Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

ennyi szem nekem is van :D , de én nem bekapcsra, hanem kikapcsra gondotam, amivel mondjuk ki tudod kapcsolni, hogy pl takarítás közbe a nyitott ajtó miatt ne égjen a világítás

Minek az? Még jó is az akkunak, hogy néha sütögeted egy kicsit úgy, hogy nincs rajta töltés.

Meg úgy sose fog kiégni az a hülye izzó! :)

Link to comment
Megosztás:

Én sem vagyok G Astra Szeksön tag! ;)

Lehetek? :) Ez hogy megy? ;) :P

Kupéval??? Áááááááá.... ;) Persze, hogy lehetsz! Küldj nekem egy kis bemutatkozót, jól fog kinézni a weboldalon... ;)

Egyébként bárki jöhet Kecsóra, aki klubtag és jelentkezik időben. Csak fel akartam hívni néhány G Astrás figyelmét az eseményre... De asszem inkább felhívom telón, akit tudok, mert úgy látom vannak, akik nincsenek nagyon mostanában fórumközelben.

Úgy szeretnék már én is G Astrázni... :D Legalább fizethetne mán az a biztosító, akkor képben lennék, mennyiért kezdhetnék el nézelődni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Kupéval??? Áááááááá.... :) Persze, hogy lehetsz! Küldj nekem egy kis bemutatkozót, jól fog kinézni a weboldalon... :D

;) Köszi! (bár én a kecskeméti szekciónak is tagja vagyok... remélem ez sem kizáró ok! ;))

A bemutatkozóm miatt már Hemi is piszkál, ugyanis még a kecskeméti szekció website-ján sincs fent, pedig ott már 1 éve tag vagyok.

De igyekszem írni egyet mostmár hamarosan! :P

Link to comment
Megosztás:

Veszel egy másik G astrát?

Igen, azt szeretnék. Használtat. Bár valószínű még gyűjtögetnem kell, a CASCO sztem keveset fog fizetni ahhoz, hogy abból kijöjjön akár egy hasonló is (per pillanat lakásvásárlás után nem állok úgy anyagilag, hogy ki tudjam pótolni a CASCO-t). Gondolkoztam, hogy mit veszek majd, mit engedhetek meg magamnak, de valószínű megint G Astra lesz, még ha kicsit gyűjtögetnem is kell hozzá... :) Csak picit félek, hogy megint el fogják lopni. Persze többet teszek majd érte, hogy azért ez ne történjen meg. Azt nem élném túl...

Link to comment
Megosztás:

Igen, azt szeretnék. Használtat. Bár valószínű még gyűjtögetnem kell, a CASCO sztem keveset fog fizetni ahhoz, hogy abból kijöjjön akár egy hasonló is (per pillanat lakásvásárlás után nem állok úgy anyagilag, hogy ki tudjam pótolni a CASCO-t). Gondolkoztam, hogy mit veszek majd, mit engedhetek meg magamnak, de valószínű megint G Astra lesz, még ha kicsit gyűjtögetnem is kell hozzá... :) Csak picit félek, hogy megint el fogják lopni. Persze többet teszek majd érte, hogy azért ez ne történjen meg. Azt nem élném túl...

Azt már megmondták kb mennyit fizetnek?Én annyira parás vagyok azóta hogy ellopták a kocsimat,egy órára se jövök haza úgy hogy ne állnék be a parkolóba :D ;) Sajnos ez van egyszer majd remélem elmúlik.

Link to comment
Megosztás:

Azt már megmondták kb mennyit fizetnek?Én annyira parás vagyok azóta hogy ellopták a kocsimat,egy órára se jövök haza úgy hogy ne állnék be a parkolóba :) :D Sajnos ez van egyszer majd remélem elmúlik.

Nem mondták meg, mert mikor bementem kb 2 héttel a lopás után a redőrségi határozattal a biztosítóhoz, azt mondta az ügyintéző, hogy gyakorlatilag még el sem kezdtek foglalkozni az ügyemmel, még fel sem becsülték az autót. Kb 60 nap múlva várható hogy egyszercsak utalnak... Ez kb március közepe-vége.

Én is annyira fogok parázni sztem... K*rva sz*r lesz az első időkben...

Lehet, hogy mostanában rákérdezek a biztosítónál, hátha már megbecsülték az autót...

Link to comment
Megosztás:

hali!

nekem jó híreim vannak, újra jó a kocsi.

a probléma teljesen más volt, mint eddig, szóval ki kellett cserélni mind a 4 gyertyát, mely közül, 2 már "szinte porrá égett", meg volt olajcsere is.

most boldog vagyok, nem kell 2-esben rohangálni a városban :)

Link to comment
Megosztás:

Nem mondták meg, mert mikor bementem kb 2 héttel a lopás után a redőrségi határozattal a biztosítóhoz, azt mondta az ügyintéző, hogy gyakorlatilag még el sem kezdtek foglalkozni az ügyemmel, még fel sem becsülték az autót. Kb 60 nap múlva várható hogy egyszercsak utalnak... Ez kb március közepe-vége.

Én is annyira fogok parázni sztem... K*rva sz*r lesz az első időkben...

Lehet, hogy mostanában rákérdezek a biztosítónál, hátha már megbecsülték az autót...

azért keress a környezetedbe egy ügyvédet, aki tudja, hogy autólopásnál mik járnak neked , amit meg kell hogy téritsenek neked!

sajnos nagyon tetük a biztositók...

és addig ne irjál alá semmit, amig nem gyöződtél meg róla, hogy mindent megfizettek neked.

Az anyósom egy totálkár kifizetésnél, üvöltéssel, asztalcsapkodással 1-200 pluszt ki tudott csikarni abiztositóból.

