Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ha teherató kell elkérem haverom ducatóját! :unsure:

Van ám olyan, hogy iker babakocsi, de hidd el az is belefér ám! :)

Minek neked Ducato - itt a jó kis Astra Van ha teherautó kell, bármikor kölcsönadom.

Látom megy a bűvészkedés a babakocsival - most már lassan célegyenesben vagytok. Mikor is jön a baba? Ha kell bármi, szóljatok... (hordozó, rucik, stb.)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

nagy párásodik az első szélvédőm :unsure:

és csak légkondival tudom leszedni...

azt hallottam,hogy a G astra erre hajlamos,de vajon miért? átnedvesedik a pollenszűrő,vagy miért?

mert nagyon idegesítő néha,hogy ebben a hűvös időben légkondival kell játszani,hogy rendesen lássak...

Link to comment
Megosztás:

:unsure:

majd délután megnézem a pollenszűrőt,hogy nem-e vizes vagy valami...

Én sem hiszem, hogy ez lehet a baj ennyire új autónál... Tudom, banálisan hangzik, de nem volt véletlen belső keringtetésen a szellőzés, amikor párásodott? Azt hogy neked is rossz lenne a keringtetés körül vmi, szinte kizártnak tartom.

Nekem sem szokott párásodni egyébként légkondi nélkül. Esőben 2-esen szokott menni a ventim, és a szélvédő mellett 2-3 műszerfali szellőzőn jön még a levegő...

Link to comment
Megosztás:

Én sem hiszem, hogy ez lehet a baj ennyire új autónál... Tudom, banálisan hangzik, de nem volt véletlen belső keringtetésen a szellőzés, amikor párásodott? Azt hogy neked is rossz lenne a csappanttyú, szinte kizártnak tartom.

működik,azt már néztem.

és nem volt bekapcsolva a belső keringetés,amikor párásodik :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nincs Astra Van.... :unsure: ... :)

működik,azt már néztem.

és nem volt bekapcsolva a belső keringetés,amikor párásodik :lol:

Tudom, hogy marhaságnak hangzik, de lehet a pollenszűrő 4000 km után is elkoszolódva - amilyen viszonyok itt Magyarországon vannak... (por, stb.)

Nekem akkor volt hasonló problémám (más autónál), amikor a pollenszűrő koszos volt (fekete, szó szerint) és effektíve nem jött át a levegő rajta. Hiába fújtam volna az üvegre, csak szuszogott... egy gyors ellenőrzést megér.

Link to comment
Megosztás:

a pollenszűrős dologhoz annyit, hogy amikor a adorjant kocsija odavolt javításon a kocc miatt, lehet a festés előtti csiszolás pora bement a pollenszűrőhöz, és attól eltömődött. Szóval én megnézném, hiába csak 4e km van benne.... :)

Ja... Velo! Vectra Caravant sem találtam. :unsure: off vége

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.