Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszi BallaImi :-)

Tegnap hoztam haza a délutáni pesti csúcsforgalomban esőben :-) Természetesen életemben először ültem astrában, hát nem volt semmi :-), az elektronyos gázpedált még mindíg nem szoktam meg. Minden váltáskor megpörgetem a motort még. :-(

Röpke másfél óra alatt végre kijutottam a dugóból az M7-re és usgyi, repültem mint a szél, nagyon megy :-) Futómű király!! :smt045 csak 4000-5000 fordulattartományban olyan búgó hangja van mint az állat :-(

Ez 5. sebességben kb 140-150km/h ha átlépem az 5000-es fordulatot akkor megint elviselhető. 160 fölött, de annyival nem szeretnék közlekedni :-)

Ez mindegyik astrában így van?

Ja csinálok képet majd csak meg kéne mosni a kicsikét, mert a pesti forgalom enyhén besározta :-)

Njoy felszereltség: Manuális klíma, elektromos ablak elöl, elektromos fűthető tükrök, multikormány, ködlámpa, CD500 rádió, állítható kormány, emelhető vezetőülés, sötétített fényszórók elöl hátul, Színrefújt kilincsek és ajtólécek, ezüst szín

Link to comment
Megosztás:

4000-5000 fordulattartományban olyan búgó hangja van mint az állat :-(... Ez mindegyik astrában így van?

Nekem is feltűnt ez még újkorában, abban a tartományban erősebb volt vhogy a motor keltette rezonancia, de azóta mintha már enyhült volna, vagy csak már megszoktam...

Egyébként gratula az autóhoz!

Link to comment
Megosztás:

Raszi, aki viszi a maszit paszi-nak...  :D  8)  :(

Mi van Veled, Ó, TelÓ???

Mi ez a vicceskedés? Lassan beáll6tsz közénk a sorba! 1-2 vidéki turnébuszozás... Szaby(+RedBull&sörital)-kiképzés, oszt má zenész is vagy... Bár, volt már, h a Szabyt ki akartuk rakni a buszból... :D

Link to comment
Megosztás:

Te alszol Telo? Már régesrég ez az Avatarja.

Hol van már a nyár....? :(

Akkor én vagyok a szenilis, de úgy emlékszem nemisrég még nem ez vóóót, hanem az élő fehér nyuszi.... :oops: Lehet, hogy időközben volt ez is, arról lemaradtam. Nem olvasgattam nagyon a csajszik dumcsicsatiját... :oops: :D

Link to comment
Megosztás:

Mi van Veled, Ó, TelÓ???

Mi ez a vicceskedés? Lassan beáll6tsz közénk a sorba! 1-2 vidéki turnébuszozás... Szaby(+RedBull&sörital)-kiképzés, oszt má zenész is vagy... Bár, volt már, h a Szabyt ki akartuk rakni a buszból... :D

OKSI, beállok oszt nyomatom ezerrel a rockot! :D Vagy ti nem aztat játsszátok? :wink: :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.