Link to comment
Megosztás:

Hi!

4 ajtós G astrába szeretnék valami autóhifit beszerelni (sub, erősítő, cd tár). Van valakinek valami ötlete az elrendezést illetően? Sajna elég idétlen az astra csomagtere. Esetleg tud valaki egy linket, ahol tudnék nézegetni ilyesfajta képeket?

Köszi.

En is ebben santikalok, es nekem csak egy aktiv szublada kene, a cd tar gyari, es ezt minnel olcsobban szeretnem. Amit en kineztem az egy SAL RX-12/A. Megnezheted a http://www.sal.hu oldalon. Valojaban en is velemenyeket szeretnek kapni errol, hiszen ez meg csak egy otlet.

Link to comment
Megosztás:

En is ebben santikalok, es nekem csak egy aktiv szublada kene, a cd tar gyari, es ezt minnel olcsobban szeretnem. Amit en kineztem az egy SAL RX-12/A. Megnezheted a http://www.sal.hu oldalon. Valojaban en is velemenyeket szeretnek kapni errol, hiszen ez meg csak egy otlet.

Bírom ezeket a parametrizálásokat! :)

80 W kimenő teljesítmény

- szabályozható frekvencia átvitel, 20 – 80 / 20 – 180 Hz

- kisszintű és nagyszintű bemenetek

- beépített közösítő a jobb és bal csatorna jeleinek fogadására

- könnyen cserélhető biztosíték (12 V / 5 A)

Érdekes.... :D Ezek szerint ez egy P.M.! Többet ad le, mint amit felvesz.

Link to comment
Megosztás:

Bírom ezeket a parametrizálásokat! :)

80 W kimenő teljesítmény

- szabályozható frekvencia átvitel, 20 – 80 / 20 – 180 Hz

- kisszintű és nagyszintű bemenetek

- beépített közösítő a jobb és bal csatorna jeleinek fogadására

- könnyen cserélhető biztosíték (12 V / 5 A)

Érdekes.... ;) Ezek szerint ez egy P.M.! Többet ad le, mint amit felvesz.

Megvan az üzemanyagcella utódja. ;)

Sorbakötünk 5 ilyen aktív subot és hónapokig megy majd az elektromos kocsink egy akkumulátorról. :D

Link to comment
Megosztás:

Lesz ami lesz, megkérdezem :D :

Mennyi az az optimális idő amíg a vízhőfokmérőnek az üzemi hőmérséklet tartományba kell érnie?Jó tudom, hogy ez sok mindnetől függ, de mégis....

Mert egy ismerősöm szerint az enyém nagyon lassan melegszik...

Én meg ugyebár nem értek hozzá, hogy akkor most mi van :)

Link to comment
Megosztás:

Na végre itt is előfordulsz!! :) Mert mindig csak a Területi Brancsozás....

Tényleg sok mindentől függ:

- mennyire hideg helyről indulsz, pl. garázsban éccakázott vagy szabadtéren

- mennyivel előtte használtad, mert 40-50 fok alatt nem látod a műszeren, mennyire hideg a víz

- hogy pörgeted a forgalomban, ha kímélős 2000 körül, akkor sokkal lassabban melegszik, mintha följebb tartod a fordulatot

- ha az elején nem tekered max.-ra a fűtést, plusz belső keringetésre állítod, nem hűti annyira a vizet, tehát hamarabb felmelegedhet a motor

Szóval ne aggódj, ha eléri a 90 fok körülit a hőmérőd, nagy baj nincs. :D

Link to comment
Megosztás:

Na végre itt is előfordulsz!! :D Mert mindig csak a Területi Brancsozás....

Tényleg sok mindentől függ:

- mennyire hideg helyről indulsz, pl. garázsban éccakázott vagy szabadtéren

- mennyivel előtte használtad, mert 40-50 fok alatt nem látod a műszeren, mennyire hideg a víz

- hogy pörgeted a forgalomban, ha kímélős 2000 körül, akkor sokkal lassabban melegszik, mintha följebb tartod a fordulatot

- ha az elején nem tekered max.-ra a fűtést, plusz belső keringetésre állítod, nem hűti annyira a vizet, tehát hamarabb felmelegedhet a motor

Szóval ne aggódj, ha eléri a 90 fok körülit a hőmérőd, nagy baj nincs. ;)

Jaja, ne aggódj, jó az! Ne dőlj be mindenféle kolléga véleményének.... :)

Ahogy mesélted nekem, olyan rövid távokon kint éjszakázás után nem fog hamar kimozdulni a mutató... Meg más a tartomány, amiben érzékel. Kollégád autója más típus, neki hamarabb kimozdul, ha egyáltalán hamarabb...

Link to comment
Megosztás:

Igen hidegben áll, de a múltkor vittem haza, és akkor mondta, hogy ennyi idő, illetve táv után az övé már üzemi hőfokon van :) És megnéztem és majdnem tényleg..... ;)

akkor jó, mert egy idő után eléri, csak féltem esetleg késő, bár ahogy mackót hallom, neki is hasonló táv után látni.....

Kösz, fiúk! ;)

Parancs Értettem. :P ;) ;)

Sőőőőőőőőőőőőőőőőőőőt, tessék jönni hozzánk!

Nem szép dolog elhanyagolni :D

Link to comment
Megosztás:

Kösz, fiúk! ;)

Sőőőőőőőőőőőőőőőőőőőt, tessék jönni hozzánk!

Nem szép dolog elhanyagolni :)

Nyuszi, már itt is toborzol? ;)

Az anyósom egy totálkár kifizetésnél, üvöltéssel, asztalcsapkodással 1-200 pluszt ki tudott csikarni abiztositóból.

Uhu, részvétem az anyós miatt! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.