Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A blokk, a mechanizmus meg a többi dolog érdemben külömbözik vagy csakannyira minthogy alulról fel, vagy felülről le gombolod az inget? -_-

Érdemben különbözik! B)

A két motornak nincs közös alkatrésze...

...az XE 2. generációs ( a Kadett motor fia :rolleyes: ) az XEP meg 3. generációs ( már az unokája <_< :D )

Link to comment
Megosztás:

Arra gondoltam hogy az ecotec a dohc újítása, a twinport meg az ecotecé. (ecotecé...de szép szó :rolleyes:)

A TWINPORT- mint műszaki megoldás nem új keletű, már a Ladákban is hasonló elven dolgozott a karburátor.

Hiába, nincs új a nap alatt !

Egyszerűen ötvözik a régi megoldásokat a mai technológia és az elektronika által nyújtotta lehetőségekkel.

Most megint jönnek a turbós motorok - mint a 80-as évek elején- olyan ez mint a vetésforgó.

Link to comment
Megosztás:

Na Fiúk lenne 1 kérdésem,mégpedig a 2,2-es ill.az 1,9-es diesel motorok láncosak,vagy szíjasak? Ja a szervízinterrvallum a szíjnál hány km-nél esedékes,már ha van szíjas.Köszi előre is a válaszokat.

Amennyire én tudom, a 2.2-es láncos, az 1.9-es pedig szíjas.

Csereintervallumról érdeklődjön márkakereskedőjénél vagy autószerelőjénél ! :rolleyes: <_<

( De a kezelési könyv is sokat segít...)

Link to comment
Megosztás:

Amennyire én tudom, a 2.2-es láncos, az 1.9-es pedig szíjas.

Csereintervallumról érdeklődjön márkakereskedőjénél vagy autószerelőjénél ! <_< :D

( De a kezelési könyv is sokat segít...)

Nem nekem kell,az egyik kolégám nézett vectrát,és érdeklődik akinél tud. -_- Egyenlőre én maradok az astránál.Köszi a gyors választ. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Pár napja nem voltam így meg sem próbálok idézgetni mert annyit nem enged a rendzer, így emlékezetből válaszolgatok:

NorbyAstraG:

Nagyon aranyos :rolleyes:

És jó a géped is amivel csináltad, lehet rajta egyfajta optika amivel ilyen alacsony mélységélességet kaptál és jó kép, pont ott éles ahol kell... nekem újságfotó <_<

Természetesen nem az udvarlókra küldöm a fiaim! :D az OPEL-t addigra megoldjuk -_-

Én is Autocad-ben, illetve Civil3D-ben dolgozom, csak mi mély építészettel foglalkozunk.

3D nekem is kedvtelés bár már volt megrendelt munkám is, 3Dsmax-ban csinálgatok ezt azt.

Link to comment
Megosztás:

Kedves druszám az alma és a körte is összehasonlítható. Fogadjunk hogy rengeteget tudnál írni róla hogy miben más, miben hasonló, miben jobb, miben rosszabb az egyik mint a másik. <_<

Persze ne tedd, nem hiszem hogy minden külömböző csavart le lehetne írni. Mint írtam, nagyjából értem már a dolgot.

Arra gondoltam hogy az ecotec a dohc újítása, a twinport meg az ecotecé. (ecotecé...de szép szó :D)

Tehát hogy az apró, jelentéktelen változtatásokat figyelmen kívül hagyva, mi módosult. (a kadett motortol a H astráig)

(Mond hogy érted :rolleyes: )

A legfontosabb különbség, hogy almapálinkát még nem ittam, de a barack, hmmm...... -_-

Link to comment
Megosztás:

Én is Autocad-ben, illetve Civil3D-ben dolgozom, csak mi mély építészettel foglalkozunk.

3D nekem is kedvtelés bár már volt megrendelt munkám is, 3Dsmax-ban csinálgatok ezt azt.

Én az AutoCAD-del már régen rajzoltam, a cégnél most Proengineert használunk, az parametrikus gépészeti rendszer. Egyébként szintén 3DSMAX :rolleyes: Ja, és Mental Ray, mint a mazochisták <_<

Link to comment
Megosztás:

Én nem rég ittam almapálinkát!

Majd egyszer talán lesz hozzá szerencsém. A málnapálinkáról sem hallottam sokáig, de annál jobbat ember még nem főzött. Valami elképesztő íze és ereje tud lenni. Meg az illata... De most csak törköly van idehaza. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

szintén <_<

vannak képeid?

Egyetlen egyet merek feltenni:

http://members.chello.hu/csurgai.istvan/Na..._21_MR_kent.jpg

Ez a kép a nappalink berendezéséhez készült "látványterv". A színek és a hangulat visszaadása volt a lényeg.

A fő baj az, hogy elkezdek valamit és aztán nem jut idő / energia/ kedv a befejezéshez. :rolleyes:

Esetleg még ezek. bár nagyon régiek és be sincsenek fejezve:

http://members.chello.hu/csurgai.istvan/Render_RED_02.jpg

http://members.chello.hu/csurgai.istvan/MB_W210_II_56_13.jpg

S neked?

Link to comment
Megosztás:

Egyetlen egyet merek feltenni:

http://members.chello.hu/csurgai.istvan/Na..._21_MR_kent.jpg

Ez a kép a nappalink berendezéséhez készült "látványterv". A színek és a hangulat visszaadása volt a lényeg.

