Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Utolsó kísérlet, és akkor be is fejeztem :rolleyes:

Érdekes látni, hogy a kék és zöld fény, hogyan lesz fekete (piros nem engedi át)

És a piros pedig nem látszik, mivel a fehérnek (háttér) és pirosnak ugyanannyi a piros összetevője

kép

( kép jobb és bal oldalán ugyanaz a térképrészlet van)

Link to comment
Megosztás:

ne mán Free te aztán nemsemmi wagy :rolleyes::D

Nekem is 4 sróf van és van ABS, viszont én úgy tudtam hogy az 1.4 miatt. Neked 1.8 ugye? És mégis? Há akkor min múlik? Neked hátul tárcsa van? Me mekem doboz...

Nekem 1.6 és doboz van hátul nekem is. Jó lenne tudni, hogy min múlik a dolog...

Link to comment
Megosztás:

Kellene nekem jó állapotú első fényszóró búra. Tudom, hogy nincs külön, de azért írom így, mert én szíves leapplikálom törött házú lámpicskuról vagy rossz foncsorú lámpából. A lényeg, hogy a búra ne legyen karcos, sem sárga. Jobbos is, balos is, lehetőleg egy pár. Több igényem nincs :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A mai napon megvizsgálták a vasat Tech 2-vel (mert egyszer kidobott egy hibajelentést és aggódtam hogy mi lehet a baj)

A computer EGR szelep-ben lerakódást jelzett....sajnos a szerellők szerint előbb vagy utóbb de cserélni kell minden esetre megrezegtették......és várunk.......

Link to comment
Megosztás:

Kellene nekem jó állapotú első fényszóró búra. Tudom, hogy nincs külön, de azért írom így, mert én szíves leapplikálom törött házú lámpicskuról vagy rossz foncsorú lámpából. A lényeg, hogy a búra ne legyen karcos, sem sárga. Jobbos is, balos is, lehetőleg egy pár. Több igényem nincs :rolleyes:

hát ezt elég nehéz teljesiteni.....

Link to comment
Megosztás:

A mai napon megvizsgálták a vasat Tech 2-vel (mert egyszer kidobott egy hibajelentést és aggódtam hogy mi lehet a baj)

A computer EGR szelep-ben lerakódást jelzett....sajnos a szerellők szerint előbb vagy utóbb de cserélni kell minden esetre megrezegtették......és várunk.......

Ne cserélgesd,zárd le és kész!

Link to comment
Megosztás:

...Viszont az a meredek ötelet jutott eszembe, hogy kéne csinálni saját számlapot, Elég sok technikai eszköz van körülöttem, tehát lehet, hogy össze tudnám hozni (még nem gondoltam végig)

Godoltam kiszedem a régit, tanulmányozom miből van, aztán beszkennelem, hogy legyen sablon, utána jöhet a design aztán a megvalósítás. Hogy mikor lenne rá időm azt nem tudom :rolleyes:

Egy ismerős csinált anno ilyent a ladájához. Corel Drawval megrajzolta kinyomtatta és simán rá lett ragasztva az eredeti műszerlapra. Ez leírva gagyinak hangzik, de egészen jól nézett ki.

Szerintem hajrá! Atom zsír lenne, ha eloxált aluból vágatnád ki és a számok lézergravírozva lennének. vagy ha sötét az oxidréteg rajta, akkor simán is bele lehetne gravíroztatni. A világításnak meg vízzel vagy lézerrel kell kivágatni. Itt Veszprém környékén több céget is tudok, akik foglalkoznak vele és nem is horror áron vágnak.

Link to comment
Megosztás:

Ne cserélgesd,zárd le és kész!

Üdv!

