Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Ha a hűtővízből hiányzik, kb 1-2 deci, akkor az hova tűnhetett? vagy ennyi veszteség 1 év2 hónap alatt....

ennyi idős az autó...

végig márkaszervízben volt minden javíttatva. házi hozzányúáls nem volt még... lehet ez a baj? :lol:

Üdv és köszi

balazsk

Biztos, hogy eltünt? Nem csak most hidegen nézted, korábban meg melegen?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

nem tudom hogy jó helyre írok e,de lenne egy bontatlan csomagolású gyári olajszivattyú eladó g astrához.először azt hitem hogy tönkre ment az ami az autóban van,de amikor szétszedtük,kiderült hogy csak a szívócsöve volt eldugulva,azért nem volt elég olajnyomás.

sajnos a boltban nem veszik vissza,nem is vásárolhatom le,ezért szeretném eladni.

17000 ft volt,12000-ért odaadnám!

ha valakit érdekel,hívjon bátran!

06209467140

http://kepfeltoltes.hu/view/080714/S630083...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080714/S630084...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Meg lehet próbálni azt is!(csak szöszölődik meg nehéz takarítani.)De nem lehetne szerezni gyárit vagy utángyártottat?

Ma én is G Astrás lettem.Megvettem azt amit tegnap linkeltem be ide.

Még a vártnál is jobb,már a képeken is gyönyörű volt,de élőben még szebb.

Tudjátok milyen az amikor meghírdetik a használtautón,hogy női tulaj,nem dohányzó,kevés km.....ha-ha-ha :)

De nem hagyott nyugodni a dolog,és mivel rendszámos fényképpel hirdették a kocsit ,ezért egy" jó helyen" dolgozó haverommal utána néztünk a kocsinak.

Itt jött a meglepi :valóban egy tulajos az autó és valóban nő,ráadásul idős,sőt külföldi,valami alapítvány vezetője.

A szalon matricája is rajta volt,onnan pedig megtudtam a kocsi történetét.Idősebb svéd/amerikai hölgy 2000-ben vette át a kocsit a szalonban az összes akkor létező extrával(bőrön kivül) ebben a TEMPOMAT is benne van ,meg klíma meg minden, rádio CAR 600 CD váltóval,kormányról vezérelhető,ja és persze AUTOMATA váltó!1,6 16V 101 lovas motor.

Rendszeresen hordták szervízelni,most 116 ezer km. van benne.Rétegvastagságmérővel körbe néztünk minden lemezt,egyforma pici eltérésekkel mindenhol.

A belseje mint az új,a kormányon semmi kopás a pedálon is minimális.A motor is jó,csak valami őrült 5w40-es olajjal töltötte fel legutóbb,de az ugyis csere lesz meg minden amit kell ilyenkor.

Vezetni is szuper volt,eddig még sosem vezettem automatát,de pár perc után megszoktam és Pestről minden gond nélkül hazajöttem vele(240 km).

Szóval nagyon tuti kis gép.Imádom! :lol:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ha a hűtővízből hiányzik, kb 1-2 deci, akkor az hova tűnhetett? vagy ennyi veszteség 1 év2 hónap alatt....

ennyi idős az autó...

végig márkaszervízben volt minden javíttatva. házi hozzányúáls nem volt még... lehet ez a baj? :lol:

Üdv és köszi

balazsk

Én 3dl desztilált vízet öntöttem utána amikor még nem volt 11 hónapos, de az a röhej, hogy elötte volt téli átvizsgáláson, és nem vették észre. :lol: Pedig a tartály ajján allig volt valami.

-34 fokosnak mérték a fagyálót, szóval az a +3dl víz az nem sok.

De hogy hova tűnt az jó kérdés. Cserélni nem kell, csak valahol elveszik. :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Ákos és kösz a segítséget is.

Majd figyelek ,hogy mennyire csípi az olajat és meglátom.

Amúgy az automataváltóba milyen olaj kell?

Van itthon még 2 l. Metabond váltó olaj ,de azt még a kézi váltóshoz vettem,csak mindig elmaradt a lecserélése.

Ja azt elfelejtettem a nagy hévbe leírni,hogy hibája is van a kocsinak,valami vacak négyévszakos gumi van rajta( jó mintával),piszkos nagy hangja volt az uton,akkor az összes dísztárcsa karcos,gondolom a járdaszegély mérgezéstől és a bal eljén szintén karcos a műanyag lökös ,szintén parkolásos betegség.

Link to comment
Megosztás:

Én 3dl desztilált vízet öntöttem utána amikor még nem volt 11 hónapos, de az a röhej, hogy elötte volt téli átvizsgáláson, és nem vették észre. :lol: Pedig a tartály ajján allig volt valami.

