Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ma reggelre ellopták az Astrámat szüleim háza mellől az utcáról :blink: :) :) Egyelőre nehéz még felfognom. Hétfőn még a Rastával autózgattunk, és aztán egyik pillanatról a másikra már nincs is. Nagyon szomorú vagyok most :lol: :D :o B) A forgalmi és törzskártya már érvénytelenítve, autó körözés alatt. Volt casco rajta, és szerencsére már ki volt fizetve.

Nem semmi,részvétem.Golyót a fejükbe!!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm srácok az együttérzést...

Bazs: úgy látszik ennyire kelendő a G Astra. :) :blink:

Coupé: neked mit mondtak, van esély a megtalálásra? Az én esetemben ezüst színű 5 ajtós G Astrából futkároz egypár az országban, szóval szerintem nálam nem sok esély van. Már ha még egyben van az autó... :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm srácok az együttérzést...

Bazs: úgy látszik ennyire kelendő a G Astra. :) :blink:

Coupé: neked mit mondtak, van esély a megtalálásra? Az én esetemben ezüst színű 5 ajtós G Astrából futkároz egypár az országban, szóval szerintem nálam nem sok esély van. Már ha még egyben van az autó... :)

Nem akarlak elszomorítani, de csak egy törött autót kell venni (cirka 200-ért már kaphat is papírral), ponthegesztéseknél furkálni, padlólemezt áttenni, motort átdobni, és máris papíros az autód. Sajnos ez rutinmunka, fényezéssel megvan 2-3 nap alatt...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm srácok az együttérzést...

Bazs: úgy látszik ennyire kelendő a G Astra. :) :blink:

Coupé: neked mit mondtak, van esély a megtalálásra? Az én esetemben ezüst színű 5 ajtós G Astrából futkároz egypár az országban, szóval szerintem nálam nem sok esély van. Már ha még egyben van az autó... :)

Nemár!

Ezt nem hiszem el. Borzasztóan sajnálom.

Ótvar rossz érzés lehet. Biztosító mondott már valami közelítő árat?

Remélem sünt fog sz@rni ezentúl a kötsög aki elvitte.

Link to comment
Megosztás:

Ótvar rossz érzés lehet. Biztosító mondott már valami közelítő árat?

Nem mondott még konkrétat, csak annyit, hogy az eurotax által megállapított értékből lejön még majd 10% önrész és a biztosítási fordulónapig (június 1) hátralévő biztosítási díjösszeg. Szal sztem örülhetek ha 2-t kapok. Vagy még annyit sem... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm srácok az együttérzést...

Bazs: úgy látszik ennyire kelendő a G Astra. :) :blink:

Coupé: neked mit mondtak, van esély a megtalálásra? Az én esetemben ezüst színű 5 ajtós G Astrából futkároz egypár az országban, szóval szerintem nálam nem sok esély van. Már ha még egyben van az autó... :)

Hát nem tom milyenek az esélyek........Anyámék Peugeotját a nyáron vitték el az udvarról,azt mondták,hogy jó esetben csak elmennek vele kirámolni valamit,de valszeg még az éjjel szétszedik.Beszéltem pár cimborámmal akiknek van ismeretsége,ők is megerősítették.Pedig elmentem pár helyre ahol a a rendőrök szerint lehet az autó illetve a meglovasítói és próbáltam üzengetni,hogy érdekelne az autó,de semmi.

