Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

erre mondtak, ha az orszag 70%-a beoltatja magat, a maradek 30 teljes biztonsgban lesz. :D

Én már a 70%-ba tartozom 2 hete.... :lol: :lol: az meg aki kipróbálja bele fér e a 30%-ba majd kiderűl..nem e ő lenne a 31. százalék egy tizede....és pár hétre rá, már lehet nem is gondolkodik...gondolkodhat, de jó lett volna...benne lennei vagy a 30 vagy a 70%-ba.. B) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni két dologban.

2001-es 1.2 16v Astra G-m van és az lenne a kérdésem ,hogy mikor kell a vezérlést lecserélni a motorban?

Olvasgattam a hozzászolásokat de 60000 és 120000 km között mindent olvastam. Most 83000 van az autómban.

A vezérléssel együtt a vízpumpát is le kell cserélni?

A másik problémám az, hogy ha álló helyzetben alapjáraton hirtelen gázt adok akkor egy rövid sipoló hangot ad a motor, de csak ha hirtelen felpörgetem akkor.

Eddig nem adott ilyen hangot.

Tudjátok esetleg mi lehet a gondja?

Köszi a segítséget!

Sziasztok.

Link to comment
Megosztás:

Én már a 70%-ba tartozom 2 hete.... :lol: :lol: az meg aki kipróbálja bele fér e a 30%-ba majd kiderűl..nem e ő lenne a 31. százalék egy tizede....és pár hétre rá, már lehet nem is gondolkodik...gondolkodhat, de jó lett volna...benne lennei vagy a 30 vagy a 70%-ba.. B) :) :)

En meg kivarasra jatszom.:D

Link to comment
Megosztás:

En meg kivarasra jatszom. :)

van olyan...remélem midenkivel ugyanígy fogok beszélgetni...még évek múlva is...mindannyiunk..mind2 oldal érdekében... :) aki belefér a 30-ba azzal, majd utánna megvitatjuk mekkora mázlijuk volt...(vagy nekünk akik beadatták...és csak olyan mellékhatások derülnek ki amik nem olyan nagy problémák)

Link to comment
Megosztás:

van olyan...remélem midenkivel ugyanígy fogok beszélgetni...még évek múlva is...mindannyiunk..mind2 oldal érdekében... :) aki belefér a 30-ba azzal, majd utánna megvitatjuk mekkora mázlijuk volt...(vagy nekünk akik beadatták...és csak olyan mellékhatások derülnek ki amik nem olyan nagy problémák)

egyebkent most gyogyultam meg, valami enyhe influenza elkapott, de a doki azt mondta, hogy ha szerencsem van, akkor ez h1n1 volt es en mar tul vagyok rajta. mert altalanossagban ennyi lenne a lefolyasa. szoval en mar ezert sem oltatok. :)

Link to comment
Megosztás:

Koszi az infot! A TYC lampakrol mar hallottam, 10-11ezer korul vannak, teljesen megfelelne nekem.

Ha már lámpa, nekem egy álom lenne ha ilyet tudnék szerezni, de azon kívül hogy Hella Magic Colours-nak hívják és k*rva jól néz ki (meg ugye nem is gagyi), sajna nem tudok róla semmit. :) Nemhogy azt nem hogy mibe kerülhet, de még azt sem hogy hol lehetne ilyenhez kis hazánkban hozzájutni.

77hella_magic_colours_l_.jpg

12hella_magic_colours_l_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklödnék egy classic (lengyel) astraval kapcsolatban amiböl ugye kisporolták ugy a motorháztetö boritást is.stb,ha tennék bele szerintetek csendesebb lenne belülröl,illetve kivülröl,mert szerintem belülröl joval hangosabb mint a német astrak voltak.

Érdemes lenne tenni bele szerintetek vagy valaki tett már bele,van valami jelentös különbség??????

Link to comment
Megosztás:

Ha már lámpa, nekem egy álom lenne ha ilyet tudnék szerezni, de azon kívül hogy Hella Magic Colours-nak hívják és k*rva jól néz ki (meg ugye nem is gagyi), sajna nem tudok róla semmit. :) Nemhogy azt nem hogy mibe kerülhet, de még azt sem hogy hol lehetne ilyenhez kis hazánkban hozzájutni.

[imghttp://kephost.com/images/77hella_magic_colours_l_.jpg

[imghttp://kephost.com/images/12hella_magic_colours_l_.jpg

220 euro Nemetbol az ebayen a 2 darab.

Link to comment
Megosztás:

Ha már lámpa, nekem egy álom lenne ha ilyet tudnék szerezni, de azon kívül hogy Hella Magic Colours-nak hívják és k*rva jól néz ki (meg ugye nem is gagyi), sajna nem tudok róla semmit. :) Nemhogy azt nem hogy mibe kerülhet, de még azt sem hogy hol lehetne ilyenhez kis hazánkban hozzájutni.

77hella_magic_colours_l_.jpg

12hella_magic_colours_l_.jpg

Én is fenem már a fogam egy ilyen cuccra. Szürke autómon szépen is mutatna. Ismerősnek hasonló autójába van ilyen gyári lámpa, asszem N-Joy felszereltségű, de az istenér nem akarja elcserélni... :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Érdeklödnék egy classic (lengyel) astraval kapcsolatban amiböl ugye kisporolták ugy a motorháztetö boritást is.stb,ha tennék bele szerintetek csendesebb lenne belülröl,illetve kivülröl,mert szerintem belülröl joval hangosabb mint a német astrak voltak.

Érdemes lenne tenni bele szerintetek vagy valaki tett már bele,van valami jelentös különbség??????

Azért hangos, mert a tűzfal szigetelését is kispórolták. Ha csak a motortértetőre teszel nem sokat ér, egyébként is az a dieseleknek van.

Link to comment
Megosztás:

Azért hangos, mert a tűzfal szigetelését is kispórolták. Ha csak a motortértetőre teszel nem sokat ér, egyébként is az a dieseleknek van.

Szerintem a sima G-k mindegyikében van motortértető szigetelés, Classic-tól kezdve spórolták le.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.