Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A kapcsoló volt a hibás (gyanús volt, igy utólag, hogy túl könnyű volt tekerni (hidegről melegre), illetve hogy minden állásban fújt az középre is elég sokat. Mivel rendelniük kell ilyet, csak keddre lesz kész az autó....

Pontosan mi volt vele a baj? Barátnőmék F Astráján is erre tippelek, hogy ezzel lehet a baj... Ott is furán könnyű tekerni néha, meg szintén rendben van a hűtővíz, motorhőfok. Akkor nem bowden probléma, hanem maga a tekerő a rossz?

Link to comment
Megosztás:

jaja, csak az asszony má kitöröltette velem a hirdetést.

pedig én megvenném :lol: komolyan ha mostanában tudnék váltani akkor simán bevállalnám azt a kupét (de csak ha a szárny rajtamarad! :D )

nem akarom eladni, csak inkább szemezek egy olyan autóval mint a Balázskáé...

minek neked egy törött kadett?? :lol: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

ma vettem a lidl-be ilyen, 20*30 centis bomború lemeztáblát:

opelmotorwagen_large.jpg

1000 pénz.

nagyon kis helyes :lol:

mellesleg ma felkerültek a téli gumik a corsára, holnap viszem az astrát a szervizbe szelepfedéltömitéscserére, aztán jövőhéten ő is megkapja a téligumikat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kész lett az autóm - és nem is volt olyan nagyon drága - most már fűt!

De jó volt újra beülni a luxusba! Hiányzott már.... Főleg, hogy szombattól már a Rapid se volt itthon, mert alvázvédőzik!

Az cool! Hogy már nincs benne cool! :lol:

Én anno mantát belső kárpitok nélkül vittem és belülről az ajtóknál is kifujattam arany színű anyaggal. ;)

Megbeszélt időre vittem és 30 perc alatt kész is volt.

ma vettem a lidl-be ilyen, 20*30 centis bomború lemeztáblát:

IMG

1000 pénz.

nagyon kis helyes :lol:

Ilyen autód is van? :D Tök jó! :D

Link to comment
Megosztás:

érdekes dologgal szembesültem az első,kiegészítő olajcsere után. gyári, 5w-30as olaj került az autóba.

szabad ég alatt aludt az autó utána,és reggel indítás után,nagyon halk,de kivehető hidrotőke hangot véltem felfedezni. normális ez? a hűvös idő miatt lenne? csak azért furcsállom,mert gyárilag is 5w-30al volt feltöltve,és azzal nem nagyon tapasztaltam ilyet.

egyébként semmi más különbséget nem fedeztem fel. szint rendben,és az olaj színe alapján új olaj van az autóban (bízok én a szervízben,de vannak rémhírek mindig... :lol: )

ne foglalkozzak ezzel a dologgal szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

érdekes dologgal szembesültem az első,kiegészítő olajcsere után. gyári, 5w-30as olaj került az autóba.

szabad ég alatt aludt az autó utána,és reggel indítás után,nagyon halk,de kivehető hidrotőke hangot véltem felfedezni. normális ez? a hűvös idő miatt lenne? csak azért furcsállom,mert gyárilag is 5w-30al volt feltöltve,és azzal nem nagyon tapasztaltam ilyet.

egyébként semmi más különbséget nem fedeztem fel. szint rendben,és az olaj színe alapján új olaj van az autóban (bízok én a szervízben,de vannak rémhírek mindig... :lol: )

ne foglalkozzak ezzel a dologgal szerintetek?

Időnként nekem is volt az előző 1.4-esen halk kerregő hang egy ideig hidegindítás után, viszonylag új korában. Sztem ez ilyen. Hidegben minden autó picit hangosabb. Ne törődj vele. Inkább halgass meg egy ignist... Néhánynak még melegen is szarabb hangja van. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Időnként nekem is volt az előző 1.4-esen halk kerregő hang egy ideig hidegindítás után, viszonylag új korában. Sztem ez ilyen. Hidegben minden autó picit hangosabb. Ne törődj vele. Inkább halgass meg egy ignist... Néhánynak még melegen is szarabb hangja van. :lol:

hidegben persze hangos minden motor. csak na,mégis egy új autó. figyelek minden apró dologra. azért vettem újat,hogy ne legyen semmi gond :lol: egyébként egyáltalán nem zavaró,meg semmi,csak na :D

ignis,valóban nem a leghalkabb motor :D

Link to comment
Megosztás:

Mondom, ha tipikusan olajcseréhez köthető ez a hangváltozás, akkor egyértelműen az olaj szar.

Két dolgot tudok elképzelni: vagy nem azt öntötték bele amit ráírtak a lapra, vagy már az 5-30-as olaja

is gagyi az opelnek a 10-40-est követve... :lol:

megpróbálom felvenni,és meghallgatjátok.nem komoly,de akkor is.

egyébként ha szar az 5w-30,akkor eddig is jelentkeznie kellett volna,nem? mert gyárilag is 5w-30 volt benne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.