Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nemrég beszélgettünk róla, hogy hogyan és mikor melegszik hidegben a kocsi.

Ma reggel én is leteszteltem, íme az eredmény

időpont 6:30 AM

hőmérséklet: -3,5 C

Motortípus: Z16XEP

Hűtőrácson nincs takarás

Alapjárat állóhelyben ~3 perc (jégvakarás)

Mutató elindul: ~2km után

Mutató 90C: ~8km után

Többé nem megy le, se városban, se ment közben

Persze ha megállok a parkolóban akkor igen :D

Valami hasonló szituval indulok én is + fűtés maxig venti pedig 2-re csavizva.

Link to comment
Megosztás:

Nemrég beszélgettünk róla, hogy hogyan és mikor melegszik hidegben a kocsi.

Ma reggel én is leteszteltem, íme az eredmény

időpont 6:30 AM

hőmérséklet: -3,5 C

Motortípus: Z16XEP

Hűtőrácson nincs takarás

Alapjárat állóhelyben ~3 perc (jégvakarás)

Mutató elindul: ~2km után

Mutató 90C: ~8km után

Többé nem megy le, se városban, se ment közben

Persze ha megállok a parkolóban akkor igen :D

"Hűtőrácson nincs takarás" ez nem is kérdés, nagy b..... aki letakarja, ezért van a termosztát, nem IFA ez.

Így kell működjön ahogy írtad. példa ez mindenkinek.......... (az enyémek is ilyenek)

Link to comment
Megosztás:

Nemrég beszélgettünk róla, hogy hogyan és mikor melegszik hidegben a kocsi.

Ma reggel én is leteszteltem, íme az eredmény

időpont 6:30 AM

hőmérséklet: -3,5 C

Motortípus: Z16XEP

Hűtőrácson nincs takarás

Alapjárat állóhelyben ~3 perc (jégvakarás)

Mutató elindul: ~2km után

Mutató 90C: ~8km után

Többé nem megy le, se városban, se ment közben

Persze ha megállok a parkolóban akkor igen :D

Szia!

Köszi a tapasztalat megosztását.

Tegnap én is kipróbáltam, igaz este és nem volt mínusz fok.

2 celsius körül volt a hőmérséklet.

Szóval megvártam mire felmelegszik teljesen, ez kb nekem is olyan 5-6 km után volt, igaz az M3 bevezető szakaszán, folyamatos 80-as tempó.

Nem vártam a parkolóban, mert nem volt jég :lol:

Nem ment fel 90-re, megállt alatta valamivel (sac: 85-87 fok körül)

Mondjuk midnig úgy melegítem, hogy a fűtésem nincs maxon. (középen, vagy van amikor -éppen nem fázom- akkor kikapcs. had melegedjen a motor mihamarabb.

Aztán mikor elérte az üzemi hőt, akkor fűtés bekapcs+venti2-be. semmi változás.

hidegre kapcsol+venti kikapcs. semmi változás.

Következtetés:

Nálam az a mutató állás a normális. :lol: Ezek szerint...

(Nyáron nagy melegben autópályán, városban dugóban megy 90-ig, klímával picit fölé talán.)

Link to comment
Megosztás:

"Hűtőrácson nincs takarás" ez nem is kérdés, nagy b..... aki letakarja, ezért van a termosztát, nem IFA ez.

Így kell működjön ahogy írtad. példa ez mindenkinek.......... (az enyémek is ilyenek)

Köszönöm dícsérő szavaid, én igenis letakarom a Corsán a hűtő 2/3-át, különben meg sem mozdul a mutató azon a 2 kilométeren amíg hazaérek reggelente. Ja és a termosztát jó, mert fűtésem van (na jó, fűtésnek túlzás nevezni, de ilyen rövid távon is áramlik be valami langyos levegő).

Link to comment
Megosztás:

"Hűtőrácson nincs takarás" ez nem is kérdés, nagy b..... aki letakarja, ezért van a termosztát, nem IFA ez.

Így kell működjön ahogy írtad. példa ez mindenkinek.......... (az enyémek is ilyenek)

ha te ilyen nyugodtan le b....... ol vkit, amikor még szakmai érved sincs hozzá, csak mert kőbunkóval vadásztak anno az őseink,(a leírásod alapján kb erre gondolok) akkor jobb lenne ha kicsit magadba szálnál...attól még senki nem az hogy vmit másként gondol, neki így jó, és hozzáteszem...nem tudom te mennyi idős lehetsz, de IFA-t lassan már csak képen láthatsz és igen is van jelentősége a hűtő letakarásának...

