Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

a "misi" milliót jelent! :) :) :(

Az kicsit sok lenne! :P

Hál Istennek mindenki jót derült! ;) Hiába a tájszólás meg az elszólás nem ugyanaz a fogalom....

Szerencsére tudták, hogy mire gondolhattam.... :D

ezt már én is olvastam vhol

Nem lehet, hogy ez csak az angoloknak készül majd? Vauxhall......

Link to comment
Megosztás:

Most akartam olajat cserélni, de eltörtem egy crowát. :(

Miért is van ennyire behúzva a leeresztő csavar? Tud valaki valamilyen trükköt? :)

Melegítsem vagy mi lehet a gáz? :)

Kicsit kopogtasd meg krampáccsal.Utána már csak az erőszak fog segíteni, ergo komolyabb crowa és nagyobb erőkar.Jobb 5letem nincs.

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy ez csak az angoloknak készül majd? Vauxhall......
Nem. Mindig ugyanaz a modell fut Angliában és Európában is.

Opel, Vauxhall néven. Nem csinálnak új astrát csak Angliának. Nem lenne túl kifizetődő egy új modell ilyen kicsi piacra.

Link to comment
Megosztás:

valaki megosztja velem tudását?

a kormány melletti ajtó nem nyilt ki és fel se tudtam húzni. Aztán bentről megpróbáltam kinyitni és ekkor vettem észre, hogy nem ugrott rendesen vissza a helyére, aztóan vigyelem, és nem mindig ugrik vissza, csak ha visszanyomom. Hogy müxik az? rugóval?

Link to comment
Megosztás:

Végre sikerült lecserélnem az olajat. A 3/8-as crowa eltörése után a 1/2-el simán ment minden, csak egy megfelelő fejet kellett vennem hozzá. :D

Az olajszűrő is necces volt. Német barátaink kafán rácsavarták. Nem bízták a véletlenre az biztos. :lol:

A megvétel óta megtett 8e km alatt kb 1 dl olaj fogyott. Bár elötte nemtom mennyit tehetett meg vele a gazdija egy hónap alatt. :)

Ez a fogyasztás jó szerintetek? :huh:

Link to comment
Megosztás:

valaki megosztja velem tudását?

a kormány melletti ajtó nem nyilt ki és fel se tudtam húzni. Aztán bentről megpróbáltam kinyitni és ekkor vettem észre, hogy nem ugrott rendesen vissza a helyére, aztóan vigyelem, és nem mindig ugrik vissza, csak ha visszanyomom. Hogy müxik az? rugóval?

öööö.... milyen ajtó, mit kell felhúzni? az ajtózár pöckére gondolsz, vagy a kilincsre? :lol:

Szétugorhatott valami a zár/kilincs mechanizmusnál, a működtető rudzat környékén, de lehet, hogy a kilincs rugója akadt le. Csak akkor tudhatsz biztosa, ha leszeded a kárpitot és bekukkolsz az ajtóba. Nézd meg a hifis oldalamat, az ajtó szétszedése már fel lett töltve...

Ez a fogyasztás jó szerintetek? :huh:

költői kérdés... :)

Link to comment
Megosztás:

öööö.... milyen ajtó, mit kell felhúzni? az ajtózár pöckére gondolsz, vagy a kilincsre? :huh:

Szétugorhatott valami a zár/kilincs mechanizmusnál, a működtető rudzat környékén, de lehet, hogy a kilincs rugója akadt le. Csak akkor tudhatsz biztosa, ha leszeded a kárpitot és bekukkolsz az ajtóba. Nézd meg a hifis oldalamat, az ajtó szétszedése már fel lett töltve...

költői kérdés... :lol:

köszi

Link to comment
Megosztás:

Ma a kocsim megmakacsolta magát, nem akart második gombnyomásra még egyet zárni....hiába nyitottam-zártam újból, és még ha a kulcslyuknál próbáltam sem...aztán otthagytam, majd újbóli parkolás után már simán zárta kétszer.

Készüljek fel, hogy ez egy hamarosan bekövetkező hiba előjele?Ha igen, micsoda?Nektek már volt ilyen? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ma a kocsim megmakacsolta magát, nem akart második gombnyomásra még egyet zárni....hiába nyitottam-zártam újból, és még ha a kulcslyuknál próbáltam sem...aztán otthagytam, majd újbóli parkolás után már simán zárta kétszer.

Készüljek fel, hogy ez egy hamarosan bekövetkező hiba előjele?Ha igen, micsoda?Nektek már volt ilyen? :huh:

Szerintem csak pillanatnyi " agy-baj" lehetett..... :)

Én is jártam már így 1 x... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma a kocsim megmakacsolta magát, nem akart második gombnyomásra még egyet zárni....hiába nyitottam-zártam újból, és még ha a kulcslyuknál próbáltam sem...aztán otthagytam, majd újbóli parkolás után már simán zárta kétszer.

Készüljek fel, hogy ez egy hamarosan bekövetkező hiba előjele?Ha igen, micsoda?Nektek már volt ilyen? :lol:

Nekem kb. kéthetente eljátssza.... :huh: ...semmi gáz, biztos "kiesik" a szinkronból vagy ilyesmi. Általában ha várok egy fél percet, utána mükszik. Azt se szereti, ha túl gyorsan nyomom egymás után - tényleg lelke van, na! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma a kocsim megmakacsolta magát, nem akart második gombnyomásra még egyet zárni....hiába nyitottam-zártam újból, és még ha a kulcslyuknál próbáltam sem...aztán otthagytam, majd újbóli parkolás után már simán zárta kétszer.

Készüljek fel, hogy ez egy hamarosan bekövetkező hiba előjele?Ha igen, micsoda?Nektek már volt ilyen? :lol:

Sajnos a retesz nekem sem működik mindig. Engem ez gyakran eléggé bosszant! :)

Nem tudom, hogy mi okozhatja... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Az hogy nem mindíg záródik rendesen az ajtó.....

ha kinyitod mégegyszer és picit erősebben csukod be, akkor jó lesz.

Mi az, hogy nem záródik rendesen? :huh:

Ha nincs jól becsukva, akkor nem húzza fel az ablakot... azt viszont megteszi mindig (amikor ezt produkálja)

Link to comment
Megosztás:

Vlt ez a szerencsétlen baleset, amiről meeséltem. Most a bank egy igazságügyis szakértőt is küld, amit valószínű nekiünk kell fizetni...mennyi lehet ez?Csak mert erről eddig szó sem volt. :huh:

Egy egyszerű ráfutásos balesetnél igazságügyi szakértő?! Nem értem, nem paranoid a bank egy kicsit? :lol:

Nem arról van szó, hogy a szakszerű helyreállítást ellenőrzik? Bár ahhoz elég egy kárszakértő is - nekem volt ilyen, bevittem a Dekrához, ahol a kárt is felvették, nem került semmibe. De hogy ma már mik vannak, ki tudja?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.