Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ez az, erre gondoltam!

Nem tudom ki az aki látta, ki az aki nem, kinek bejövős kinek nem, nekem marhán tetszik! Lehet egy dalt elénekelni, és előadni. Tabáni előadta! Kicsit túl nagy átéléssel. :huh: Ha sikerült volna befejezni azt mondanám (talán) jobb mint (a nagy!) Kaszás Attila előadása. Hátborzongató...

http://www.youtube.com/watch?v=XuUa8JOm4Wk

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom ki az aki látta, ki az aki nem, kinek bejövős kinek nem, nekem marhán tetszik! Lehet egy dalt elénekelni, és előadni. Tabáni előadta! Kicsit túl nagy átéléssel. :huh: Ha sikerült volna befejezni azt mondanám (talán) jobb mint (a nagy!) Kaszás Attila előadása. Hátborzongató...

http://www.youtube.com/watch?v=XuUa8JOm4Wk

sokan leírták a linkelt oldalon...szóval tényleg ez az ember még érintetlen a média bűzös ködétől...egy érző, tiszta lélek..a zsűri pedig egyszerűen alávetette magát annak hogy a műsor bevételei nőjenek az sms-ekkel, mélységesen elítélem őket!

Link to comment
Megosztás:

sokan leírták a linkelt oldalon...szóval tényleg ez az ember még érintetlen a média bűzös ködétől...egy érző, tiszta lélek..a zsűri pedig egyszerűen alávetette magát annak hogy a műsor bevételei nőjenek az sms-ekkel, mélységesen elítélem őket!

ha már itt tartunk az énekkel nem nem volt baj....

de, hogy a zsűri nem oda való az tuti

Link to comment
Megosztás:

ha már itt tartunk az énekkel nem nem volt baj....

de, hogy a zsűri nem oda való az tuti

Hát én nem is tudom... Itt csupán az a helyzet hogy felkértek pár embert hogy véleményezzék amiket látnak, hallanak. Nem kell hogy feltétlenül szaktekintély zsűrizzen hisz az ő értékelésük nem sokat számít a továbbjutásban. Az sms-ekkel lehet továbbjutni. Persze ronda dolog ez az üzlet, de hát aki nem akar az nem költ rá. Én sem küldtem még soha ilyesmi sms-t. Az előadók karrierjének szempontjából sem lényeges hogy megnyerjék. A szereplés lehetőségét megkapták (-ják) és aki jó, érdemes valamire arra úgyis felfigyelnek és akad aki befuttassa.

Ez a srác is valószínűleg meg tud majd ebből élni, és remélem megerősödik lelkileg. Mindenkinek vannak az életében kudarcok, neki sok jutott eddig. Csakhogy a nagyok most jönnek majd! Számtalan csodálatos művész, sztár zuhant mély depresszióba amikor épp hullámvölgybe érkezett. Jó példa erre Cserháti Zsuzsa.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom ki az aki látta, ki az aki nem, kinek bejövős kinek nem, nekem marhán tetszik! Lehet egy dalt elénekelni, és előadni. Tabáni előadta! Kicsit túl nagy átéléssel. :huh: Ha sikerült volna befejezni azt mondanám (talán) jobb mint (a nagy!) Kaszás Attila előadása. Hátborzongató...

http://www.youtube.com/watch?v=XuUa8JOm4Wk

Ezt kemény volt látni akkor is és most is.

Link to comment
Megosztás:

"Az előadók karrierjének szempontjából sem lényeges hogy megnyerjék. A szereplés lehetőségét megkapták (-ják) és aki jó, érdemes valamire arra úgyis felfigyelnek és akad aki befuttassa."

Sarah Boyle a legjobb példa talán a gondolatodra. "Szegény" külsőleg olyan-amilyen, ő sem nyerte meg a tehetségkutatót, viszont pont most láttam a TV-ben, hogy New York-ban a napokban adják ki az első lemezét.

Link to comment
Megosztás:

Sarah Boyle a legjobb példa talán a gondolatodra. "Szegény" külsőleg olyan-amilyen, ő sem nyerte meg a tehetségkutatót, viszont pont most láttam a TV-ben, hogy New York-ban a napokban adják ki az első lemezét.

És ő az élő példa az optikai tuning jótékony hatására is. Sokat tompított az első látásra igencsak meghökkentő külsőn.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Kellene egy kis segítség.Nagyon kivagyok már ettől a helyzettől,és már az idegösszeomlás szélén vagyok.20Liter 95-ös benyával elmegyek 130km-ert.Szerintetek????Mit lehet tenni ez ellen? még multkor csináltattam egy injektor ultrahangos tisztítást.Akkor megoldódott ez a helyzet,kb 1-2 hónapig.És azóta csak rosszabb és csak rosszabb.Gyújtsam fel a szekeret?? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Kellene egy kis segítség.Nagyon kivagyok már ettől a helyzettől,és már az idegösszeomlás szélén vagyok.20Liter 95-ös benyával elmegyek 130km-ert.Szerintetek????Mit lehet tenni ez ellen? még multkor csináltattam egy injektor ultrahangos tisztítást.Akkor megoldódott ez a helyzet,kb 1-2 hónapig.És azóta csak rosszabb és csak rosszabb.Gyújtsam fel a szekeret?? :huh:

Ne gyújtsd fel, ahhoz is benzin kell ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Kellene egy kis segítség.Nagyon kivagyok már ettől a helyzettől,és már az idegösszeomlás szélén vagyok.20Liter 95-ös benyával elmegyek 130km-ert.Szerintetek????Mit lehet tenni ez ellen? még multkor csináltattam egy injektor ultrahangos tisztítást.Akkor megoldódott ez a helyzet,kb 1-2 hónapig.És azóta csak rosszabb és csak rosszabb.Gyújtsam fel a szekeret?? :huh:

Nézd át az üza ellátó rendszert és javíttasd meg. Lehet pölö hogy csak picit szivárog a tank valami magasabb ponton (tehát nem az alján) és mire lecseppenne, elpárolog vagy lemosódik.

Ha ezzel nincs gond akkor agyald meg a szomszédokat, hátha lopja valamék :lol:

Szerintem ha a motorba ennyi cucc menne azt jelezné a lambdaszonda. De hogy piszok büdi lenne a kipuf az tuti.

Amúgy az enyém is sokat eszik, nyáron 8, télen 9 körül, de én 3-4-5 km-eket járok egyszerre. Szinte mindig kinn a szivató. Nyáron ha többet megyek, lemegy 7-re.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Kellene egy kis segítség.Nagyon kivagyok már ettől a helyzettől,és már az idegösszeomlás szélén vagyok.20Liter 95-ös benyával elmegyek 130km-ert.Szerintetek????Mit lehet tenni ez ellen? még multkor csináltattam egy injektor ultrahangos tisztítást.Akkor megoldódott ez a helyzet,kb 1-2 hónapig.És azóta csak rosszabb és csak rosszabb.Gyújtsam fel a szekeret?? :huh:

ne haragudj, de ez nem hihető.

ekkora benzinfogyasztásnál már a motorod se megy rendesen, füstöl, nem indul rendesen, lefullad...

tankold tele, hajtsd meg, mennyél 200 km-t tankold tele megint.

egy astra nem tud 17 litert fogyasztani......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.