Szóval maradjunk annyiba, hogy így nem illik sehol megnyilatkozni, mégha így is gondolod....mert:

"Az őszinteségnek egy dolog szabhat gátat: a tapintat!" :lol:

márpedig így simán megsértessz több embert is.. :D

Link to comment
Megosztás:

ha te ilyen nyugodtan le b....... ....: a tapintat!" :lol:

márpedig így simán megsértessz több embert is.. :D

... :lol: jó kis lavina indult el néhány tényadat közlése nyomán megfogalmazott vélemény ütközésének hangulatkovácsoló erejéből kifakadt indulathalmazból...

Szóval akkor mit is írtam? mi a szituáció lényegi gyökerének motivációs epicentruma? :lol: :D

jajjdehülyevagyok... többet nem iszok két kávét egy nap ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, egy ismerősöm, hívta fel a figyelemet erre az oldalra, ahol tudom vezetni az autóval kapcsolatos eseményeket (tankolás, költségek,...) amiből statisztikát készít ez a progi, és nagyon tanulságos..

A weblap címe:

http://www.spritmonitor.de/

Az én autóm:

http://www.spritmonitor.de/en/detail/315230.html?cdetail=2

julien

Lehet, hogy én értem félre a táblát, de úgy tűnik mintha minden körülmények közt 6,21 l-t fogyasztana a kocsid (pálya, város, hosszútáv) ez fura lenne.. nem értem...

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy én értem félre a táblát, de úgy tűnik mintha minden körülmények közt 6,21 l-t fogyasztana a kocsid (pálya, város, hosszútáv) ez fura lenne.. nem értem...

Sajnos még csak kétszer mértem és regisztráltam, és mindkét esetben mind a 3 úttípus (pálya, város, hosszútáv) volt benne és nem lehetett pontosan elválasztani, akkor lesz pontos, ha csak ezen vagy azon megyek, még én is próbálgatom. Egyébként az a 6.21 az a nagy átlagfogyasztás, ha alul nézed a tankolásokat, akkor 6.18, 6.27 jött ki.

Inkább nézd meg szucsi fogyasztását, ő még azt is odaírta, hol tankolt, esetleg basko-jét.

julien

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még csak kétszer mértem és regisztráltam, és mindkét esetben mind a 3 úttípus (pálya, város, hosszútáv) volt benne és nem lehetett pontosan elválasztani, akkor lesz pontos, ha csak ezen vagy azon megyek, még én is próbálgatom. Egyébként az a 6.21 az a nagy átlagfogyasztás, ha alul nézed a tankolásokat, akkor 6.18, 6.27 jött ki.

Inkább nézd meg szucsi fogyasztását, ő még azt is odaírta, hol tankolt, esetleg basko-jét.

julien

Én megnéztem mindhármatokét és nem értem én sem. De ha jó a program akkor biztos igazat is ír és számol. Majd kiértékelik a többiek is.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos még csak kétszer mértem és regisztráltam, és mindkét esetben mind a 3 úttípus (pálya, város, hosszútáv) volt benne és nem lehetett pontosan elválasztani, akkor lesz pontos, ha csak ezen vagy azon megyek, még én is próbálgatom. Egyébként az a 6.21 az a nagy átlagfogyasztás, ha alul nézed a tankolásokat, akkor 6.18, 6.27 jött ki.

Inkább nézd meg szucsi fogyasztását, ő még azt is odaírta, hol tankolt, esetleg basko-jét.

julien

Esetleg próbáld ki az én táblámat, ott egyértelműen szét lehet választani mindent

itt letöltheted

Link to comment
Megosztás:

Én megnéztem mindhármatokét és nem értem én sem. De ha jó a program akkor biztos igazat is ír és számol. Majd kiértékelik a többiek is.

Egy kis magyarázat:

tabla.jpg

Ezeket az adatokat mindet be tudod állítani, mikor rögzítesz egy tankolást.

felvitel.jpg

hm, ennyi

Link to comment
Megosztás:

Srácok Ebay-ről szokott/tud vki vásárolni? keresek JVC-hez KS-BTA200-as Bluetooth adaptert, de egyenlőre a JVC Mo, azt mondja, hogy nem hoznak be Mo-ra....no comment, de azért utánna néznek a környező országokban nem e találnak....és vissza hívnak..nem tudom erre mennyit kell várnom, de vki rutinosabb írja már le nekem mennyibe kerűl mire mo-ra megérkezik egy ilyen cucc, ha pl kb 96 dolcsi az ára....és ha vki tud ebben nekem segíteni, az kérem akár pü-ben akár mailben Qpack kukac chello pont hu jelentkezzen.

THX előre is!

Link to comment
Megosztás:

ha te ilyen nyugodtan le b....... ol vkit, amikor még szakmai érved sincs hozzá, csak mert kőbunkóval vadásztak anno az őseink,(a leírásod alapján kb erre gondolok) akkor jobb lenne ha kicsit magadba szálnál...attól még senki nem az hogy vmit másként gondol, neki így jó, és hozzáteszem...nem tudom te mennyi idős lehetsz, de IFA-t lassan már csak képen láthatsz és igen is van jelentősége a hűtő letakarásának...

