Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mi az, hogy nem záródik rendesen? :huh:

Ha nincs jól becsukva, akkor nem húzza fel az ablakot... azt viszont megteszi mindig (amikor ezt produkálja)

KI KELLCSERÉLNI A BAL ELSŐ AJtókapcsolót. az szokott megkopni, és az tud ilyet okozni.,

az enyém is szar...

Link to comment
Megosztás:

Má' mé' pont a BAL ELSŐ-t? És ha a jobb első kakált be? :huh:

Nemtom ti hogy vagytok vele, de nekem jobb oldalon nincsen zár, csak a bal oldal vezérel. Szóval ezért a bal oldalt. De persze lehet, hogy csak a Van-nál voltak spúrok Güntherék, oszt jobb oldalra csak passzív motort raktak, míg a személykocsiknál mindkét oldalon van zár, vezérlős motorral.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom ti hogy vagytok vele, de nekem jobb oldalon nincsen zár, csak a bal oldal vezérel. Szóval ezért a bal oldalt. De persze lehet, hogy csak a Van-nál voltak spúrok Güntherék, oszt jobb oldalra csak passzív motort raktak, míg a személykocsiknál mindkét oldalon van zár, vezérlős motorral.... :huh:

Cáfolat: B vectrán is csak baloldalt van kulcsos... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom ti hogy vagytok vele, de nekem jobb oldalon nincsen zár, csak a bal oldal vezérel. Szóval ezért a bal oldalt. De persze lehet, hogy csak a Van-nál voltak spúrok Güntherék, oszt jobb oldalra csak passzív motort raktak, míg a személykocsiknál mindkét oldalon van zár, vezérlős motorral.... :huh:

Nékem is csak a bal a kulcsos.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amikor nem mükszik, meg kellene próbálni,hogy kulcsal működik-e a reteszelés.
Nálam kulccsal se müködött olyankor.

Csatlakozom Coupe kollégához. Olyankor nem működik kulccsal sem. :lol:

KI KELLCSERÉLNI A BAL ELSŐ AJtókapcsolót. az szokott megkopni, és az tud ilyet okozni.,

az enyém is szar...

"Ajtókapcsoló" Ez nem motor és nem zár! Szerintem...

Én ezt úgy értelmeztem, hogy az a kis gomb, ami érzékeli, hogy csukva van-e az ajtó!

NEM??? :) :huh:

Link to comment
Megosztás:

debizony!

Nemár, milyen kapcsolót raknak be a svábok?! Na jó, a 80-as évek csodáinál 10-15 év után tényleg elég gagyik voltak már ezek az ajtókapcsolók, de egy 3-4 éves autónál..... na mindegy, lecsekkolom. Végülis filléres cucc, ha tényleg az a rossz, seperc alatt kicserélem. Bár lehet, hogy csak elkoszolódott és amiatt szorul, és elég neki egy kis pucolás meg WD40...

Link to comment
Megosztás:

KI KELLCSERÉLNI A BAL ELSŐ AJtókapcsolót. az szokott megkopni, és az tud ilyet okozni.,

az enyém is szar...

Nekem ma is csinálta... :D ajtó kinyit - ajtó becsuk... (többször is)... mind 2-t! és semmi.

Aztán később már jó volt... :huh: :lol:

Nem megy a klímaventillátorom :D Na nem mintha szükségem lenne rá, mert épp lázas beteg vagyok, de akkor is bosszantó.

Jobbulást kívánok Neked!

Nem indul be a kompresszor? :)

Link to comment
Megosztás:

Jobbulást kívánok Neked!

Nem indul be a kompresszor? :lol:

Köszi!Jégkrémmel gyógyítottam magam :huh:

Nem, nem indul... :)

Elöször azt hittem biztosíték baja van, vagy valami, de végignéztem, és mind jó.

Az lehet, hogy ha megint nincs benne gáz, akkor azért nem is indul be?vagy ennek ehhez semmi köze?Nem tudom..mindenesetre majd viszem a klímáshoz nézze meg, ha a klubtársak holnap nem oldják meg a problémát :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi!Jégkrémmel gyógyítottam magam :huh:

Nem, nem indul... :lol:

Elöször azt hittem biztosíték baja van, vagy valami, de végignéztem, és mind jó.

Az lehet, hogy ha megint nincs benne gáz, akkor azért nem is indul be?vagy ennek ehhez semmi köze?Nem tudom..mindenesetre majd viszem a klímáshoz nézze meg, ha a klubtársak holnap nem oldják meg a problémát :)

Sajna, ha nem indul az gáz. Lehet, hogy elment belőle a gáz, de az csak úgy magától nem megy el hipp-hopp...

Idén próbáltad már?

Link to comment
Megosztás:

Sajna, ha nem indul az gáz. Lehet, hogy elment belőle a gáz, de az csak úgy magától nem megy el hipp-hopp...

Idén próbáltad már?

Igen, próbáltam, és télen is be-bekapcsoltam...De tavaly is vmi hasonló volt akkor egy feltöltéssel megoldódott. ha lesz időm jövőhéten megnézetem, bár ahogy hallom egy ideig megint nem lesz rá szükség

Link to comment
Megosztás:

Igen, próbáltam, és télen is be-bekapcsoltam...De tavaly is vmi hasonló volt akkor egy feltöltéssel megoldódott. ha lesz időm jövőhéten megnézetem, bár ahogy hallom egy ideig megint nem lesz rá szükség
De ez nem normális, hogy lemegy a gáz egy év alatt az autódból!

Valahol ezek szerint ereszti a gázt! Meg kellene nézetni! :huh:

Nem engedheti el a gázt az autó! Főleg, ha még be is kapcsolgatod néha!

Link to comment
Megosztás:

De ez nem normális, hogy lemegy a gáz egy év alatt az autódból!

Valahol ezek szerint ereszti a gázt! Meg kellene nézetni! :huh:

Nem engedheti el a gázt az autó! Főleg, ha még be is kapcsolgatod néha!

Igen, ez lesz a megoldás, megnézetem.De azt hiszem váltsunk témát, mert ez már a klímatopicba való, és a végén kapunk a fejünkre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Halihó! Na kész van az autó, amiről meséltem, és amiben a segítségeteket kértük...

397 ezer lett a vége. Kicsit meglepő, mert nem gondoltuk, hogy ekkora a kár.De ettől függetlenül szép munkát végeztek... :lol:

biztosító fizette? :huh:

(javítottam)

Módosítva : Speed
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.