Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szia PLSZ!

Légy általam is üdvözölve! :lol: Írhatnál egy picit az autódról. Gondolom G Astra... :roll:

Sziasztok!

Az autó: Astra G 1.6 16V XEP, ötajtós, fekete, elektromos ablakemelővel, autómata klímával, riasztóval, díszcsomaggal, MP3-as CD-s rádióval. Képek egyenlőre nincsenek, ha lesznek küldök.

Nagyon meg vagyok vele elégedve eddig (előtte Suzukim volt). Kíváncsi vagyok az első fogyasztására, ha meglesz megírom.

Azon egy kicsit meglepődtem, hogy ha bezárom/beriasztom távirányítóval, akkor nem megy fel az ablak automatikusan. Erről olvastam valahol, esetleg meg lehet valahogy oldani?

Üdv: PLSZ

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az autó: Astra G 1.6 16V XEP, ötajtós, fekete, elektromos ablakemelővel, autómata klímával, riasztóval, díszcsomaggal, MP3-as CD-s rádióval. Képek egyenlőre nincsenek, ha lesznek küldök.

Nagyon meg vagyok vele elégedve eddig (előtte Suzukim volt). Kíváncsi vagyok az első fogyasztására, ha meglesz megírom.

Azon egy kicsit meglepődtem, hogy ha bezárom/beriasztom távirányítóval, akkor nem megy fel az ablak automatikusan. Erről olvastam valahol, esetleg meg lehet valahogy oldani?

Üdv: PLSZ

Automata klíma, MP3-as CD? Nem semmi! Gratula! :lol: Meg lehet oldani a felhúzást bezárásra (első gombnyomásra, nem reteszelésre, azaz második gombnyomásra) biztosan. Nekem pl meg van oldva, és nekem is gyári a riasztó.

Link to comment
Megosztás:

Automata klíma, MP3-as CD? Nem semmi! Gratula! :) Meg lehet oldani a felhúzást bezárásra (ugyan nem reteszelésre, azaz második gombnyomásra). Nekem pl meg van oldva, és nekem is gyári a riasztó.

Neked gyárilag van "megoldva"? Ha nem akkor elárulod, hogy hogyan? Persze csak ha nem titok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neked gyárilag van "megoldva"? Ha nem akkor elárulod, hogy hogyan? Persze csak ha nem titok. :lol:

Nem, gyárilag nincs ilyen opció. Utólag lett 8 ezer ft-ért megcsinálva rendes márkaszervízben, ahol uhuhu dolgozott annó... Keresd fel uhuhu-t privátban, ő szerintem tud segíteni ez ügyben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az autómnál a következő jelenséget tapasztaltam:

Beálltam a parkolóba, a motort leállítottam, pár másodperc vagy perc múlva búgó hangot hallani, mintha elindulna egy elektromotor. A hang csak kb. 5-10 mp-ig hallható. Eddig kétszer hallottam, ha valaki tudja mi ez akkor legyen szíves írja le mert érdekel.

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

De a hűtőventillátor, miért kapcsol be 5 másodpercre?

Mindig 5-10 másodpercig hallottad a hangot? Sztem elképzelhető, hogy a venti vezérlő így látta jónak.

Legközelebb ha hallod, nézd meg gyorsan, ha van időd, hogy forog e a venti... Egyébként leállítás után jellemzően meleg időben hallottad a hangot, vagy esetleg ilyen 15 fokban is?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.