Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

és bizti jó 5let a neten megbeszélni főleg egy olyan topicban mit bárki láthat h kinél milyen biztonsági rendszer van :blink: B)

Gelko-nál a pont! :D

Az enyémben van műholdas GPS-es nyomkövetős-kommandókihívós-atomtámadáselrendelős-csomagtartóbaépítettrendőrös-autómatagéppisztolyos-védelmirendszer.

Jaaa... és persze 5 váltózár, 3 kormányzár + 132 helyen megszakítós immobilájzer...

Szóval kedves autótolvajok, keressetek lécci másik autót! :D

U.I.: uuupssz... a retina azonosítós indítást majd elfelejtettem! ;)

Link to comment
Megosztás:

és bizti jó 5let a neten megbeszélni főleg egy olyan topicban mit bárki láthat h kinél milyen biztonsági rendszer van B) :D

Mondtam Én hogy csak az van benne?! ;)

Azt meg a hülye is látja hogy benne van, ha belenéz neeem? :D

Az is a cél, hogy még a üveget se törje be, ha látja hogy ezt nemeccerűű elkötni.

A matricát is azért adják ám hozzá kollégák! :blink:

Vazze kolléga ül benne! Ennek is mantája volt! Csak lazzzán kirakja a kezét miiii? ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyezzünk ki abban, hogy a riasztó-váltózár satöbbi csak némi időt vesz el a rablótól..viszont ha 2 egyforma kocsi van egy utcában biztos nem fog kockáztatni, hogy azt nyissa ki, amivel vesződni kell..szerintem! Nyilván ha egyedi autód van, akkor max a lámpánál vesznek ki... Én mindent megteszek, hogy biztosítsam a kocsit, de ettől még nem vagyok nyugodt..

Link to comment
Megosztás:

:blink:

Szia Telonito! ;)

Képek????

Őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő..... :D

Hello...

My name is tello...

B)

Elfelejtettem már megint... :D

Bocsika... Igazság szerint nem is voltam szüleimnél tegnap, de most már asszem írok egy mailt apukámnak, hogy ha hazaér küldje el nekem képeket... ;) Tudod, mi már csak így kommunikálunk családon belül...

Link to comment
Megosztás:

Akkor most örüljek, hogy nem vagyok családtag?Különben velem is így kommunikálnál csak? :D :D

Aki belép a családba, annak belépéskor "mindig" adok egy névjegykártyát, amin rajta vannak a preferált elektronikus elérhetőségeim, ahol üzenetet lehet nekem hagyni... :blink: B)

Link to comment
Megosztás:

Aki belép a családba, annak belépéskor "mindig" adok egy névjegykártyát, amin rajta vannak a preferált elektronikus elérhetőségeim, ahol üzenetet lehet nekem hagyni... :blink: B)

:D ;) Azta, hogy mik vannak!

Erről jut eszembe, menni kéne majd megitn karaokezni :D

Gelko, mit szólsz hozzá? ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy Astra G-ben a váltófejet hogyan lehet leszedni?Szereztem egy sportosabb váltófejet,és arra akarom kicserélni,de nem tudom levenni a gyárit.Köszi a segítséget.

Astra1.6 mutatta nekem múltkor, hogy ő úgy szedte le, hogy megfogta szorosan, és erősen balra forgatva közben emelve le tudta tekerni... Hogy más módszer is van-e, azt most hirtelen nem tom.... de elképzelhetőnek tarom, hogy régebben volt már róla szó itt a fórumon. Esetleg keress rá hátha...

Link to comment
Megosztás:

Astra1.6 mutatta nekem múltkor, hogy ő úgy szedte le, hogy megfogta szorosan, és erősen balra forgatva közben emelve le tudta tekerni... Hogy más módszer is van-e, azt most hirtelen nem tom.... de elképzelhetőnek tarom, hogy régebben volt már róla szó itt a fórumon. Esetleg keress rá hátha...

Köszi szépen a választ.Megpróbálkozom vele mégegyszer.Bár már próbáltam tekerni,de nem mozdult,lehet,hogy csak gyenge vagyok. :blink:

Link to comment
Megosztás:

mehetünk de ne itt beszéljük meg mert én nem vagyok G astra szekció tag :D

Küldjél egy bemutatkozót nekem, mert még nem ismerünk... ;) És akkor talán hivatalosan is tag leszel... :D :blink:

De amúgy, nem csak G szexiósok jöhetnek ám karaokézni... ;)

Köszi szépen a választ.Megpróbálkozom vele mégegyszer.Bár már próbáltam tekerni,de nem mozdult,lehet,hogy csak gyenge vagyok. B)

Igen, Astra1.6 is sz*rakodott vele csomót, aztán megunta és erőből letekerte. Kell hozzá egy kis izom, de elvileg neki sikerült így leszedni.

Link to comment
Megosztás:

Küldjél egy bemutatkozót nekem, mert még nem ismerünk... :D És akkor talán hivatalosan is tag leszel... B) :blink:

De amúgy, nem csak G szexiósok jöhetnek ám karaokézni... :D

Akkor most szekciós vagy nem, amott meg mintha azt olvasnám az_!De tényleg küldjél csak bemutatkozót, hagy ismerjünk meg ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor most szekciós vagy nem, amott meg mintha azt olvasnám az_!De tényleg küldjél csak bemutatkozót, hagy ismerjünk meg :D

Igen, tiszteletbeléi szekciós. B) Nincs neki Astrás bemutatkozója, de most már küldhetne egyet igazán... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.