Te mekkora egy fikagép vagy ne mán.... :P

a téli átvizsgálás az egy szemrevételezés.

nem feltöltés.

most mennyivel jobb neked hogy szintig van?

amugy meg rá 2 hétre mentél 1 éves revizióra. akkor feltöltötték volna... :)

:o

:lol: :lol:

monnyuk csak azt nem értem, ha ennyire szarok, te ennyire értesz hozzá, és ennyire nem vagy megelégedve a szervizzel, akkor minek jársz oda? mért nem viszed máshová? mért nem javitod magad?

és egyáltalán mindek mentél téli átvizsgálásra? nem tudtad, hogy ott 1000 ért nem csinálnak semmit?????

:P

Link to comment
Megosztás:

Köszi Ákos és kösz a segítséget is.

Majd figyelek ,hogy mennyire csípi az olajat és meglátom.

Amúgy az automataváltóba milyen olaj kell?

Van itthon még 2 l. Metabond váltó olaj ,de azt még a kézi váltóshoz vettem,csak mindig elmaradt a lecserélése.

Ja azt elfelejtettem a nagy hévbe leírni,hogy hibája is van a kocsinak,valami vacak négyévszakos gumi van rajta( jó mintával),piszkos nagy hangja volt az uton,akkor az összes dísztárcsa karcos,gondolom a járdaszegély mérgezéstől és a bal eljén szintén karcos a műanyag lökös ,szintén parkolásos betegség.

mentsd le ezt a képet, és ilyen olajat tegyél bele:

4.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hi. Az lenne a kérdésem, hogy próbálkozott e már valaki a kormányközép flockolásával? Ki van szakadva a kürt baloldali gombja, ez nem lenne rossz kényszermegoldás. Mennyibe kerülhet? Esetleg átbőröztetni?

Flokkolás csak olyan helyre jó, ahol nem tapizod, csak nézed, néha meg max kitakarítod.

Link to comment
Megosztás:

Ott jöttem el Földesen,gondoltam is,hogy megkereslek,csak siettem már haza,hajnal óta úton voltam!

Meg nem is volt benne a számod a telcsiben,de miért :lol: ??Nem mentettem el a multkor? :lol:

Nem lett volna nehéz megtalálnod. Szemben a polgármesteri hivatal mellett jobbról van egy fehér emeletes panel -az az utca és addig jössz míg meg nem találod a második aszfaltos kapubejárót (jobb oldalon, a járda ott ér véget) egy baromi nagy lakás méretű garázzsal az udvaron.

De ha nem otthon esz a penész (és nem a nagyvilágban kószálok) akkor a főút melletti benzinkúttól délnyugati irányban egy közutas színű kócerájban tengetem a napom.

Ja, p.ü.-ben elküldöm a számom -ezek szerint nem mentetted.

Link to comment
Megosztás:

Meg lehet próbálni azt is!(csak szöszölődik meg nehéz takarítani.)De nem lehetne szerezni gyárit vagy utángyártottat?

Flockolás tényleg nem az igazi, utángyártottról(?) még nem hallottam, amúgy meg baromi drága a kormányközép, mivel együtt van a légzsákkal. Amikor utoljára néztem, akkor bontva 30e, újonnan 300e Ft körül vesztegették...

Link to comment
Megosztás:

Flockolás tényleg nem az igazi, utángyártottról(?) még nem hallottam, amúgy meg baromi drága a kormányközép, mivel együtt van a légzsákkal. Amikor utoljára néztem, akkor bontva 30e, újonnan 300e Ft körül vesztegették...

Úgy gondoltam,hogy külön is lehet a kormányközepet(csak a bőrözést)cserélni

vagy áthúzni,persze,ha annyira egyben van a lufival akkor más a helyzet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te mekkora egy fikagép vagy ne mán.... :P

a téli átvizsgálás az egy szemrevételezés.

nem feltöltés.

most mennyivel jobb neked hogy szintig van?

amugy meg rá 2 hétre mentél 1 éves revizióra. akkor feltöltötték volna... :)

;)

:o :lol:

monnyuk csak azt nem értem, ha ennyire szarok, te ennyire értesz hozzá, és ennyire nem vagy megelégedve a szervizzel, akkor minek jársz oda? mért nem viszed máshová? mért nem javitod magad?

és egyáltalán mindek mentél téli átvizsgálásra? nem tudtad, hogy ott 1000 ért nem csinálnak semmit?????

:P

De azért szólhatak volna, héé ebből kevés van. :lol:

Nem fikázás, de azért jó szolni az usernek, hogy kevés a víz.

De azért az ablakmosó nivópálcáját eltörték, de szerencsére kicserélték. :lol: De ablakmosót télit akartak bele önteni érdekes. :P

Amugy miért fogy ennyire? 2.5 éves corsankba 1x nem kellet utánaönteni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.