Ha simán lezárod fogja hozni a környezetvédelmi normákat? Mert ha nem, akkor sokat nem ér vele, legfeljebb elhalasztja a megjavítást a következő zöldkártyáig... Megaztán milyen példát mutatunk az utókornak, így kell a környezetre vigyázni? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Ha simán lezárod fogja hozni a környezetvédelmi normákat? Mert ha nem, akkor sokat nem ér vele, legfeljebb elhalasztja a megjavítást a következő zöldkártyáig... Megaztán milyen példát mutatunk az utókornak, így kell a környezetre vigyázni? :rolleyes:

nekem F-en le volt zárva. Zöldkártyán etalon volt a CO stb.. 212E km-es motorral!

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerős csinált anno ilyent a ladájához. Corel Drawval megrajzolta kinyomtatta és simán rá lett ragasztva az eredeti műszerlapra. Ez leírva gagyinak hangzik, de egészen jól nézett ki.

Szerintem hajrá! Atom zsír lenne, ha eloxált aluból vágatnád ki és a számok lézergravírozva lennének. vagy ha sötét az oxidréteg rajta, akkor simán is bele lehetne gravíroztatni. A világításnak meg vízzel vagy lézerrel kell kivágatni. Itt Veszprém környékén több céget is tudok, akik foglalkoznak vele és nem is horror áron vágnak.

Na majd megszülök eccer valamit :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem F-en le volt zárva. Zöldkártyán etalon volt a CO stb.. 212E km-es motorral!

Én úgy vagyok vele, hogyha azt a konstruktőr odatervezte, akkor annak funkciója van. Mindenképpen cserélném.

Annak is utána kéne nézni, hogy miért ment tönkre? Talán túl sok volt a város? Azt hallottam, időnként meg kell hajtani, az segít neki. 200 km autópálya 140-nel, aztán a kipuff is tiszta, meg az egérszelep sem ragad be.

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vagyok vele, hogyha azt a konstruktőr odatervezte, akkor annak funkciója van. Mindenképpen cserélném.

Annak is utána kéne nézni, hogy miért ment tönkre? Talán túl sok volt a város? Azt hallottam, időnként meg kell hajtani, az segít neki. 200 km autópálya 140-nel, aztán a kipuff is tiszta, meg az egérszelep sem ragad be.

nekem azért mert tönkre, mert kilyukadt a dugattyúm... ez némileg kihatott 1-2 allkatrészre anno :rolleyes:

majd mutatok fényképet a dugattyúról.. eltettem emlékbe <_<

Link to comment
Megosztás:

Én úgy vagyok vele, hogyha azt a konstruktőr odatervezte, akkor annak funkciója van. Mindenképpen cserélném.

Annak is utána kéne nézni, hogy miért ment tönkre? Talán túl sok volt a város? Azt hallottam, időnként meg kell hajtani, az segít neki. 200 km autópálya 140-nel, aztán a kipuff is tiszta, meg az egérszelep sem ragad be.

Én is mindenképpen cserélni fogom, a szervízben is elmondta a srác, hogy idővel sok szutyok lerakódik a tengelyére és ez okozza a bajt... (az én autóm 10éves, 140ekm-rel) és még a gyári "egérszelep" :rolleyes: van rajta....jah és az új egérszelep 41ezer Mátyás........

Link to comment
Megosztás:

Hali,

Belémjöttek hétvégén, a hátsó lökhárító jobb sarkáról lejött a festék.

kb. 10x10cm-en látszik a horzsolás meg egy 6cm-es csík, annyira nem vész de azért látszik.

A másik autó vezetője el akart menekülni, utánahajtottam, majd meggyőztem arról, hogy ismerje el a hibát, lényeg, hogy most a biztosítója állná a lökös újrafényezését ami egyébként 44e Ft lenne.

Viszont 2 napig ott kéne hagynom az autót fényezésre, de ha nem csináltatnám most meg akkor ha később sérülne a lökös akkor macera lehet a mostani sérülés miatt (a szervizben mondták). Engem különösebben nem is zavarna a sérülés, de ha pár év múlva el akarom adni az autót szerintetek ez mennyire csökkenti az értékét? Mennyire nézik ezt meg, mennyire érdekli a vevőket.

Ti mit tennétek?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.