy megbízási szerződést, hogy te átadtad neki az autot bizományi értékesítésre.

Vonasd ki idéglenesen a forgalomból ( lehet, hogy egy évig nem lesz eladva)

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Ez szerintem felelőtlenség volt, nyilt adás-vételivel otthagyni az autot!

A kereskedővel irjatok egy megbízási szerződést, hogy te átadtad neki az autot bizományi értékesítésre.

Vonasd ki idéglenesen a forgalomból ( lehet, hogy egy évig nem lesz eladva)

Üdv.

De ettől még nem átvihető a bonus. Vagy egy adás-vételi amivel bizonyítja, hogy már nem az ő tulajdona, vagy végleges kivonás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

De ha nem tudják eladni januárig? Akkor kivonják a forgalomból, vagy mi???

Igen! Előbb felszólítanak a súlyteljesítményadó + késedelmi pótlék befizetésére, majd később mindezt megfejelve egy jó kis büntetéssel akár a jövedelmedből is letilthatják (merthogy adótartozásod van) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!

Az a helyzet, hogy ezt már csináltam így egyszer, 5 évvel ezelőtt, de akkor ezek szerint szerencsém volt,mert pár nap alatt eladták a leadott autómat.

Most sem lenne gond a súlyadó miatt , ha nem közeledne az év vége, de így gáz ez az egész. A bonus-malus meg bármikor szívás lenne év közben is.

Hát ezt megszívtam lehet!

Holnap megyek a kereskedésbe és beszélek velük, hogy vegyék meg ők, vagy valami...

Abban maradtam velük akkor, hogy majd postán küldik az adás-vételit ha sikerült eladni...

Ennek 2 hete, remélem elmegy egy héten belül, mert rohangálni vagy faxolgatni is kell utána és itt vannak az ünnepek is :huh:

Tényleg valaki nem akarja megvenni? :lol: :lol:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...sic_1.4-3468174

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.