Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Már megint túlkombinálod Redi!

Ez csak egy szimpla kérdés! Az oka pedig, mert rendeltek tőlünk Coupéhoz hátsó lámpát, de a katalógus, meg semmi nem hozza le külön, de nekem azért rögtön feltűnt a dolog, hogy valami itt nem kóser...

Ezért kérdezem, hogy rendeljem, vagy ne??? Fosvágennel még csak megetetnek, de Opel ügyben azért résen vagyok... :-)

Link to comment
Megosztás:

Akkor máshogy teszem fel:

A sima G Astra hátsó lámpát be lehet e tenni egy Coupe cabrioba????

Külső formára elvileg mind ugyanaz sztem... Vagy nem? :oops: Azt nem tudtam kivenni az ábrákról, hogy a 4 ajtós/coupé illetve az 3/5 ajtós lámpák foglalattartóinak felfogatási pontjai ugyanott vannak-e. Ha igen, akkor a 3/5 ajtósnak is elvileg bele kéne mennie a coupéba az eredeti coupé foglalattal. Azt, hogy 3/5 ajtós foglalattal belemegy-e a coupéba, nem tudom, de nem vagyok benne biztos, hogy menne.

Link to comment
Megosztás:

Gratula az új gépsárkányhoz! Nagyon ott van! :( Milyen felszereltség, látom ködlámpa meg ékszer csomag van benne.

jaja jól tele lett pakolva extrákkal.

motor: Z17DTL 81 LE, sedan

felszereltség:

ködlámpa

klima

állitható ülés

állitható kormány

bőrkormány

centrál

gyári riasztó

fényezett tükör

krómkilincs

utolag szereltük

polc a kesztyütartóba :D

8 hangfal

fabetétes középkonzol

kenwood cd

szárny

felni. Tora T940 es tipusú, ET35 :D

4 sárfogó

más most épp nem jut az eszembe....

amugy ami kemény, azaz ára: ezzel a felszereltséggel, a listaára, 4,4 milló. kemény....

mi 3,7 ért vettük.

meg az extrák voltak 200.000

Link to comment
Megosztás:

Csak kérdem.3.7M-ért már nem lett volna jobb v.mi dögös H?

nem, mert ilyen felszeretséggel legfeljebbb 1.4 es t kaptunk volna, az meg nem kell.

és a H nak sokkal kisebb a csomagtartója, mint ennek.

meg a H -t majd 2 év mulva szabad csak venni... addig kijavitják a kisebb bajokat. :(

amugy az ilyen felszerelt asztra H ugyanezzel a motorrL közel 1 M val drágább....

Link to comment
Megosztás:

nem, mert ilyen felszeretséggel legfeljebbb 1.4 es t kaptunk volna, az meg nem kell.

és a H nak sokkal kisebb a csomagtartója, mint ennek.

meg a H -t majd 2 év mulva szabad csak venni... addig kijavitják a kisebb bajokat. :(

amugy az ilyen felszerelt asztra H ugyanezzel a motorrL közel 1 M val drágább....

Nyomós érvek.Értem.De ennyi baj lenne a H-val?

Link to comment
Megosztás:

Nyomós érvek.Értem.De ennyi baj lenne a H-val?

neeemmmm. de még nem kiforrott technika.

a G-t már a szerelők ugy ismerik, mint a tenyerüket, a tipusra jellemző hibák kijavitottask már, illetve egyszerü a javitás.

a H még egy picit kiforratlan., még a javitás nehézkes....

meg a H ban kicsit több elektronika van mint kéne :D

Link to comment
Megosztás:

Szeva!

Nálam 3 napig volt egy H-s teszt auto (minden csoda 3 napig tart :( ) 1.7 diesel (már innentől idegenkedtem tőle).

Őszintén szólva kívülről első pillanattól kezdve nem tetszett. Ez nem változott a belsővel kapcsolatban sem. :D

Szerintem akinek G-je van nem sok szépet talál a H-ban. Én tuti sosem fogom lecserélni.

Szerintem csúnya.

:roll: 2 dolog tetszett csak benne amikre azt mondtam nem lenne rossz a G-ben. A ,,bicskás kulcs" és az irányjelző kapcsoló.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.