Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Helyes! :blink: Szóval akkor neked vasárnap vagy akár hétfő (május 1) lenne jó? Igazából a lényeg, hogy jó idő legyen. Elsejére azért nem mertem gondolni, mert azt hittem az néhány embernek nem lesz jó egyéb betervezett családi programok miatt...

Link to comment
Megosztás:

Helyes! B) Szóval akkor neked vasárnap vagy akár hétfő (május 1) lenne jó? Igazából a lényeg, hogy jó idő legyen. Elsejére azért nem mertem gondolni, mert azt hittem az néhány embernek nem lesz jó egyéb betervezett családi programok miatt...

Igen, én is csak a családi programok közé tudom benyomni, ha sikerül... viszont nekem pont ezért inkább kora délután lenne jó, a többségnek meg gondolom estefelé. A Lurdy-talikat is ezért bukom mindig :blink: - akkor van fürdetés a gyereknek :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, én is csak a családi programok közé tudom benyomni, ha sikerül... viszont nekem pont ezért inkább kora délután lenne jó, a többségnek meg gondolom estefelé. A Lurdy-talikat is ezért bukom mindig :blink: - akkor van fürdetés a gyereknek B)

Vasárnap pl du 2, fél 3 esetleg 3 fele?

Link to comment
Megosztás:

Nem érdekel esetleg valakit a luxusautóshow a bnv területén?

Én vasárnap reggel kinézek. Esetleg talizhatnánk a III-as kapunál reggel 9-kor.

Nézzétek csak meg a kínálatot. Nem mindennapi járgányok lesznek kiállítva!

Luxusautoshow

Szép lenne megcsodálni ezeket, csak nekem most kicsit húzós a jegyár...

Link to comment
Megosztás:

Nem érdekel esetleg valakit a luxusautóshow a bnv területén?

Én vasárnap reggel kinézek. Esetleg talizhatnánk a III-as kapunál reggel 9-kor.

Nézzétek csak meg a kínálatot. Nem mindennapi járgányok lesznek kiállítva!

Luxusautoshow

Én már néhányszor megtapasztaltam, hogy az ilyen helyekre vagy hétköznap délelőtt mész, vagy nem látsz semmit... de legalábbis nyomorogsz a tömegben.

Régebben volt lehetőség több kiállításnál a szakmai napra bemenni - kb 2szeres áron - de akkor alig voltak, szinte csak újságíró és be lehetett ülni az autókba, stb.

Ha kimész vasárnap... ezren lesznek! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én általában, sőt idáig mindíg VIP-el mentem be, de most nem működik a dolog. :blink:

Ja, mert 15 pénzt kell lecsengetni a VIP jegyért. Nyálcsorgatásért kicsit sokallom.... igaz van benne svédasztalos fogadás is, de ennyiből háromszor jóllaksz étteremben is....

Link to comment
Megosztás:

Én általában, sőt idáig mindíg VIP-el mentem be, de most nem működik a dolog. :)

Nemtom Te hogy vagy vele, de Én pl hétköznap dolgozni szoktam, ezért meg szabadságot nem veszek ki az tuti, bár lehet bepattanok céges kocsi és elmentem cégdolgot intézni, ez még bejátszhat. :)

Én korábban - még középiskolás, főiskolás koromban - jártam hétköznap informatikai kiállításokra. (vagy ellógtam, vagy megdumáltuk a számtechtanárt, hogy vigyen minket föl ;)).

Én ha most mennék, valszeg csúsztatnék egy napot - túlórákból - és úgy mennék el...

de a fene tudja. Nem kevés a 2000 pénz sem főleg, ha viszem az asszonyt is, na meg a benzin... szóval egy 10-esben benne lenne. :(

Na majd legközelebb! :P

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha jó idő lesz, vasárnap du 3-kor az Auchan parkoló északi (római felőli) végéhez jöhet, aki akar egy jó kis római parti halevős party-t... :)

Kicsit rezignált vagyok, mert készülök erre a partira, de az idő úgy tűnik nem fog kedvezni nekünk.... :) Mivel családilag vonulnánk fel, ha nincs szép idő, nem tudok a hathónapos kismanóval kimenni. Javaslom, jelöljünk ki eső napot ;)

...buli lesz, ha eső nem lesz, ha lesz, nem lesz... :(

Link to comment
Megosztás:

Kicsit rezignált vagyok, mert készülök erre a partira, de az idő úgy tűnik nem fog kedvezni nekünk.... :) Mivel családilag vonulnánk fel, ha nincs szép idő, nem tudok a hathónapos kismanóval kimenni. Javaslom, jelöljünk ki eső napot ;)

...buli lesz, ha eső nem lesz, ha lesz, nem lesz... :(

Az eső nap sztem legyen jövő vasárnap. Ez a mostani hétvége kicsit rizikós időjárás szempontból... De ha ilyen idő lesz, mint ma, akkor az sztem még elmegy :)

Link to comment
Megosztás:

Az eső nap sztem legyen jövő vasárnap. Ez a mostani hétvége kicsit rizikós időjárás szempontból... De ha ilyen idő lesz, mint ma, akkor az sztem még elmegy :)

Igen, a mai idővel kiegyeznék - hol lehet a neten napi 3 órás bontásban időjárás előrejelzést nézni???? (olyat, mint pl. a német wetter.de-n)

Link to comment
Megosztás:

urbanjozsi!

Igényes az erősítő beépítés. Szép munka.

Én is szeretnék vmi hasonlót a caravánba. A wagonomból átmentettem egy Mac erősítőt és egy mélyládát, csak még nem volt kedvem hozzáfogni :-). Az astrába még csak egy műszerfali krómgyűrű szettet raktam be.

Egyszer megnézném élőben illetve meghallgatnám a zenédet, illetve kérnék majd tanácsot hangszóró választással kapcsolatban.

Link to comment
Megosztás:

urbanjozsi!

Igényes az erősítő beépítés. Szép munka.

Én is szeretnék vmi hasonlót a caravánba. A wagonomból átmentettem egy Mac erősítőt és egy mélyládát, csak még nem volt kedvem hozzáfogni :-). Az astrába még csak egy műszerfali krómgyűrű szettet raktam be.

Egyszer megnézném élőben illetve meghallgatnám a zenédet, illetve kérnék majd tanácsot hangszóró választással kapcsolatban.

Hello Gabesz!

Ha tudok akkor szívesen segítek, főleg, hogy végre mást is látok itt a fórumon Szolnokról!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.