Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok! Nagy gondban vagyok! Tegnap semmi baja nem volt kocsinak de ma beültem beindítom autót és az alapjárat 2500-on pörög. Gyönyőrűen megy a kocsi, de ha berakom 1-esbe akkor adja a gázt neki, mintha nyomnám a pedált, többi sebességbe dettó. Please Help. Mi lehet ez EGR szelep vagy lambdaszonda?? Előre is köszi :huh: :lol:

Fojtószelepház környékét esetleg nézd meg, a vákumcsöveknél nincs-e repedés, lecsúszás.

Link to comment
Megosztás:

Üdw ismét!

Most valamiért véletlenül müxik a modemem. Remek. :lol: Azt mondták kimúlt, hétfőn cseréltessem ki.

Na mindegy. Szóval köszi Freeze!

Tökjó lett a kép! :lol: Szerinted kell rá olyan? Szerintem intézek majd rá.

Hát, hogy kell-e az neked kell eldönteni, de szerintem jól néz ki.

Vagy a FREEZE DESIGN dombor-feliratra gondoltál, mert az KÖTELEZŐ persze ;) :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Opelaner!

Bár nem én voltam érintett a dologban de én is köszönöm a részletes hozzászólásodat.

Sok hasznos és új infó volt benne főleg az olajat típusjelzésének jelentését illetően.

Becsülendő, hogy ennyi energiát fektetsz abba, hogy másoknak segíts!

Link to comment
Megosztás:

Bár a két kiskorú gyermekem mellet ilyen belsőt el sem tudnék képzelni (persze nagyon szép)

Mondjuk nekem is a vajszínhez közeli a huzatom, de az le tudom gyorsan pattintani és ki tudom mosni.

Na látod akkor én naponta 2x moshatnám. :huh: Most egy olyan dokszínű fajta van rajta, azon nem látszik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na látod akkor én naponta 2x moshatnám. :huh: Most egy olyan dokszínű fajta van rajta, azon nem látszik. :lol:

Én ezzel a huzattal vettem a kocsit, bár furcsáltam is mert az előző tulajnak is két kisebb korú gyermeke van.

Koszos is volt, ami miatt pironkodott, de mondtam neki ráse base, lesz ez még így se... ha látná a kisördögeimet ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.