Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Gratula ! Aztán óvatosan vezetni ám, mert nem ugrik úgy mint az egynyóc ! ;) :lol:

Jaja, én is azt mondom, hogy csak óvatosan: a robogózás után nehogy megugorjon a paripa. :lol:

Sok-sok százezer balesetmentes kilométert és sok örömöt az új verdában.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mire gondolsz, mennyit ehet városban a literes Agila? És a dízel? (ha a gyári adatoktól eltekintünk) Valaki más esetleg? (tipp!)

Szeritnem egy kemény reggeli BP-nél 7-7,5t tol a benzines. A D meg olyan 5-6 körül szerintem, de csak tipp. Egy 1,3-as Wagon eszik benzinesen ilyen körülmények között 8,8-9 -t.

Link to comment
Megosztás:

;)

köszi !!!

piros, meg diesel...

volt 1.8 as, ugyanezért az árért. volt type R picit drágábbért. de rájöttem, hogy ez hsszú távra tervezett autó, és nincs kedvem sokat tankolni. A Type R még ultrakirály szép volt, de fáj a 10+ fogyasztás. 1.8 am meg már volt 3 is.

dieselem meg még nem....

dieselbe meg volt 1 db piros meg 1 db ezüst. ezüst nemkő... így nem maradt más.

Link to comment
Megosztás:

;)

köszi !!!

piros, meg diesel...

volt 1.8 as, ugyanezért az árért. volt type R picit drágábbért. de rájöttem, hogy ez hsszú távra tervezett autó, és nincs kedvem sokat tankolni. A Type R még ultrakirály szép volt, de fáj a 10+ fogyasztás. 1.8 am meg már volt 3 is.

dieselem meg még nem....

dieselbe meg volt 1 db piros meg 1 db ezüst. ezüst nemkő... így nem maradt más.

Használd egészséggel! :lol:

A fehérváriak is gratulálnak:

606752486Fagyi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Használd egészséggel! :lol:

A fehérváriak is gratulálnak:

606752486Fagyi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

;)

ez jó.

az első dolog amit megtanultam a fórumon, hogy fehérvárra kell menni fagyizni. :lol:

grat. szép ótó.

a szomszéd cégnél a fönök vett a 2 lányának 2 civicet. 2 ezüstöt.

a 3 ajtós szebb. mokányabb.

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Azért a verseny technika( LeMans/Dakar/Forma1) és az utcai autók között van egy kis különbség!

Pl. Amikor a forma1-ben nyert a renault, akkor sem rohant mindenki a szalonokba renault-okat venni.

Igaz, amikor a ferrari nyert akkor sem rohanták meg a ferrari szalonokat Mo-on ;)

A megbízhatósági versenyek azért annyit számítanak, hogy milyen strapabíró, főleg versenykörülmények között a technika, csak kérdés milyen viszonyban áll az utcai autókéval.

A BMW 320D meg azért nyert, mert ki tudta használni, hogy ritkábban kell kiállnia tankolni, mint a benzines társai. Így kompenzálta a gyengébb motorerőt.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy hol lehet utánanézni Z16XEP G Caravan hivatalos gyorsulási adatának? 0-100km/h ra?

TNX

2006. júliusi prospektus szerint:

1.4 Twinp.: 13,6 sec

1.6 Twinp.: 11,5 sec

1.7 CDTI: 14,5 sec

Itt mondjuk nem esik szó a karosszéria-kivitelről, meg a prospektus-adatok egyébként is óvatosan kezelendők.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki, hogy hol lehet utánanézni Z16XEP G Caravan hivatalos gyorsulási adatának? 0-100km/h ra?

TNX

de 11,5sec. Arról nem szól a fáma, hogy milyen kasztnival ennyi. Egyébként asszem mintha a kezelésiben is lenne egy ilyen táblázat, de most nincs előttem.

Link to comment
Megosztás:

de 11,5sec. Arról nem szól a fáma, hogy milyen kasztnival ennyi. Egyébként asszem mintha a kezelésiben is lenne egy ilyen táblázat, de most nincs előttem.

Ó kösz, valóban itt van. Emlékeztem én, hogy láttam valahol. Én is a kezelésiben kerestem először, de ott nincs benne.

Hát sztem a 11.5 nemigen a Caravan-ra vonatkozik, ha már nincs szétszedve kaszninként. Gondolom egy könnyebb kaszni adata

üzletileg kecsegtetőbb. Van a két kaszni között 130kg különbség, nomeg némi áramlási különbség is.. az azért nem mindegy.

Én 15.5-öt mértem. Jó lenne tudni mennyi lehet a caravan-é. Bár teszt körülményeket úgy sem tudok produkálni mezei sofőrként...

Mindezeket azért nézegetem, mert a twinport szelep kérdéskör kapcsán a fülembe ült a bogár és kiváncsi lennék, hogy jól megy-e a kocsim vagy nem. Alapvetően én jónak érzem, de jó lenne ezt alátámasztani tudni valami kézzel fogható adattal.

Link to comment
Megosztás:

Ó kösz, valóban itt van. Emlékeztem én, hogy láttam valahol. Én is a kezelésiben kerestem először, de ott nincs benne.

Hát sztem a 11.5 nemigen a Caravan-ra vonatkozik, ha már nincs szétszedve kaszninként. Gondolom egy könnyebb kaszni adata

üzletileg kecsegtetőbb. Van a két kaszni között 130kg különbség, nomeg némi áramlási különbség is.. az azért nem mindegy.

Én 15.5-öt mértem. Jó lenne tudni mennyi lehet a caravan-é. Bár teszt körülményeket úgy sem tudok produkálni mezei sofőrként...

Mindezeket azért nézegetem, mert a twinport szelep kérdéskör kapcsán a fülembe ült a bogár és kiváncsi lennék, hogy jól megy-e a kocsim vagy nem. Alapvetően én jónak érzem, de jó lenne ezt alátámasztani tudni valami kézzel fogható adattal.

Hát pl. ha mútkó kitudttál volna jönni Lacházára az idei I. Opel talira és ott mentél vóna gyorsúni akkor kideríthetted volna. Bár ott nem azt nézték, hogy mennyi idő alatt éred el a 100-at.;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.