Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nálam egy 1.7CDTI volt, a 100LE változat, 240nm-es nyomatékkal ,amit a moci már alacsony fordulaton leadott.Szal engem meggyőzött.A fogyija is jó volt, pedig aztán volt benne minden, meg persze folyamatos klíma, és 876km-re 5.5L/100km fogyi jött ki.Az irányjelző amúgy nekem is tessett, de összebariztunk vele a második napon már.

Link to comment
Megosztás:

Ez azért elég gyenge érvrendszer a H elvetésére. Én ugyanilyet vezettem 3 napig. Tulajdonképpen semmit nem találtam, ami rosszabb vagy gyengébb lenne, mint a G-ben. Sőt. A külső esztétika meg egyéni dolog, mikor kijött a G, akkor az F-esek nagy része azt mondta, "ilyet rondát meg se venne". Azóta már az van nekik és szép. :(

Nem mondom, nem rossz az a bicskás kulcs, pláne villantani vele a mekiben... :twisted: De hogy pont az hiányozna a G-ből :?: :?:

Link to comment
Megosztás:

Nem a villogás miatt lenne jó a kulcs! Hanem már többször szöget ütött a fejembe, hogy a kúlcs lyukat ütött a zsebemre. (Ok tudom kulcsal a zsebben nem üldögélünk hajlongunk stb.)

+ Ha láttad volna a régi corsám kulcsát! :D

Majdnem szétszedtem a gyújtáskapcsolót, de előtte véletlenül szembeötlötta kúlcs ,,hullámossága" :( :D

:roll:

Én nem vagyok-nem bojkottálok- semmi ellen, de véleményem az van és nem félek leírni. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Uhu a gyors beszámolót. Erőt egészséget az új gépsárkányhoz :P Tuti a felszereltsége. A hátsó szárny felrakásához megkell fúrni a kasznit, mert én gondolkodom egy ilyenben, csakhát a kaszni fúrástól eléggé félek.

Amúgy meg jó az a H Astra, ha most állnék ótó vásárlás előtt akkor lehet hogy olyat vettem volna mert most kb. 200e lovetta ráforítással vehetnék olyan felszereltségű gépsárkányt H -ban, mint az enyém. Amikor én vettem akkor még kb. egy milla volt a difi, azt meg eléggé sokaltam.

Link to comment
Megosztás:

Nálam egy 1.7CDTI volt, a 100LE változat, 240nm-es nyomatékkal ,amit a moci már alacsony fordulaton leadott.Szal engem meggyőzött.A fogyija is jó volt, pedig aztán volt benne minden, meg persze folyamatos klíma, és 876km-re 5.5L/100km fogyi jött ki.Az irányjelző amúgy nekem is tessett, de összebariztunk vele a második napon már.
Szisztok én még új tag vagyok de ez a téma most tetszik mert tegnap vettem meg a H astrámat és még nem nem igazán tudtam vele betelni.Eddig G caravánnal jártam(1.7 CDTI 2004es 80 LU)

de ez a H jobban tetszik stabilabb,kényelmesebbek az ülések mondjuk a 20 lóerő kűlömbséget nem nagyon érzem de nem rossz.

Link to comment
Megosztás:

Szisztok én még új tag vagyok de ez a téma most tetszik mert tegnap vettem meg a H astrámat és még nem nem igazán tudtam vele betelni.Eddig G caravánnal jártam(1.7 CDTI 2004es 80 LU)

de ez a H jobban tetszik stabilabb,kényelmesebbek az ülések mondjuk a 20 lóerő kűlömbséget nem nagyon érzem de nem rossz.

Szia !

Ha van hozzá indítatásod, akkor eszközölhetnél 1 kisebb leírást ide az új kocsidról: http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?t=1023&start=195 :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nincs véletlenül valakinek tapasztalata vonóhorog felrakásról G-re?

Arra gondolok bonyolultabb-e mint F-re. (Azt már csináltam.)

Szervízben nem akarom csináltatni, elvették a kedvem.

Anno megcsináltam az F-ét, felpakoltuk, bekötésnél a lámpa csatlakozót szétszedtem és az érintkezőkhöz lettek beforrasztva az új kábelek. Hosszú babrás meló de a végén tiszta munka.