Amire vigyázz,én felnyomtam egy hirdetést a Danubiusba,hogy visszavásárolnánk az autót.Másnap felhív egy fószer,hogy nála az autó,négy kilóért visszakapjuk(kb. 1 millát ért).Mondom neki,hogy menjen anyjába,ez rohadt sok.Akkor mennyi legyen?Mondom max 200.000Ft.Ááááá,neki sokba van mert úgy vette a loposóktól,legyen 300e.És egy óra múlva a M0-ás egyik parkolójában.Mondom,ennyi idő alatt nem biztos,hogy megy.És persze,hogy az felejtős,hogy adom a pénzt,ők meg majd valamikor a kocsit.Persze-persze,ott lesz a verda és ha minden oké akkor adom a pénzt.Elindulunk a haverommal,közben jönnek a telefonok,menjünk tovább,cseréljünk helyet meg ilyenek.Aztán nem tudom melyik km-kőnél megint megállunk.Aszongy a fószer,hogy húúúú,ő nem mer találkozni velünk mert,hogy kopaszol vagyunk meg minden és biztos jól elverjük.(Ebben nagyon nem csalódott :lol: )és rakjuk ki a zsé felét.Mondom te hülye vagy,erről beszéltem,hogy ez nem megy.Felajánlottuk,hogy szétválunk a haverommal és amikor én már az autóban ülök,akkor ő adja a másiknak a zsét.(Még azt is megbeszéltük,hogy mit mondok a telbe ha gáz van és ő már elkapja a másik gyereket.Persze nem ment bele,majd akkor a haverom vesz anyáméknak másik kocsit.Mondom oké, és leraktam.Elindulunk visszafelé,erre csörög,hogy akkor biztosan nem?Mondom így nem.Erre megint csönd és vár.Ez is lett a vége.Meséltem a rendőröknek,mondták,hogy ez így szokott lenni,erre mennek,hogy hallgattják a rádiót és pár százezret így is akasztanak.

Szóval óvatosan.

Link to comment
Megosztás:

részvétem, telo

amúgy ennyire kelendő lenne a G astra?

Nem lakunk messze egymástól,még az is lehet hogy ugyanazok vitték el mindkettönkét.

Telo!A rendörségen Nyugtatgattak minket hogy elég sok autót meg szoktak találni ne adjuk fel a reményt.A nyomozást meg lezárták kb20 nap alatt.

Link to comment
Megosztás:

Nem lakunk messze egymástól,még az is lehet hogy ugyanazok vitték el mindkettönkét.

Telo!A rendörségen Nyugtatgattak minket hogy elég sok autót meg szoktak találni ne adjuk fel a reményt.A nyomozást meg lezárták kb20 nap alatt.

Hát igen, úgy látszik 10 kerben kapósak a G Astrák... :) B.sszameg! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Részvét és mély együttérzés!

Nekem is X kerből lopták el a robogómat 2004 nyarán, de azóta sem lett meg. Mondanak mindent, de az a X ker nagyon gyanús nekem. Esetleg rendőr is lehet? Fura hogy ebben a szűk körből csak onnan tűnek el a járgányok. Gyanúsak nekem ezek a nyomozás dolgok is. Nem tudom mit tanítanak a rendőrsuliban, de esetemben a meló helyre kijött A NYOMOZÓ és kijelentette, hogy "ja azt hittem, hogy a biztonságikamera rögzített valamit, na csáá". Ennyi volt a nyomozás és a nagy kikérdezés! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szia Telo!

Sajnállak nagyon meg az ezüst villámot, különösen, hogy még taposhattam is egy kicsit. :) :lol: :D

Mesélj már valamit, milyen védelmed volt, ha volt, s mit jelent ez a X.kerület? Melyik része, s mikor történt?

Addig is drukkolok, hátha meglesz, tudod a remény hal meg utoljára. Esetleg próbáld meg az autóvadászokat megkeresni, hátha belebotlanak valahol, miközben utaztatják.

S csatlakozom a voodoo-átkokat szórókhoz! :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Szia Telo!

Én is részvétem küldöm szegény autó miatt. :blink:

Eddig azt hittem, hogy a mezei Astra-k nyugalomban vannak az utcán, de ezek szerint át kell gondolnom a parkolási szokásaimat, és lehetőségeimet. :)

Ráadásul az enyém is ezüst fajta... :)

Vanilia27

Link to comment
Megosztás:

Szia Telo!

Sajnállak nagyon meg az ezüst villámot, különösen, hogy még taposhattam is egy kicsit. :) :lol: :D

Mesélj már valamit, milyen védelmed volt, ha volt, s mit jelent ez a X.kerület? Melyik része, s mikor történt?

Addig is drukkolok, hátha meglesz, tudod a remény hal meg utoljára. Esetleg próbáld meg az autóvadászokat megkeresni, hátha belebotlanak valahol, miközben utaztatják.

