Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A hétvégén lemostam az autót, és most vettem csak észre, hogy össze van karistolva a hátsó opel jel környéke. Úgy tűnik valakik le akarták lopni a jelet hátulról, és valósznű csavarhúzóval próbálkoztak, de aztán végül vmi miatt nem sikerült nekik. Próbáltam javítófestékkel korrigálni, de nem tudtam igazán szépen megcsinálni... :?

Talán gyerekek lehettek? Kinek kell ez a jel? Azt hittem, ez már kiment a divatból... Francba! :evil:

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén lemostam az autót, és most vettem csak észre, hogy össze van karistolva a hátsó opel jel környéke. Úgy tűnik valakik le akarták lopni a jelet hátulról, és valósznű csavarhúzóval próbálkoztak, de aztán végül vmi miatt nem sikerült nekik. Próbáltam javítófestékkel korrigálni, de nem tudtam igazán szépen megcsinálni...  :?  

Talán gyerekek lehettek? Kinek kell ez a jel? Azt hittem, ez már kiment a divatból... Francba!  :evil:

Hy

Huu Telo abszolut el tudom képzelni mit érzel! Látod vannak ilyen emberek akik másnak kárt okoznak, míg ők szórakoznak áhh nem is szórakoznak baromkodnak! Nem is tudom mit kellene az ilyenekkel csinálni!?

Link to comment
Megosztás:

Huu Telo abszolut el tudom képzelni mit érzel! Látod vannak ilyen emberek akik másnak kárt okoznak, míg ők szórakoznak áhh nem is szórakoznak baromkodnak! Nem is tudom mit kellene az ilyenekkel csinálni!?

Hát, nem is tudom... Az biztos, hogy elküldtem már magamban párszor melegebb éghajlatra az elkövetőket. Legközelebb jobban vigyázok, hova állok. Bár azt sem igazán tudom, hol történt, csak tippem van. Szoktam állni nem messze egy utcában, ahol roma gyerekek szoktak lógni.... Nem azt mondom, hogy ők voltak, csak elképzelhető. Nem vagyok egyébként rasszista... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, az a szerelési könyv nekem is hasznos lenne :oops: pláne az én műszaki érzékemmel :(

A héten rákeresek hátha kapható itt nálunk

Sztem drágám a te műszaki érzékeddel inkább ne vedd meg... :roll: :wink:

Hozzáteszem, az én műszaki érzékemmel sem kellett volna megvennem... :oops: :roll:

Link to comment
Megosztás:

ma megérkezett az uj családtag, de még nem hozzánk, hanem a kereskedésbe.

van a képek között egy kakukktojás is.... :(

http://emc.elte.hu/~uhuhu/astra_g/

Gratula! Eljössz vele a legközelebbi talira?

Kakukktojás a diesel karaván!

Nyeremény? :D

Látom a klímahűtőre véletlenül odafigyltek, de szólj nekik, hogy a motorháztető szigetelést is vadásszák bele!

Kombi nem tetszett volna jobban a családnak? Mégiscsak nagyobb! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.