Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nézd át az üza ellátó rendszert és javíttasd meg. Lehet pölö hogy csak picit szivárog a tank valami magasabb ponton (tehát nem az alján) és mire lecseppenne, elpárolog vagy lemosódik.

Ha ezzel nincs gond akkor agyald meg a szomszédokat, hátha lopja valamék :huh:

Szerintem ha a motorba ennyi cucc menne azt jelezné a lambdaszonda. De hogy piszok büdi lenne a kipuf az tuti.

Amúgy az enyém is sokat eszik, nyáron 8, télen 9 körül, de én 3-4-5 km-eket járok egyszerre. Szinte mindig kinn a szivató. Nyáron ha többet megyek, lemegy 7-re.

Az enyém automata és ő is csak rövid távokat megy egyszerre,szegény még be sem tud melegedni

igazán(sajnálom is érte,de hát ilyen a munkahely)ilyenkor 9-9,5 lityit fogyaszt,nyáron valamivel (nem sokkal)

kevesebbet.

Link to comment
Megosztás:

Lehet még ma, de legkésőbb szombaton jön a srác kipróbálni F-es astrát és ha minden igaz el is vinné.

Adás-vételi szerződésre ez jó: sablon

ezt a megfelelő helyeken kitöltve jó lesz? vagy túl hivatalos? :huh:

Nem vagyok egy jogász, de a gépkocsi tuti nem jó. Inkább gépjármű.

Link to comment
Megosztás:

ne haragudj, de ez nem hihető.

ekkora benzinfogyasztásnál már a motorod se megy rendesen, füstöl, nem indul rendesen, lefullad...

tankold tele, hajtsd meg, mennyél 200 km-t tankold tele megint.

egy astra nem tud 17 litert fogyasztani......

Elhiheted hogy nem hazudok.Szerinted miért vagyok ki idegileg???? Heti szinten 6 ropiért tankolok.Ha kigyullad a szegénység jelző,megtámadom az első kutat.Rátankolok 6-ért,és megint lámpa villanásig várok.Ez múlthéten pont úgy nézett ki,hogy 132km-ert tudtam menni vele.Akár hihető akár nem.A kipufnál meg érezhető hogy dől a benya,mert rohadt büdös.Nem tudsz mellett megmaradni.Idén már zöldkarinál se ment át hivatalosan.Tavaly meg mint a szél.

Link to comment
Megosztás:

itt egy hivatalos adásvételi, word-ben van, ki lehet tölteni.

üdv

A törzskönyvbe is szokott lenni adásvételi szerződés.

Na ma elkészült az autóm. Hengerfejtömítés-csere, új vízpumpa, új vez.szíj és generátorszíj valamint 4 új gyertya. Mindez 57.500ft-ért. Meg a termosztáttömítést is kicserélte mert szivárgott. A vízpumpánál folyott állítólag a víz és azt mondta a szerelő, hogy valószínű, hogy ott lelevegősödhetett és ez miatt ment ki a hengerfejtömítés. Amúgy én gondoltam rá hogy esetleg szar a v.pumpa mert nyüszörgő hangot hallottam onnanfelől. Ezt kb 3 hete meg is említettem a szervízben Kecskeméten -amikor az első fékbetéteket cseréltettem- de legyintettek rá, hogy ez ilyen meg majd a 120-as szervíznél úgyis átnézik majd :huh:

Persze ez még plusz költség lett volna a 246e ft mellé, kb 30e :lol:

Szóval ez a rövid történet. Nem biztos, hogy ebbe az életbe el fogom vinni szervízbe ezek után!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Kellene egy kis segítség.Nagyon kivagyok már ettől a helyzettől,és már az idegösszeomlás szélén vagyok.20Liter 95-ös benyával elmegyek 130km-ert.Szerintetek????Mit lehet tenni ez ellen? még multkor csináltattam egy injektor ultrahangos tisztítást.Akkor megoldódott ez a helyzet,kb 1-2 hónapig.És azóta csak rosszabb és csak rosszabb.Gyújtsam fel a szekeret?? :huh:

valóban necces a dolog,de ha a az utastérben nem érzel benzin szagot valószinű,hogy nem a motortérben lesz a gond,bár gyanús,hogy szivogatják a tankot,vagy esetleg a szűrő tájékát megnézni...

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne, de ez nem olyan. Emez Nocturno kék színű, az enyém meg Ural Mountain.

Ó... hogy nem vettem észre! :lol:

A törzskönyvbe is szokott lenni adásvételi szerződés.

Na ma elkészült az autóm. Hengerfejtömítés-csere, új vízpumpa, új vez.szíj és generátorszíj valamint 4 új gyertya. Mindez 57.500ft-ért. Meg a termosztáttömítést is kicserélte mert szivárgott. A vízpumpánál folyott állítólag a víz és azt mondta a szerelő, hogy valószínű, hogy ott lelevegősödhetett és ez miatt ment ki a hengerfejtömítés. Amúgy én gondoltam rá hogy esetleg szar a v.pumpa mert nyüszörgő hangot hallottam onnanfelől. Ezt kb 3 hete meg is említettem a szervízben Kecskeméten -amikor az első fékbetéteket cseréltettem- de legyintettek rá, hogy ez ilyen meg majd a 120-as szervíznél úgyis átnézik majd :huh:

Persze ez még plusz költség lett volna a 246e ft mellé, kb 30e :lol:

Szóval ez a rövid történet. Nem biztos, hogy ebbe az életbe el fogom vinni szervízbe ezek után!!!!

Ez igaz és asszem pont ugyanilyen, csak ezt elegánsan ki lehet tölteni vördben is...

egyenlőre nem,de tuti lesz,csak hozzanak kocsit,azt várom én is...

Ok, nem követelőzök, csak gondoltam rákérdezek.

Ha lesz hálás leszek, ha nem akkor sincs semmi baj :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.