Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Üdvözöljük legeslegújabb klubtagunkat, akinek nagyonszép ezüst egyhatos twinportos Aszta kocsija van, és a Lurdy talin megismerhettük:

Gyula519 !!!

Halihóóó!!!

:supz: :yawinkle: :rock: :wav:

Köszönöm az üdvözletet, és örülök, hogy Köztetek lehetek. Néhányatokat már személyesen is megismertem a legutóbbi Lurdy talin, és örülök, hogy ebbe a nívós klubtársaságba tartozhatom. A fórum is rendkívül jó, sokat segít a tisztánlátás érdekében. :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap furikáztam emberkéket a városon belül. Megint előjött az, hogy sorra kérdezgették: milyen motor van ebben az autóban? :( :D

Hungárián valami tuning BMW-s pirostól pirosig gyorsulgatott, én meg szépen 70-el lendületből: láttam, hogy sose szeretné, hogy picit is elé kerüljek, ezért mikor zöldre váltott jól megindult és meg sem állt a következő pirosig. Észrevéve ezt az egyik lámpánal gondoltam, megtréfálom: ő áll a pirosnál, én gurultam 30-40 körül lassan, láttam, hogy mindjárt zöld, vissza 2 padló, és lám, a bömös így már nem tudott lépést tartani velem álló helyzetből. Következő lámpánál nagyon bepipult a srác, mert csikorgó kerekekkel indult. Hagytam, hadd menjen... :wink: a következő pirosig...

Link to comment
Megosztás:

Isten hozott Gyula! Szép a géped, én is megcsodáltam a talin :(

Tegnap furikáztam emberkéket a városon belül....

Biztos megnézed előző este a Szállító 2 című filmet :D

Teló most már én is megkérdezem milyen motor van abban az autóban, sztem vmit elhallgatsz előlünk :D. Nem voltál mostanába Uhunál moci cserén, lehet hogy azé megy ennyire a gépsárkány, vagy netám v-pudert tankolsz bele? Amúgy viccet félre téve tényleg elég jól mennek ezek a motorok. Néha néha még egy BMW -t is meglhet velük viccelni.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy viccet félre téve tényleg elég jól mennek ezek a motorok. Néha néha még egy BMW -t is meglhet velük viccelni.

akkor itt az ideje hogy vezetési leckéket vegyek végre tőletek, mert főnökömnek egy 745 BMWje van :evil: , nem ártana kicsit megszorongatni, pláne, hogy most egyébként sem vagyunk beszélőviszonyban :twisted: :wink:

Link to comment
Megosztás:

....akkor itt az ideje hogy vezetési leckéket vegyek végre tőletek, mert főnökömnek egy 745 BMWje van :evil: , nem ártana kicsit megszorongatni, pláne, hogy most egyébként sem vagyunk beszélőviszonyban :twisted: :wink:....

Ha meg akarod szorongatni a főnököd, ahhoz miért kell vezetési leckéket venned ? :wink: :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na igen, végülis nem lehetetlen a feladat, csak a megfelelő pillanatot kell elkapni a pirosnál, mint ahogy azt már tanult Telo kollegám is felvázolta az elébb :( Vezetési leckét pedig sztem szívesen bevállalunk Telova, ha más nem beülünk melléd és felváltva kérdezgetjük hogy milyen motor is van a kocsidban :D

Mostanában vhogy én is úgy éreztem, hogy egész jól megy az autó... Vannak ilyen pillanatok..

Jaja, tegnap M7, Bp-Fehérvár végig 150-180, akkor én is éreztem hogy jól megy az autó, nem volt ellenfél :D, de eccer csak olyan 180-nál lehúzódásra kényszerített egy honda civic -es tag. Hát ez van. De télleg állatul ment a gép. Most már csak a fogyira leszek kiváncsi.

Link to comment
Megosztás:

Jaja, tegnap M7, Bp-Fehérvár végig 150-180, akkor én is éreztem hogy jól megy az autó, nem volt ellenfél :(, de eccer csak olyan 180-nál lehúzódásra kényszerített egy honda civic -es tag. Hát ez van. De télleg állatul ment a gép. Most már csak a fogyira leszek kiváncsi.

Nem egy piros celica volt véletlenül? :-) (a civic megy egyáltalán 180-al?)

Link to comment
Megosztás:

Na Astra G tudorok!

Más e, ha igen, miben más (cserélhetőségi szempontból) egy szimpla G Astra, és egy G Astra Coupe hátsó lámpája?

Na lehet gyűjteni az infókat... :-)

A kezelési útmutató ábrái alapján nekem úgy tűnik, hogy ha másban nem is, a foglalattartóban különböznek a 3/5 ajtósok a 4 ajtós/coupéktól. A 4 ajtós sima és a coupé viszont elvileg akár egyezhet is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.