Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ezzel az erővel engem baromi könnyű beazonosítani, hiába takarom ki az összes netre kerülő képen a rendszámot, ugyanis itt a fórumon a tartózkodási helyem meg van adva a profilomban, nekem meg olyan autóm van amiből kicsiny városunkban mindössze kettő van, és a másik teljesen más színű... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Hú de jó kis lagzi volt tegnap... Fogyott a jager rendesen, valahogy mindig előttem landolt egy teli pohár. :D A végén meg főleg, mert a kollégám be akarta nekem szervezni az egyik pincér csajt, ő meg hozta sorba az italt - le akart itatni. Ha szép lett volna, akkor nincs gond, de ugye akkor most másról szólna a történet. <_< Még jó, hogy a kolléganőm vitt haza és ő hamarabb lelépett, így megúsztam a dolgot.

Reggel volt annyi erőm, hogy megnézzem a Másnaposok című filmet a moziban. Láttátok már? Nem nagy durranás, de azért lehet élvezni. Nálam most aktuális volt a téma, habár én emlékszem mindenre. :D

Egyébként lenne két kérdésem. Tudom, hogy másik topicba kellene írnom, de most itt vagyok. :rolleyes:

Nálatok volt olyan probléma, hogy amikor kicsit melegebb a motor, nagyobb fordulatnál kerregő hangot hallatott? Olyan, mintha egy műanyag lapátos kis kereket forgatnátok és a lapátot valamivel lefognátok. Mint a kereplő, csak kicsit más a hangja. Vajon mitől lehet? Régebben rákerestem itt a fórumon és mintha valaki a benzinszellőztetőt emlegette volna. Az mikor kapcsol be? Adhat ilyen hangot? Gőzöm sincs erről, sokáig azt se tudtam, hogy van ilyen. :D

A másik, hogy ti hogy vagytok az autómosóval, mi a véleményetek róla? Én első alkalommal ott mosattam a kocsit és utána mintha pókhálós lett volna. Lehet a mosó keféitől? Habár én használtan vettem a kocsit és valószínűleg már régen olyan, de ha lesz egyszer egy új autóm, akkor jó tudni az ilyesmit. Egyébként azóta kézzel mosom. És így látom az összes karcot. Freeze, emlékszel még a múltkori írásomra? Azóta találtam még pár "kisebb" csíkot az oldalán. B) Egyszer kinyírom a tesómat.

Még egy kérdés eszembe jutott. Nehéz a középkonzolt levenni? A fűtés és ventilátor szabályozónál van lámpa gondom, valamiért nem világít. A biztosítékot nem találtam meg múltkor, de ahogy végignéztem mindet kívülről, jónak tűntek. Vagy érintkezési hiba lehet, vagy az égő ment ki.

Előre is köszi a segítséget. -_-

G.

Link to comment
Megosztás:

ez engem is érdekelne és 5-ajtóshoz is lehet szerelni?? mennyire jó? a gyárihoz képest van lassabb meg fokozatosan a gyári leggyorsabbig?? vagy ez más skálán megy?

Nem számít milyen autó,zafirába is lehet.Ugyan olyan mint a gyári.A kar ugyan úgy gyári,mint a tiéd.Csak át kell egy kicsit variálni a relét,mert nem fér el a helyére,be kell kötni a bizti tábla mögé.De ha valakit érdekel a bekötése,akkor van hozzá fordításom is

Link to comment
Megosztás:

Csak át kell egy kicsit variálni a relét,mert nem fér el a helyére,be kell kötni a bizti tábla mögé.De ha valakit érdekel a bekötése,akkor van hozzá fordításom is

Na itt akadtam el én is, kar bent van, csak az Omega reléje nem megy be az Astra foglalatába, szóval kérjük szépen azt a bekötést részletesen leírni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A másik, hogy ti hogy vagytok az autómosóval, mi a véleményetek róla? Én első alkalommal ott mosattam a kocsit és utána mintha pókhálós lett volna. Lehet a mosó keféitől? Habár én használtan vettem a kocsit és valószínűleg már régen olyan, de ha lesz egyszer egy új autóm, akkor jó tudni az ilyesmit. Egyébként azóta kézzel mosom. És így látom az összes karcot. Freeze, emlékszel még a múltkori írásomra? Azóta találtam még pár "kisebb" csíkot az oldalán. -_- Egyszer kinyírom a tesómat.

Előre is köszi a segítséget. :rolleyes:

G.

Ha jót akarsz magadnak, illetve a kocsinak <_< akkor ne vidd gépi mosóba, az elkoszolódott (szemcsékkel teli) kefék osszekarcolják a kocsit! Mossad kézzel, bővízzel szivaccsal aztán töröl át puha ronggyal és néha viaszold le! akkor tuti szép lesz :D

Freeze boldog szülinapot!

B)

Ó köszönöm, hát csak észrevettétek :D

freeze-nek tortát vagy valami

Köszi neked is.

Épp most érkeztem vissza Szerencsről, hazafelé gondolkodtam rajta, hogy beugrok hozzád legalább megnézem már a rég nem látott Weidlich házat is, de jött egy telefon és sietnem kellett. Mondjuk gondolkodtam rajta, hogy hogyan foglak megkeresni:

" Jónapot! tommirrát keresem! " :D ;):D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

valami kedves ember lelopta hátulról az Astra és az 1.6_16v felíratot. úgy döntöttem h nem kerül fel új rá...tán megint lelopná valami bunkó. a ragasztó maradványt mivel tüntessem el? valami konkrét szerre gondolok.. mi legyen h a fényezésben ne tegyek kárt? köszi!!!

Link to comment
Megosztás:

Én a másik Astráról denaturáltszesszel szedtem le(Opel 16V ,Futó Gabi kösz a tippet),szépen lejött a fényezést nem bántotta.

Persze nem kell az egészet ráönteni! :rolleyes:

Puha rongyot bemártottam és szép óvatosan törölgettem vele ,jó lett a végén,csak annyi a bibi,hogy ugye a fényezés már kopottabb volt ott

ahol nem takarta a felirat és ha nagyon-nagyon alaposan közelről néztem meglátszott a felirat helye.

Ja még valami azt tapasztaltam,hogy melegebb időben könnyebb leszedni a ragasztót,szóval használd ki a napos időt! <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.