Szóval maradjunk annyiba, hogy így nem illik sehol megnyilatkozni, mégha így is gondolod....mert:

"Az őszinteségnek egy dolog szabhat gátat: a tapintat!" :lol:

márpedig így simán megsértessz több embert is.. :D

Nem gondoltam, hogy megsértek valakit, pontosabban nem gondoltam, hogy van itt olyan aki letakarja. Elnézést

Akkor máshogy közelítem meg a kérdést:

Mindent meg lehet venni ami az autóhoz kell, a tetőcsomagtartótól a célszerszámokig mindent.

Dobj be légyszíves egy linket ahol gyári, vagy sorozatban gyártott autóspecifikus hűtőtakarót gyártanak vagy árulnak

Ilyen nincs, mert nem kell! Ha jó a termosztát akkor nem megy ki meleg víz a hűtőbe

Link to comment
Megosztás:

Srácok Ebay-ről szokott/tud vki vásárolni? keresek JVC-hez KS-BTA200-as Bluetooth adaptert, de egyenlőre a JVC Mo, azt mondja, hogy nem hoznak be Mo-ra....no comment, de azért utánna néznek a környező országokban nem e találnak....és vissza hívnak..nem tudom erre mennyit kell várnom, de vki rutinosabb írja már le nekem mennyibe kerűl mire mo-ra megérkezik egy ilyen cucc, ha pl kb 96 dolcsi az ára....és ha vki tud ebben nekem segíteni, az kérem akár pü-ben akár mailben Qpack kukac chello pont hu jelentkezzen.

THX előre is!

Próbáld meg itt:

http://www.argep.hu/product_537719.html

Link to comment
Megosztás:

Cartársak! Ez a fránya "újonc" minősítés hogyan, mikor, mi módon tüntethető el?

A hozzászólások számától függ. Majd ha jó aktív leszel. Valahol van egy táblázat, hogy hogyan alakulnak ezek a csoportba sorolások, de most nem találtam meg.

Link to comment
Megosztás:

A hozzászólások számától függ. Majd ha jó aktív leszel. Valahol van egy táblázat, hogy hogyan alakulnak ezek a csoportba sorolások, de most nem találtam meg.

Nos, hogy lehűtsem a indulatokat a letakarást illetően az alábbiakat írom:

- Asszem egy lengyel cég forgalmaz kifejezetten design-os hűtőletakarókat autótípusonkén. Volt róla szól korábban, de ne haragudjatok nem keresem meg, mert nekem nem kell.

Elvben ott látnám a jelentőségét, ha valaki 2km-re elmegy reggel dolgozni, aztán este ugyanígy haza. Mindezt télen. És akkor mondván, hogy hamarabb ,melegedjen a motor feltesz ilyet. Ennek valóban ellentmond az, hogy a hűtőkör a termosztát miatt nem játszik szerepet, voszont a motortérbe áramló hideg levegő is kevesebb ezáltal valamivel hamarabb melegszik a motor. Az mindennapi 2-2 km-es utazásoklnál -13 fokban szerintem jótékony hatással van a motorra.

Ennyi.. szerintem.. ha nem jól gondolom majd valaki megcáfolja

ÜDV

hopp nem erre a hozzászólásra akartam reakcióként ezt írni de mind1 .. hehe :D

Link to comment
Megosztás:

Nos, hogy lehűtsem a indulatokat a letakarást illetően az alábbiakat írom:

- Asszem egy lengyel cég forgalmaz kifejezetten design-os hűtőletakarókat autótípusonkén. Volt róla szól korábban, de ne haragudjatok nem keresem meg, mert nekem nem kell......

Mégiscsak megkerestem...

Itt van ebben a hozászólásban:kattidegyorsan

Link to comment
Megosztás:

Mégiscsak megkerestem...

Itt van ebben a hozászólásban:kattidegyorsan

Látom már lement egy meccs a hűtőtakarásról , darázsfészekbe nyúltam. Azt azért még megjegyezném, hogy a belinkelt oldalon a fotókat megnézve, nem minden autónál takarják be teljesen a felületet. Sok képen vagy a lökhárító, vagy a hűtőrács nincs letakarva. mellesleg pl a corsamon gyárilag nincs motorburkolat alúról...................mi értelem lenne betakarni, hacsak nem egy jó kis vízforralót szeretnék készíteni. Magyarország pedig nem Alaszka, Szibéria, és nem is észak Lengyelország. Nálunk a sok éves átlaghőmérséklet minimuma +1 fok körül alakul.

na de mindegy. még egyszer elnézést, ha valakit megbántottam volna, de az álláspontom nem változott.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.