Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szega!

Milyenek a tapasztalatok a műanyag lámpabúrával kapcsolatban?Könnyen karcolódik?Pl. a havat lehelgessem,hogy leolvadjon vagy gumis ablaklehúzóval és kis seprűvel is nekieshetek? :) :D Mert jó,hogy normál időben nem törlöm le szárazon,de azé kiváncsi vagyok mennyire érzékeny.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap beszéltem Kopival... ő is jön majd elvileg Kecsóra! ;)

Köszi uhu a tanácsot! :) Nyuszifül is mondta, hogy elképzelhető, hogy lehet velük alkudni... Holnap asszem felhívom őket, mi a helyzet, tudnak e már mondani konkét összeget...

Szega!

Milyenek a tapasztalatok a műanyag lámpabúrával kapcsolatban?Könnyen karcolódik?Pl. a havat lehelgessem,hogy leolvadjon vagy gumis ablaklehúzóval és kis seprűvel is nekieshetek? ;) :P Mert jó,hogy normál időben nem törlöm le szárazon,de azé kiváncsi vagyok mennyire érzékeny.

Nekem nem nagyon karcolódott. Pedig nem lehelgettem... :D

Link to comment
Megosztás:

Szega!

Milyenek a tapasztalatok a műanyag lámpabúrával kapcsolatban?Könnyen karcolódik?Pl. a havat lehelgessem,hogy leolvadjon vagy gumis ablaklehúzóval és kis seprűvel is nekieshetek? ;) ;) Mert jó,hogy normál időben nem törlöm le szárazon,de azé kiváncsi vagyok mennyire érzékeny.

Kényesebb mint az üveg búra... :)

De ezt lehet polírozni :P A sárgulásra viszont nem tom mi lehet a gyógyír... :D

Link to comment
Megosztás:

Kárcolódik bizony. Én a kúton mindig 1. megtunkolom az ablakpuccer szivacsos felével,majd megmosogatom vele és utána húzom le. Tényleg, ez cserélhető, mert régen hallottam ilyet is?

Mintha itt a fórumon már lett volna téma, a Vectra lámpája csak egyben cserélhető... :)

Attol félek az Astráé-is... :D

Link to comment
Megosztás:

Mintha itt a fórumon már lett volna téma, a Vectra lámpája csak egyben cserélhető... ;)

Attol félek az Astráé-is... ;)

Nagyon ritka az olyan lámpa aminek külön cserélhető a búrája!

Szerintem utoljára a VW Golf 1-ben volt az! :P

Vagy nem? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnálattal kell közölnöm, hogy Kovács István (KoPi) klubtársunk a minap minden előjel nélkül szívérbetegségben elhunyt. 42 éves volt. A felesége most hívott engem, hogy tudassa a szörnyű hírt.

Aki nem ismerte volna, KoPi Pakson lakott és az erőműben dolgozott (ahova az Opeleseknek tavaly egy nagyon jól sikerült látogatást is megszervezett), emellett az utóbbi időkben egy pécsi főiskolára is járt továbbképezni magát. Feleségével két gyermeket neveltek. Időnként nagy meglepetésünkre és örömünkre feltűnt Lurdys és egyéb pesti minitalikon is szürke G Astrájával, de feleségével ott voltak nagyobb eseményeken is (pl Blitz weekend, tavalyi évadzáró). Nagyon jó embert veszítettünk el vele...

Egyszerűen felfoghatatlan. Én a héten még beszéltem is vele. Úgy volt, hogy jön a feleségével Kecskemétre az évadnyitóra... Hihetetlen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem van egy 2003-as Opel Astra GCC 1.6 NJoy-om, és a jövő hónapban tervezek rá venni sportdobot.

Tudnátok nekem ajánlani Eger környékén egy megbízható kipufogóst? :rolleyes:

A válaszokat előre is köszönöm!

Szia,én ugyan nem tudok Eger környéki kipuffost,de javaslom ,hogy próbáld meg felvenni a kapcsolatot itt a fórumon az Északi régióval(BaTi,Petike,loree gsi 16v)ők biztos tudnak ajánlani neked. ;)

Amúgy Eger tök jó hely mi már 3. éve mindig oda vagy a környékre megyünk nyaralni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.