A fő baj az, hogy elkezdek valamit és aztán nem jut idő / energia/ kedv a befejezéshez. :rolleyes:

Esetleg még ezek. bár nagyon régiek és be sincsenek fejezve:

http://members.chello.hu/csurgai.istvan/Render_RED_02.jpg

http://members.chello.hu/csurgai.istvan/MB_W210_II_56_13.jpg

S neked?

Pont ez jutott eszembe.. mintha nem lenne befejezve, pedig kár. Jó lenne ha én is így értenék a modellezéshez, hogy egy autó modellt összerakjak.

nekem itt van pár kép

A szekrényesnél meg a szélturbinásnál az volt a turpiszság, hogy az eredeti fotóba kellett perspektíva helyesen betenni a tervezett dolgokat..

Link to comment
Megosztás:

A szekrényesnél meg a szélturbinásnál az volt a turpiszság, hogy az eredeti fotóba kellett perspektíva helyesen betenni a tervezett dolgokat..

Látom neked azért megy a Camera match és kompozitálás :rolleyes:

A mercit sajnálom nagyon, de majd szakítok rá időt, hogy befejezzem, legalább olyan állapotba hozzam, hogy bemutatható legyen.

Link to comment
Megosztás:

Látom neked azért megy a Camera match és kompozitálás :rolleyes:

A mercit sajnálom nagyon, de majd szakítok rá időt, hogy befejezzem, legalább olyan állapotba hozzam, hogy bemutatható legyen.

Mostanában már nekem sincs időm semmire a 2 gyermek mellett... dehát így van ez rendjén.

Azelőtt annyi mindent csináltam még meló mellett...

-3D

-Programozás

-Zenélés (dob, ének, konga)

-Zeneszerzés, csináltam egy albumot is

-Party-k szervezése (mondjuk ez még megy <_< )

-Videovágás

Ezekből mára már csak az maradt amiből pénzt is lehet időnként csinálni

Ja egyébként azt a szekrényt utána meg is csináltram előben :D

... egyik ismerősömnek kellett

Link to comment
Megosztás:

Mostanában már nekem sincs időm semmire a 2 gyermek mellett... dehát így van ez rendjén.

Azelőtt annyi mindent csináltam még meló mellett...

...

Ja egyébként azt a szekrényt utána meg is csináltram előben <_<

... egyik ismerősömnek kellett

A szekrény kimondottan hasonlít a látványtervre. :rolleyes: Nálunk is a feltöltött verzió valósult meg a nappaliból. A függönyön meg a szőnyegen ment anno a varia.

Az időhiány nálam is hasonló okokból van. Mikor megnősültem, akkor csökkent drasztikusan, meg mostanában, hiszen 6 hónapos a leányom (Ezt már kitárgyaltuk).

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok srácok!

Nem tudom tudna-e segíteni valaki szükségem lenne hátsó ajtóba hangszóró beépítő keretre,ami olyan 1600-1900ft között lenne.Ez nem is lenne baj csak a szállítási költség meg kb. ugyan ennyi,ezért kérdem én nem tudná-e megvenni valaki mondjuk Bp-en vagy valahol elküldené nekem én meg kifizetném a cuccot meg a posta költséget.Ja és astra classicII-be kéne,vagyis g-be.Itt nálunk Hatvanba nincs csak horribilis áron.

Köszi: Api :rolleyes:

Hali! azóta is meg van még a pocs védő? :D

Szerintem nézd meg itt illetve kérdezd meg...ide még csak le tudsz ugrani...HIFI

ha mégsem, akkor legfeljebb megpróbálok én rájuk kérdezni neked, de nem ígérem hogy megyek hatvanba az elkövetkező hetekben ..igaz holnap épp ott leszek airsoft-ozni... <_< -_-

Link to comment
Megosztás:

Hali! azóta is meg van még a pocs védő? :D

Szerintem nézd meg itt illetve kérdezd meg...ide még csak le tudsz ugrani...HIFI

ha mégsem, akkor legfeljebb megpróbálok én rájuk kérdezni neked, de nem ígérem hogy megyek hatvanba az elkövetkező hetekben ..igaz holnap épp ott leszek airsoft-ozni... <_< -_-

Szevasz!

Igen megvan a pocsvédő,az egyéves szervizen derült ki,hogy nem is emelték le róla hanem az asszony akasztotta le a járda szegéllyel amikor dolgozni volt vele és egy darabon az alvázvédőt is lehúzta de kijavították a garanciális szervizen.

A másik dolgot meg megkérdezem hétfőn,azért köszi.

Üdv:Api :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Az lenne a kérdésem, hogy vann e különbség G astra , G astra coupe és G astra cabrio első szélvédője között?(ablaktörlő tekintetében, ill. méretileg)

Üdv.

van. nagyobb a coupé és a cabrio mint az astra g

mé?

van astra G ben is hővédős (lilás) üveg, ha ezért keresel coupé üveget....

Link to comment
Megosztás:

Szevasz!

Igen megvan a pocsvédő,az egyéves szervizen derült ki,hogy nem is emelték le róla hanem az asszony akasztotta le a járda szegéllyel amikor dolgozni volt vele és egy darabon az alvázvédőt is lehúzta de kijavították a garanciális szervizen.

A másik dolgot meg megkérdezem hétfőn,azért köszi.

Üdv:Api <_<

mi az a pocsvédő??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.