Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Olvasgattam népítéleteket, de ezen nagyon röhögtem. Ide hordtam szervizbe rész nagyon ott van. :blush:))

Fura egy emberke, elég alacsony igényei lehetnek, mert annak ellenére hogy így lepontozta, mégis 4 évig használta az autót. Kiváncsi lennék akkor mi lehet a véleménye az előző autójáról (Logan) amit alig egy évig használt. Az még ennél is rosszabb akkor?

Link to comment
Megosztás:

Fura egy emberke, elég alacsony igényei lehetnek, mert annak ellenére hogy így lepontozta, mégis 4 évig használta az autót. Kiváncsi lennék akkor mi lehet a véleménye az előző autójáról (Logan) amit alig egy évig használt. Az még ennél is rosszabb akkor?

Fura bizony ! Mert ki vesz családiautónak ilyen kis autót?

idézet:

" hátul szerencsétlen gyerekeim majd´ meghaltak a nem létező lábtér, és a rémes ülések miatt."

Abból ítélve, hogy 21E Km-el vette, nem lehetett régi így olcsó sem.

Annyiból vehetett volna egy kicsit öregebb, de még mindig nem ócska viszont nagyobb autót.

Ráadásul nagy söfőr lehet, ha 4 év alatt ment összesen 20E km-t :blush:

Link to comment
Megosztás:

Fura bizony ! Mert ki vesz családiautónak ilyen kis autót?

idézet:

" hátul szerencsétlen gyerekeim majd´ meghaltak a nem létező lábtér, és a rémes ülések miatt."

Abból ítélve, hogy 21E Km-el vette, nem lehetett régi így olcsó sem.

Annyiból vehetett volna egy kicsit öregebb, de még mindig nem ócska viszont nagyobb autót.

Ráadásul nagy söfőr lehet, ha 4 év alatt ment összesen 20E km-t :blush:

Vagy csak nem vette észre,hogy felnőttek a gyerekek.Trabit adnék neki,majd utána üljön vissza a corsába.Lehet fel kéne kötnie,nehogy elmenjen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is kamu lehet, de legalább felvidított a szervizes résszel, kb a többi részét is ennyire kell komolyan venni. Évi 10.000 km-re minek diesel? Meg ezek a szép sajtófotók.

Évi 5E km az! :blush:

... ja nem sorry.. 40E-t vezetett és nam annyi van benne óóóó sorry.. akkor télleg 10E

Link to comment
Megosztás:

HI!

Régebben kérdezgettem WAX után és kaptam is sok választ.

Találtam egy ilyen cuccot az egyik közeli boltban:

[ig]http://ecx.images-amazon.com/images/I/41OIPNTv2HL._SL500_AA280_.jpg

Van benne javítókréta is.

Fekete metall autóhoz mi a véleményetek? Jó lesz ez? ismeri valaki?

ÜDV

Ezt én is nézegettem vagy egy hónapja, én igazából a Turtle- pasztákban csalódtam, ill szvsz max géppell lehetne szépen leszedni, meg nem kéne hogy karcos legyen a kocsi, akkor talán mutatna valamit, de ez az én (meg néhány olyan ismim, akik kipróbálták) véleményem. Viszont ez a szines cucc elég új a Turtle-tól, talán elég sűrű is, meg van hozzá javkréta, szóval én arra döntöttem, hogy ha a jelenlegi elfogy (vagy egy év múlva) lehet kipróbálom ezt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.