Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Úgy értem, a négy- és ötajtós is!

Tényleg, meg tudná nekem mondani valaki, hogy mennyivel hosszabb egy Astra G, mint a Corsám? A garázs miatt.

Én most másra gondoltam.... :roll: Na de ne menjünk bele... piszkos a fantáziám :wink:

Hogy mennyivel hosszabb, azt nem tudom, de ha minden igaz, az 5 ajtós 4110mm, a 4 ajtós 4252mm hosszú. A caravant most nem tom...

Link to comment
Megosztás:

A kutya már rég megvan azért gondoltam a caravanra mert nem kis kutyus és legalább nem ugrál a nyakamon a kocsiba.Néztem 92-es 1.7D már 500e ft-ért.A nagyon öreg autókkal mindig rosszul jártam vagy rossz volt vagy totálkárosra törte valami idióta és kaptam érte pártízezer forintot.Legalább lesz egy autóm ami keveset fogyaszt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nos, most írok először és rögtön arra kérésem volna. Első szervizelésem előtt állok az Astra Classic II kocsimmal és arra kérek mindenkit, ha teheti írje le véleményét arról az OPEL szervízről, ahol már ő vagy ismerőse járt és tud véleményt nyilvánítani. Viszonyítási alap lehet, ha megírjátok mely munkát, problémát hogyan orvosolták(anyagköltség, munkadíj, stb.).

Szeretném tudni, hol a legjobb aszolgáltatás, stb.

Első körben én a debreceni két OPEL kereskedésről írok röviden.

Alapvető gond a debreceni kereskedésekkel, hogy nem ügyfélbarátok. Az OPEL Klassz már a vásárláskor lekezelt. Nem voltak kecsegtető ajánlatai, ha pedig konkrét, általam kiszámított ajánlattal mentem, akkor azt magyarázták: "Á, nem úgy van az! Ezt így kell számolni..." . A kettőnk számítása között 600Ft !!! eltérés volt!!! 3milliónál talán ennyi tévedés után mondhatták volna, hogy bocs...

Most, szervíz előtt sincs semmi használható ajálatuk. Egy nem kötelező olajcsrére azt mondták, hogy kb: 25eFt (Nyíregyházán most akciósan 9900Ft, Mátészalkán kb:12eFt ajándék munkadíjjal)!!!

És meg se próbáljak máshonnan olcsóbban (Csergő Alkatrész, stb.) hozni olajat mert garanciát vesztek...

Ezek hogy kaptak kereskedői jogot??? Vagy ez tipikusmagyar mentelitás???

Köszi! Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

És meg se próbáljak máshonnan olcsóbban (Csergő Alkatrész, stb.) hozni olajat mert garanciát vesztek...

az olajcserekor szükséges alkatrészeket (olajszűrő, levegőszűrő, olaj) mind viheted magad, a gari nem veszik el

persze ha full gagyit viszel, akkor bukhatod, de ha gyári minősítésnek megfelel, akkor ok

szerintem felejtsd el ezt szervízt, vagy nyomd fel az opelnél :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nos, most írok először és rögtön arra kérésem volna. Első szervizelésem előtt állok az Astra Classic II kocsimmal és arra kérek mindenkit, ha teheti írje le véleményét arról az OPEL szervízről, ahol már ő vagy ismerőse járt és tud véleményt nyilvánítani. Viszonyítási alap lehet, ha megírjátok mely munkát, problémát hogyan orvosolták(anyagköltség, munkadíj, stb.).

Szeretném tudni, hol a legjobb aszolgáltatás, stb.

Első körben én a debreceni két OPEL kereskedésről írok röviden.

Alapvető gond a debreceni kereskedésekkel, hogy nem ügyfélbarátok. Az OPEL Klassz már a vásárláskor lekezelt. Nem voltak kecsegtető ajánlatai, ha pedig konkrét, általam kiszámított ajánlattal mentem, akkor azt magyarázták: "Á, nem úgy van az! Ezt így kell számolni..." . A kettőnk számítása között 600Ft !!! eltérés volt!!! 3milliónál talán ennyi tévedés után mondhatták volna, hogy bocs...

Most, szervíz előtt sincs semmi használható ajálatuk. Egy nem kötelező olajcsrére azt mondták, hogy kb: 25eFt (Nyíregyházán most akciósan 9900Ft, Mátészalkán kb:12eFt ajándék munkadíjjal)!!!

És meg se próbáljak máshonnan olcsóbban (Csergő Alkatrész, stb.) hozni olajat mert garanciát vesztek...

Ezek hogy kaptak kereskedői jogot??? Vagy ez tipikusmagyar mentelitás???

Köszi! Sziasztok!

Budapesten is hasonló a helyzet. Ha amatőrnek néznek azonnal lehúznak.

Több autó típust is használtam eddig, egy autó max. 2 év, de a kereskedői hálózat tapasztalatom eddig nem a legrosszabb, hanem "tragikus" besorolást kapta az opelnél.

Kiváncsi lennék, hogy hol és melyik cég tanúsítja az ISO minősítésüket. :x

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.