Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ezaz,hogy én se tudom :blush: nem ismerem a márkát...

de tetszik. csak kérdés 15ösben pl hogy nézne ki...mert így 17 coll astra alatt ipppppen nem rossz ;)

az a baj, hogy 15ben nagyon összenyomódik és nem fog ilyen jól kinézni hiába maradnak meg az arányok

vegyél 17est :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi, jól megcsináltad :blush:

Azt meg tudod csinálni, hogy az alsó rész lenne fekete és fent az eredeti szín ? :D

köszi... pedig kezdő vagyok a fotóshoppingolásban.

kéne az eredeti kép, mert az nekem ekkorában nincs meg. ha meg ezt színezem át, akkor a fényezés csillanása végleg el fog veszni. én ugyanis mint mondtam, kezdő vagyok. ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen, igen!

Mackó, ha előbb láttam volna, átküldtem volna az eredeti PSD-t, amiben szépen ki van maszkolva minden, úgy kevesebb meló lett volna. Azért köszi!

A lényeg - a doboz oldalán az eredeti matricázás nyoma látszik, polírral nem jött le (eddig, még próbálkozom), ezért gondoltam, hogy le kéne fújni. Csak a problémás részek fényezése kb. 30-40e. De felvetődött bennem, mi lenne, ha 2 színre lenne nyomva, de semmi extra, csak az origi piros alul, meg zongoralakk-fekete felül. Na úgy viszont túl sablonos lett, azért ment bele a fehér csík a kettő közé. Biztos nem lenne olcsó, fedőlakkal cakompakk min. 100e, barátilag. De ez csak egy variácó, még agyalok...

Sajnálom, hogy Redinek nem tetszik, de szárnyat azért már túlzás lenne rárakni... :D :blush:

Amúgy várom az építő javaslatokat Norbi, mert valamit kezdeni kell a vassal, ez tény.

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy Redinek nem tetszik, de szárnyat azért már túlzás lenne rárakni... :lol: :D

Amúgy várom az építő javaslatokat Norbi, mert valamit kezdeni kell a vassal, ez tény.

de nem is nekem kell, hogy tetszen hanem te találj benne örömöt ez a lényeg :blush:

nekem a piros szin nem tetszik, és ha mellé teszed azt a világos árnyalatot mégrosszabb lesz...pont ilyne szine van a régi prios gsi-knek amiket már szétszívott a nap :lol:

a fekete-pirossal meg az a bajom, hogy egy népcsoportra jellemző a használata (elég cigós ;) ), de ha sok fekete van kevés pirossal (pl LG KG-800-as telefonja jó példa az arányra) az gyönyörű, és nagyon elegáns

én karavánon mindenképpen a mattfekete fényt eröltetném, jól áll neki (mert hosszabb mint magasabb :lol: ), van egy kis Death Row-os, MadMax-os hatása :lol:

Link to comment
Megosztás:

de nem is nekem kell, hogy tetszen hanem te találj benne örömöt ez a lényeg :D

nekem a piros szin nem tetszik, és ha mellé teszed azt a világos árnyalatot mégrosszabb lesz...pont ilyne szine van a régi prios gsi-knek amiket már szétszívott a nap :P

a fekete-pirossal meg az a bajom, hogy egy népcsoportra jellemző a használata (elég cigós :lol: ), de ha sok fekete van kevés pirossal (pl LG KG-800-as telefonja jó példa az arányra) az gyönyörű, és nagyon elegáns

én karavánon mindenképpen a mattfekete fényt eröltetném, jól áll neki (mert hosszabb mint magasabb ;) ), van egy kis Death Row-os, MadMax-os hatása :P

A pirossal végülis igazad van - de már késő, a vásárláskor kellett volna vigyázni. Sajna akkor másodlagos szempont volt a szín... Polír után azért nem olyan rossz.

Sajnos a többségi kisebbség valóban vonzódik a piros színhez, bár ez nekem eddig csak a Ladáknál tűnt fel. De ha a teteje fekete, akkor nem cigós szerintem, mert a tető, meg a motorháztető nagy fekete felületei elnyomják a pirosat. Nem mellékes, hogy akkor nem kell telifény, mert a motortér stb. maradhat piros...

Há' meg aztá' gyó lesz az drága testvírem, csak skubizzad maj' milyen láccsó lesz a gíp..... :lol: :lol: :lol:

A mattfekete nem rossz ötlet - akkor akár házilag is lefújhatom :blush: ;) :P

Link to comment
Megosztás:

nekem nemteccik ;)

Nekem se tetszik,de valószínű hogy a piros miatt.Az oldaláról a müanyag csíkot el kell tüntetni :blush:

kicsit fura a fekete-piros együtt,bár alapjában tetszik,de lehet még finomítani kicsit az árnyalatokon.

de jóóó lesz :lol:

én meg ezerrel alufelniket keresek,talán most van egy ami tetszik is :lol:

ilyet akarok,csak 15 v 16ban.

MAM W1. új ára ha jól emlékszem 16 ezer Ft.

vélemény? :lol:

http://img111.imageshack.us/img111/3369/dscf11321tu.jpg

Antinak MAM felnije van,szerinte nem rossz.Én pont ilyet néztem 17"-ba.Semmi féle képpen ne vegyél 15öst,mert nagyon meg fogod bánni.Nem fog rajta akkorát dobni a kis méret.16tól felfelé :D

Link to comment
Megosztás:

Maci! Nagyon ügyi vagy! Jók lettek a variációk!

Nekem 3 van ami tetszik: felül fekete verzió, fóliás ablakkal, 3 féle felnivel (bár a fekete felnivel lehet, hogy kicsit sok lenne) :blush:

És a pirossal sincs semmi bajom, szerintem szép (igaz mostanában mindenben szeretem a pirosat)! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.