Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Pista!

lődd be a karakterkódolást a böngésződön, mert problémái vannak a hosszú ékezetes karakterekkel ;-)

tali lesz, de kicsit módosítanám pista lépéseit:

Step 1: Pista beír 3 nevet

Step 2: én megkérdezem : "mér, én megyek " de nem jelzem, hogy nem érek rá

Step 3: Ákos felrja magát és Katit a listára - 5 ember a listán -

Step 4: Tom felrja magát - 6 ember a listán -

Step 4,5: kapok egy SMS-t asszonytól, hogy valszeg családi program csüt este, de még nem biztos

Step 5 : Gabi jelzi, hogy lehet ő is kinéz + én megjegyzem: "én nem biztos, hogy ráérek csüt este"

Step 6 : Gabi is felkerül a listára igaz kérdőjel kiséretében, én ugyanezen "státuszban" - 5 ember biztos ott lesz -.

és a többi....

Link to comment
Megosztás:

Nem kell itt magyarázkodnod, mondom, hogy nem érdekes, amúgy is mentünk volna, meg amúgy is én vagyok a hülye! :lol:

Miért lennél hülye ?

Csak arra kérlek ha valami nem egyértelmű, akkor inkább kérdezz rá, mert ha te esetlen félreértesz valamit, akkor előfordulhat, hogy több embert "viszel magaddal", hiszen te vagy a szekció vezetője :wink:

Nem magyarázkodom, lełrtam, hogy szerintem miért volt 1értelmű a helyzet :wink:

Link to comment
Megosztás:

....lődd be a karakterkódolást a böngésződön, mert problémái vannak a hosszú ékezetes karakterekkel ;-)....

Tévedsz :)

Mindössze az "i" betű ékezetes verziójával nem tudok jelenleg szolgálni, ezért használom a "ł" karaktert, de lehet "đ" vagy akár "Đ" is helyette :lol:

ui: legközelebb leszel oly kedves idézni, hogy kinek a hozzászólására reagáltál, mert látod milyen kavarodás esett meg a jóvoltodból :(

Link to comment
Megosztás:

Miért lennél hülye ?

Csak arra kérlek ha valami nem egyértelmű, akkor inkább kérdezz rá, mert ha te esetlen félreértesz valamit, akkor előfordulhat, hogy több embert "viszel magaddal", hiszen te vagy a szekció vezetője :wink:

Eddig nem akartam nagyon magyarázkodni, de most már úgy érzem muszáj:

Én csak annyit mondtam, hogy "nem tudom, hogy lesz-e minitali vagy sem". Ezzel nem azt mondtam, hogy nem lesz tali. Tehát efajta "félreértésbe" biztosan nem "vittem magammal" senkit. Azzal vezettem volna ilyesfajtán félre az embereket, ha azt mondom: "biztosan tudom, hogy lesz/nem lesz minitali". Én valóban úgy éreztem, hogy a tali körül még nincs minden teljesen eldöntve (pl az időpont a kérdőjeles emberek pl bazs miatt). Abban igazad van, hogy rákérdezhettem volna, de mivel már csak 2 nap van csütörtökig, ezért nem akartam késlekedni a bejelentéssel, hogy mi KoPi-val biztosan talizunk ott. Ebben a topikban erre akartam fektetni a hangsúlyt, és nem akartam megvárni az esetlegesen csak holnap kitudódó bizonyosságot az amúgy is csak "másodlagosan" hangsúlyozott dologra. Úgy gondoltam, az itteni emberekre elég ösztönzően hat, hogy mi ott leszünk biztosan, és még egy minitali keretén belül lehetséges, hogy akár mások is. A fő hangsúly itt azon volt, hogy KoPi és én biztosan talizunk ott, mivel ezt épp előtte beszéltük meg telefonon. Csak másodlagosan szerettem volna hangsúlyozni a minitalit, amiről akkor még nem tudtam biztos infókat (gondolván még időközben kiderülhet, hogy lesz-e vagy sem, és ez majd még itt vagy a saját topikjában jelezve lesz, így aki az itteniek közül esetleg csak ebben az esetben jönne el, majd még akkor rászánhatja magát). Tehát ebben a környezetben a bejelentést ebben a formában elegendőnek tartottam, így hát bátorkodtam beírni ezt ide.

Link to comment
Megosztás:

ilyen a rövid i nálad?

akkor jobban jársz, ha telepítesz egy normális böngészőt :lol:

ez most itt off, de azért megkérdem: komolyan megér ennyi szopást a firefox, vagy az, amit éppen használsz? nekem semmi bajom az IE-vel, nem tudom, mit szendvedsz össze-vissza :roll:

Link to comment
Megosztás:

ilyen a rövid i nálad?

akkor jobban jársz, ha telepítesz egy normális böngészőt :lol:

ez most itt off, de azért megkérdem: komolyan megér ennyi szopást a firefox, vagy az, amit éppen használsz? nekem semmi bajom az IE-vel, nem tudom, mit szendvedsz össze-vissza :roll:

Próbáld már megérteni, hogy a hosszú "i" gombot tettem galyra, nem működik. Semmilyen böngészőnél nem működik stimm ?

ui: te szenvedsz nem én :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Na persze, komoly szívásleírással(by me) könnyű. :lol:

De most tök komoly, hogy nem szívtam. kb 30perec alatt beraktam.

