Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jéé! Nekem meg hozott valami opel jeles autót a jézuska! A hozzáértőkhöz: Ez talán egy opel személygépkocsi lehet?:huh:

Speter! Köszi de a link amit küldtél az használhatatlan:(

Többiek esetleg tudnak segíteni a VW fórum ugyében?

Megadhatnád a jézuskádnak az én címemet is :)

Link to comment
Megosztás:

Jéé! Nekem meg hozott valami opel jeles autót a jézuska! A hozzáértőkhöz: Ez talán egy opel személygépkocsi lehet?:huh:

Speter! Köszi de a link amit küldtél az használhatatlan:(

Többiek esetleg tudnak segíteni a VW fórum ugyében?

Mármint úgy, hogy nem él, vagy csak keveseknek van meg?

Link to comment
Megosztás:

visszatérve a japán kontra német párbajra :-)

A híres japán isuzu motor már párszor a f*sz spiccelős végére rakott :-)) Bár az elgondolkodtató, hogy miért van az, hogy egy délebre fekvő országban gyártott dízel motor miért is indul 100 X könnyedebben mint egy német............... legalábbis az aláírásomban szereplő típusok esetében ez így van. a Y20Dth sem indul rosszul, de mégis nehézkesebb.

Link to comment
Megosztás:

visszatérve a japán kontra német párbajra :-)

A híres japán isuzu motor már párszor a f*sz spiccelős végére rakott :-)) Bár az elgondolkodtató, hogy miért van az, hogy egy délebre fekvő országban gyártott dízel motor miért is indul 100 X könnyedebben mint egy német............... legalábbis az aláírásomban szereplő típusok esetében ez így van. a Y20Dth sem indul rosszul, de mégis nehézkesebb.

Egy kissé már zavar, hogy a fórumozók egy része vallja:CsakAzértVettemOpeltMertNemVoltJapánAutóraPénzem szöveg, ez most nem AtiZafinak szól, csak eddig bírtam magamban tartani :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindegy,hogy milyen autó mindegyiknek van hibája.A havernak peugeot-ja van mindíg van vmi nyűgje.Én meg vagyok az opellal elégedve.Faterom ford párti és őneki is tetszik.Egyébként meg mindenki maga dönti el,hogy megmarad az opelnál vagy vált valami másra :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ebben a kategóriában az ASTRA G-nek a legjobb az ár-érték aránya a fenntartást is figyelembe véve. És szerintem jól is néz ki.

Mielőtt megvettem a mostani Caravan-t (előtte F 16 1.6v ferdehátúm volt) hónapokig tanulmányoztam az autó árakat, véleményeket.

Szándékosan próbáltam magam rávenni, hogy más autót is kipróbáljak, de a legnagyobb igyekezetem ellenére sem sikerült olyan kocsit találni, ami jól néz ki, gazdaságosan fenntartható, és nem irreálisan drága és azért az elvárásaimnak is megfelel. Egyszerűen jól eltalált autó ez a G astra és az F is az volt. Azt sajnálom, hogy már a mostani nem mémet, dehát a világ ebben az irányban halad sajnos, ezzel nincs mit tenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.