Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

egy igen fontos kérdés

hogy lehet macsekot leszoktatni, hogy ne másszon kocsira? a kinyírásán kívül persze

###### kivan vele, mindig ott látom a retkes lébnyomát a kocsin :)

Nálam dettó, ráadásul két macskával előadva. A szép még a dologban, hogy száraz időben nincs kedvük felülni a motorháztetőre, csak ha egy kis sarat is szét tudnak ott kenni. :D

Link to comment
Megosztás:

egy igen fontos kérdés

hogy lehet macsekot leszoktatni, hogy ne másszon kocsira? a kinyírásán kívül persze

###### kivan vele, mindig ott látom a retkes lébnyomát a kocsin :D

mondom a megoldást ckacokkkk:) létezik egy olyan sampon,ami emberek számára nem büdös,sőt szagtalan,de a macskák érzik és nem szeretik,ezért nem mennek a kocsi közelébe:)

Link to comment
Megosztás:

mondom a megoldást ckacokkkk:) létezik egy olyan sampon,ami emberek számára nem büdös,sőt szagtalan,de a macskák érzik és nem szeretik,ezért nem mennek a kocsi közelébe:)

Opel fórum-->Macska fórum...

Szóval, elég nagy irodalma van a neten a témának. Hirdetnek mindenféle spray-t, pl. EZT, meg van ultrahangos cucc is, pl. EZ. Érdemes lehet ezekkel foglalkozni, vagy csak mókusvakítás? :D

Link to comment
Megosztás:

Opel fórum-->Macska fórum...

Szóval, elég nagy irodalma van a neten a témának. Hirdetnek mindenféle spray-t, pl. EZT, meg van ultrahangos cucc is, pl. EZ. Érdemes lehet ezekkel foglalkozni, vagy csak mókusvakítás? :D

nekem a sampon mintha működne,bár mindig van egy extrém macska ami a büdöset szereti....

Link to comment
Megosztás:

szerintem a kulccsal is lehet nyitnia reteszt....

szerintem nem mert a kulcs az ajtóknál elektronikával nyit - egy motort vezérel.

ha benne vagy a kocsiban és ha valaki rád csukja az ajtót a reteszelő gombokat hiába húzod fel, az ajtók nem nyílnak.

Ha midenütt elektromos ablakemelő van akkor ki sem tudsz jónni a gépből.

A csomagtaró az jó ötlet

Link to comment
Megosztás:

nekem a sampon mintha működne,bár mindig van egy extrém macska ami a büdöset szereti....

Az a baj, hogy hideg időben nem lesz kedvem az udvarban kocsit mosni, valami olyan megoldás kéne, amivel a kocsiszíntől tudnám távoltartani őket. (A múltkor még vérnyomok, meg madártoll is voltak a motorháztetőn, gondolom ott vacsorázott a macsek... :D )

Link to comment
Megosztás:

egy igen fontos kérdés

hogy lehet macsekot leszoktatni, hogy ne másszon kocsira? a kinyírásán kívül persze

###### kivan vele, mindig ott látom a retkes lébnyomát a kocsin :D

Én anno ilyen macska-tappancsosan vettem az autót. A motorháztető végig meg a teteje is :D Ugy árulták h nem is mosták le meg még kitakarítva sem volt. Először le is fikáztam, mondom ez a szutyok lesz az enyém. De aztán amikor hazavittem és kitakarítottam egyből szerelmes lettem :D :)

Link to comment
Megosztás:

egy igen fontos kérdés

hogy lehet macsekot leszoktatni, hogy ne másszon kocsira? a kinyírásán kívül persze

###### kivan vele, mindig ott látom a retkes lébnyomát a kocsin :D

Hát ez nehéz kérdés, ha megvan a válasz az engem is érdekelne...

Én úgy tudtam elejét venni végül a problémának, hogy átálltam 5m-rel arrébb. Ugyanis addig mindig egy alacsonyabb fenyőfa mellett álltam, és kifigyeltem hogy a macsek azért mászik az autómra, mert onnan fel tud ugrani a fenyőfa ágaira, és le tudja vadászni az ott alvó madarakat. Most hogy kicsit arrébb áltam, már nem tud az autótól a fáig elugrani, nem is mászik fel azóta.

Link to comment
Megosztás:

Már ha a téma terítékre került. mit lehet tenni olyankor, ha reteszeléssel bezártam az ajtókat és valami oknál fogva lemerűlt az akksi.

Hogy lehet bemenni a kocsiba?

Alámászni és a generátornál rácsatlakozni a töltővezetékre. Legalábbis ezt hallottam, nem próbáltam még ilyesmit...

Link to comment
Megosztás:

Most el kell mennem, de ha hazajövök töviről hegyire le fogom neked írni, hogy miért olyan amilyen.

Már megnéztem...

Hát ma én sem nagyon jártam fel, épp csak amíg beírtam. Most meg csicsika. Holnap reggel viszem a kicsikém a doktorbácsikhoz. Ehun festés, máshun lakkozás... Szerintem a vonyókampó is cserebere. Majd meglátjuk mit lehet bizniszelni:)

Lényeg hogy a bicajról letéptem a pókhálókat mert a héten azzal kell járnom. :D

Jó éjt!

Link to comment
Megosztás:

Macsek téma nálami is megoldásra vár. 2 macskánk van akik a hideg időben ( meg a melegben is) előszeretettel üdögélnek a kocsi motorházteteján vagy a tetjén. Lassan már én is indián nyomolvasó vagyok mert a szélvédőmön megjelent macska lábnyomokból, már kapásból megmondom az alap információkat ( súly, nem , kor). :D

Én vettem egy ponyvát, és azzal takargatom, amikor takargatom. DE a hiba ezzel az, hogy a kandur macsekok, meg az éppen betévedő kóborkutyák előszeretettel vizelik le a poynvát, amitől annak pár nap után elég kellemetlen szaga van.

Így marad a nyomolvasás, és a néha le kergetés a kocsiról.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.