Csak fel kellett csavarozni. A rácsukódó gépháztető gumitappancsaiból egy csípőfogó segítségével kicsíptem egy sarkocskát, hogy le tudjon csukódni a gépháztető. A telókat meg a csavarozás után pattintottam rá a kis gömbfejekre, úgy hogy a régi pálcát kiakasztottam és kicsit túl nyomtam a gépháztetőt. A csavarokkal sem szívtam, mert sikerült elsőre bejátszani alulra, bár a tartály meg a légszűrő erősen gátolt benne, de szerencsém volt és nem esett le egyik sem a kezemből, amíg rákapattam. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Emberek! G Astrások!

Tessenek jönni Balatonszemesre szeptember 2, 3, 4-én a Blitz Weekend-re!

KoPi, Jim, BallaImi, Npasi: ti ha jól tudom nem tudtok 3 napra jönni, de titeket szombatra mindenképp kötelezően várunk! Tehát ott legyetek, vagy szétcsapok köztetek! :lol: Amusing: remélem a vizsgáid lezárulnak, és te tudsz 3 napra is jönni.

Mások, új G Astrások!

Tessék megnézni az alábbi linket, ha ezidáig elkerülte volna a figyelmeteket, és jelentkezni:

[align=center:991c0b2ca3]http://meetings.opelclub.hu[/align:991c0b2ca3]

Jó buli lesz, érdemes eljönni:

Kapunyitás szept. 2.-án pénteken délben. (addigra sátor áll, büfé üzemel)

Pénteki programok:

12:00 Tábornyitás

12:00-16:00 hely elfoglalása, sátorverés ismerkedés, ejtőzés, strandolás

17:00-20:00 Szlalom, gumifüstölő verseny

21:00-22:30 Re-G zenekar koncertja,

22:30-02:00 DJ Pieer disco

Szombati programok:

09:00 Siófok, Sió-Autóház Opel márkakereskedő udvarán autószeépségverseny elődöntő, testfestett top-less lányokkal

12:00 Ebéd a Lila Kakas vendéglőben, a kereskedés mellett (10% kedvezmény a résztvevőknek)

13:00 Autós felvonulás Siófokról Balatonszemesre

14:00-20:00 Autótuning cégek bemutatója, közben top-less lányok autót mosnak, valamint fotóznak. Autótolóverseny, hengerfej hajítás, alkatrészbörze. Közben:

18:00-19:00 Ganxsta Zolee és a Kartel koncert .

21:00-22:00 Autós szépségverseny döntő, az autókat top-less lányok vezetik be neves rádiós személyiség konferál.

22:00-22:30 Sörívó verseny

23:00-23:20 Live sztriptíz show

23:20-kifulladásig DJ Pieer Disco

Vasárnap:

9:00-11:00 Opel-es kávézás a központi sátorban, élő fórum

beszélgetés a találkozóról, kluboról. Itt várjuk az ötleteket, javaslatokat a jövőt illetően.

11:00-tól taborbontás, indulás haza

Link to comment
Megosztás:

hol van nyuszifülecske???

Dolgozik, sok a munkája szegénynek... :lol: De néha be-befigyel azért :roll:... Sajna Szemesre sem biztos hogy tud jönni 3 napra, mert nem engedik el szabira. 2 napra meg még ezidáig még nem tudtuk elcsábítani. Pedig már próbáltuk többen is... :roll: Buzdítsátok még őt egy kicsit többen is, debreceniek illetve környékiek főleg! Ha tudtok gyertek le onnan is többen nyuszifüllel együtt! :)

Link to comment
Megosztás:

Dolgozik, sok a munkája szegénynek... :lol: De néha be-befigyel azért :roll:... Sajna Szemesre sem biztos hogy tud jönni 3 napra, mert nem engedik el szabira. 2 napra meg még ezidáig még nem tudtuk elcsábítani. Pedig már próbáltuk többen is... :roll: Buzdítsátok még őt egy kicsit többen is, debreceniek illetve környékiek főleg! Ha tudtok gyertek le onnan is többen nyuszifüllel együtt! :)

Ne is mondd, áll itt a bál, reggel az első 10 perc után azt mondtam hazamegyek, de nem engedtek...

De azért néha-néha rátok nézek ám :wink:

Link to comment
Megosztás:

kb 1 hónapja könyörgök nekik azért az 1 nap szabiért, de nem engednek, de azért ha mégis el tudok szökni, mondjuk beteget jelentek :twisted: , akkkor nem gond ha ott rendezem az anyagiakat????

Az jó lenne, ha tudnál így jönni... Nem tudom a fizetést kivételes esetben ott is lehet-e intézni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.