Ezt követően jött az ellenőríztetés szakemberrel. Helyi márkaszervíz elektromos szakembere. Mondta minden ok semmi gond! Ki csinálta?

Közlöm én a garázsban! Csak a kábelek forrasztásával ment el sok idő.

Mire ő: Azért mert azt nem úgy szokták! A csatlakozótól kb 10 cm-re megvágják a kábel szigetelést, rákötnek, majd leszigetelik. Úgy gyorsabb!

Az lehet de otthon, nálunk tudatlanoknál azt a megoldást -bár lehet tökéletes- gányolásnak hívják.

Ezt szeretném elkerülni.

Link to comment
Megosztás:

Külső formára elvileg mind ugyanaz sztem... Vagy nem? :oops:...

Hát nem... :roll: Nem ugyanaz külsőre az 5 ajtós meg a 4 ajtós hátsó lámpa. Tegnap Gyulával lemértük, és az 5 ajtósnak 2-3 centivel nagyobb az íve. Tehát nagy valószínűséggel csak a 4 ajtós lámpa jó a coupéba.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Nincs véletlenül valakinek tapasztalata vonóhorog felrakásról G-re?

Arra gondolok bonyolultabb-e mint F-re. (Azt már csináltam.)

Szervízben nem akarom csináltatni, elvették a kedvem.

Anno megcsináltam az F-ét, felpakoltuk, bekötésnél a lámpa csatlakozót szétszedtem és az érintkezőkhöz lettek beforrasztva az új kábelek. Hosszú babrás meló de a végén tiszta munka.

Ezt követően jött az ellenőríztetés szakemberrel. Helyi márkaszervíz elektromos szakembere. Mondta minden ok semmi gond! Ki csinálta?

Közlöm én a garázsban! Csak a kábelek forrasztásával ment el sok idő.

Mire ő: Azért mert azt nem úgy szokták! A csatlakozótól kb 10 cm-re megvágják a kábel szigetelést, rákötnek, majd leszigetelik. Úgy gyorsabb!

Az lehet de otthon, nálunk tudatlanoknál azt a megoldást -bár lehet tökéletes- gányolásnak hívják.

Ezt szeretném elkerülni.

Hello Tommyka!

Én egy hónapja raktam fel a G caravanra vonóhorgot, nem volt vele gond. 14e-ért vettem, illeszkedett a gyári helyre is, a drautókat én is beforrasztottam. :wink: Műszerrel lecsekkoltuk, aztán ment vizsgára a vas. A visszajelző bekötésével egyébként több idő ment el mint az egész többivel. Azt az idiótát is aki kitalálta. Gondolkoztam is közben, hogy mi értelme, jó, hogy visszajelez, de az indexet!!!! Nem fontosabb lenne a féklámpa???

Ennyi.

Dolington

P.S.: Faterék a napokban vettek egy 1.4-es G classicot itt a debreceni szalonban. Mivel az öreg is szöszmötölős tipus, mondtam neki, hogy rakasson rá horgot inkább most az első vizsga előtt. Venni akart egy horgot onnan ahol én vettem /műbizis termék/ és bevinni a szalonba, hogy dobják már fel rá. Erre azok közölték, hogy step back fater, mi csak gyárit rakunk fel 60 ropiért. Az öreg erre bepipult és elmagyarázta hová rakják a horgukat.:P:) Azért az átadáskor kapott egy üveg borocskát meg egy európa atlaszt. WOW Lehet most Uhuhu azt fogja írni, hogy a majd 3 millás kocsinál 60ezres horog nem tétel, én sem foglalkoztam volna vele, de hát az öreg más rendszerben nőtt fel...:D:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm a választ! Meg fogok próbálkozni a feladattal.

Ha annyit megsúgnál, milyen típusu volt a horog ami teljesen illeszkedett azt megköszönném és ha felnövök meghálálom! :D

Anyagiakkal én úgy vagyok ha kell kell, nem sza...rozok legyen jó és megbízható! De ha nem feltétlen muszáj, igyekszek minél kevesebbet költeni. Inkább elkocsikázom! :P :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.