Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok,

valami kedves ember lelopta hátulról az Astra és az 1.6_16v felíratot. úgy döntöttem h nem kerül fel új rá...tán megint lelopná valami bunkó. a ragasztó maradványt mivel tüntessem el? valami konkrét szerre gondolok.. mi legyen h a fényezésben ne tegyek kárt? köszi!!!

Hello!

Nálam meg letört a felirat egy része és amikor ilyet kerestem, nem találtam sehol. Viszont az Auchanban voltak különálló betűk és abból "csináltam" egy feliratot pont a másik helyére, így nem látszik. Tesóm reakciója: "Mi ez a szaaaaaaar???" ... Nekem viszont tetszik. <_<

Freeze!

Isten éltessen! :rolleyes:

G.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nálam meg letört a felirat egy része és amikor ilyet kerestem, nem találtam sehol. Viszont az Auchanban voltak különálló betűk és abból "csináltam" egy feliratot pont a másik helyére, így nem látszik. Tesóm reakciója: "Mi ez a szaaaaaaar???" ... Nekem viszont tetszik. <_<

Freeze!

Isten éltessen! :rolleyes:

G.

Bementem egy opel alktrész boltba, ott azt mondták h az Astra 4500 Ft, és az 1.6_16v szintén...hát 9000 rugóért nem rakok fel újabbatt :D h megint lelopják, inkább nem lesz ott semmi... -_-

Link to comment
Megosztás:

Na itt akadtam el én is, kar bent van, csak az Omega reléje nem megy be az Astra foglalatába, szóval kérjük szépen azt a bekötést részletesen leírni.

Semmi extra. Szedd le a műanyagot a biztitábla hátuljáról, és láthatod az ablaktörlő relé 3 kábelét a közép/bal oldalt.

Vágd el a 3 vezetéket közel a biztitáblához és a kábel végeit kösd az új ablaktörlő reléhez.

Zöld-31B Pin;Kék-53E Pin;Feket/Lila-15 Pin

Link to comment
Megosztás:

Bementem egy opel alktrész boltba, ott azt mondták h az Astra 4500 Ft, és az 1.6_16v szintén...hát 9000 rugóért nem rakok fel újabbatt :rolleyes: h megint lelopják, inkább nem lesz ott semmi... <_<

Ráadásul az egy kérhető (felár nélküli) extra volt anno, hogy ne legyenek feliratok a kocsi hátulján. Nekem sincs a QP-n, gyárilag.

Link to comment
Megosztás:

Mindenkinek köszönöm a hozzám való nincs mit! :D

Pénteken tartottam bulit a haverokkal

Zene grill, felecken, stb... egész jól sikerült 5:30-ra értem haza.

A baj csak az volt, hogy ekkor keltek a gyermekeim, így aludni már csak szombat este tudtam :rolleyes:

<_<

Ma pedig a kisfiam segítségével készült tortából ettem egy jó nagyot! -_-

Link to comment
Megosztás:

szegény, ne mán.......

kár érte :rolleyes:

Nyugodjék békében!

Én inkább a hozzátartozóit, szeretteit sajnálom.

Nemrégiben én is elveszítettem egy régi gyerekkori ismerősömet.

Ennek a Caliber-balesetnek nem ismerem a körülményeit, de

általánosságban sajnos elmondható, hogy a legtöbb motoros balesetet maguknak köszönhetik

a motorosok.

Az én cimborám is 190 km/h val ment neki egy kocsinak oldalról, aki ha látta volna, hogy jön a motor bizonyára megadja az elsőbbséget.

Szomorú sztorik ezek <_<

Link to comment
Megosztás:

meg,de bevallom őszintén,hogy a diagrammok még mindig nem mennek,de mindegy,a fogyasztás a lényeg... :rolleyes:

akkor ott valami office kompatibilitási probléma lehet, mert nekem itthon jó.

2007-es office-al csináltam, de 97 formátumban van mentve.

Ezek szerint nem tökéletes a dolog.

Milyen office van neked?

Mert akkor megnézem olyannal is

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.