Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Aha, nagyon állatúl megy, már 8000 km-nél járok. Múltkor megnéztem 190-ig simán kilövi a gépet. Fogyasztása is ok, úgyhogy lekopogom (kopp,kopp) eddig nagyon megvagyok vele elégedve.

És nálad mi a helyzet?

Nálam is rendben minden... Bár most vettem észre hogy uhu-éknál az öreg bácsi, aki szétszedte múltkor az ajtómat, nem rakta vissza jól a jobb oldali ajtó kapaszkodójának az egyik műanyag darabját, amit én magam sajna nem tudtam helyére nyomni. De sebaj, majd legközelebb megcsináltatom velük, és kárpótlást követelek... :twisted: :( :lol: Csak vicc vóóót...

Link to comment
Megosztás:

én is itten vagyok ám..megkésve bár de törve nem !

Gratula a kocsihoz Telo !   már tud mit lefoglalni az apeh ha rosszalkodsz :(:):lol::)

nekem legjobban az 1.6 16 V motor tecik..... :wink:  De Haga nagyon dicséi a dízölt :wink:

Az apehhel nincs gond, majd nyuszifül elintézi.... neki már kiépült kapcsolatrendszere van ott... :roll: :wink: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.