S csatlakozom a voodoo-átkokat szórókhoz! :blink: :)

Szia,

Sajna a gyári riasztón kívül nem volt más benne, mindenesetre be volt riasztva. De ez tulképp csak a piti kis suhancok ellen jó, ha jó. Aki el akarja vinni, az elviszi. Igazából egyáltalán nem számítottam rá, hogy a környéken történhet vele ilyesmi illetve hogy egyáltalán történhet vele ilyesmi, mivelhogy tucatautó, és kevés esélyt láttam rá, hogy pont az enyémet nézik ki. X ker Téglavető utca amúgy a helyszín. A közelben nem volt más G Astra, arra gyanakszom, hogy előre kiszemelt áldozat volt.

Az autóvadászokat hol lehet elérni?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem minden ellopott autó kiszemelt.Csak úgy nem visznek el semmit hogy arra járnak megtetszik és akkor azonnal elviszik legalábbis ritka.Hol volt a casco?

A casco Hungáriás... Ma reggel vittem be a kitöltött papírokat és leadtam a kulcsokat.

Megtalálással kapcsolatban: sajnos még a rendszám sem volt az ablakokba gravírozva, úgyhogy nem lesz könnyű sztem.

Link to comment
Megosztás:

A casco Hungáriás... Ma reggel vittem be a kitöltött papírokat és leadtam a kulcsokat.

Megtalálással kapcsolatban: sajnos még a rendszám sem volt az ablakokba gravírozva, úgyhogy nem lesz könnyű sztem.

És mit mondtak hogy a nyomozás lezárta után fizetnek vagy elöbb is?Nekem provis volt és a nyomozás lezárta elött kifizették.Ráadásul neked is még fél év cascot kell kifizetned :blink: Azért ne ad fel lehet hogy megtalálják mondjuk én úgy voltam vele inkább ne találják meg mint hogy visszakapjak egy fél autót.

Link to comment
Megosztás:

És mit mondtak hogy a nyomozás lezárta után fizetnek vagy elöbb is?Nekem provis volt és a nyomozás lezárta elött kifizették.Ráadásul neked is még fél év cascot kell kifizetned :) Azért ne ad fel lehet hogy megtalálják mondjuk én úgy voltam vele inkább ne találják meg mint hogy visszakapjak egy fél autót.

Szerintem is jobban jársz, ha lemondasz róla, minthogy egy szétbarmolt autót várnál vissza.

De legalább vehetsz majd GSi-t, hogy a legyen valami icurka picurka jó oldal is a dolognak. :blink:

(tudom, ez inkább csak engem nyugtatna meg....)

Link to comment
Megosztás:

Asszem megtaláltam a vadászokat:

06-1-421-0-421 illetve fax: 06-1-421-30-11 ide kell lefaxolni a rendőrségi jegyzőkönyvet.

És mit mondtak hogy a nyomozás lezárta után fizetnek vagy elöbb is?Nekem provis volt és a nyomozás lezárta elött kifizették.Ráadásul neked is még fél év cascot kell kifizetned :blink: Azért ne ad fel lehet hogy megtalálják mondjuk én úgy voltam vele inkább ne találják meg mint hogy visszakapjak egy fél autót.

Sajna csak lezárás után fizetnek... Én is úgy gondolom, hogy inkább lemondok róla, ha megtalálják... Pedig nagyon sajnálom. Nem tudom még mit fogok venni, ez attól is függ mennyit fizet a casco. Jó lenne vmi keveset futott 1.4-es G Astra megint vagy esetleg 1.4-es vagy 1.2-es C Corsa, ha csak az jönne ki. Plusz pénzem most nincs és hosszútávra kellene az autó. Asszem lemondok inkább a GSI érzésről, bár nagyon csábító...

Link to comment
Megosztás:

Szia,

Sajna a gyári riasztón kívül nem volt más benne, mindenesetre be volt riasztva. De ez tulképp csak a piti kis suhancok ellen jó, ha jó. Aki el akarja vinni, az elviszi. Igazából egyáltalán nem számítottam rá, hogy a környéken történhet vele ilyesmi illetve hogy egyáltalán történhet vele ilyesmi, mivelhogy tucatautó, és kevés esélyt láttam rá, hogy pont az enyémet nézik ki. X ker Téglavető utca amúgy a helyszín. A közelben nem volt más G Astra, arra gyanakszom, hogy előre kiszemelt áldozat volt.

Az autóvadászokat hol lehet elérni?

Sánta László

Próbálda THG központi számán elérni: 421-0-421

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.