Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mamma-mija, ti még itt serénykedtetek, késő este??!! :shock: Hiszen legalább fél 11-ig msn-eztünk is....!

De van kérdésem is a G Astrásokhoz: ti melyik motort ajánlanátok leginkább? Fogyasztás-teljesítmény arányában? Nekem erősebb motor kell,mint az én 1.2-esem, de azért ne egye le rólam a gatyámat.... :(

Link to comment
Megosztás:

Mamma-mija, ti még itt serénykedtetek, késő este??!! :shock: Hiszen legalább fél 11-ig msn-eztünk is....!

De van kérdésem is a G Astrásokhoz: ti melyik motort ajánlanátok leginkább? Fogyasztás-teljesítmény arányában? Nekem erősebb motor kell,mint az én 1.2-esem, de azért ne egye le rólam a gatyámat.... :(

Y17DT motorosat :wink:

jó megy, keveset fogyaszt, isuzu motor

Link to comment
Megosztás:

Jóóóóóóóóóóóóóóó reggelt mindenkinek!!!!!!!! :( :lol: :lol:

Szép kis termés!! De végre legalább felélesztettétek a topicot! :smt038

Szóval most kellemes meglepetést okoztatok... :roll: :lol: Engedélyezem a további csevejt! :lol: Majd én tartom a hátam...

Link to comment
Megosztás:

Jóóóóóóóóóóóóóóó reggelt mindenkinek!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szép kis termés!! De végre legalább felélesztettétek a topicot! :smt038

Szóval most kellemes meglepetést okoztatok... :roll: :lol: Engedélyezem a további csevejt! :lol: Majd én tartom a hátam...

szia ember :(

akkor jó, örülök, hogy megleptünk :wink:

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu! Köszönöm a tanácsot (bár a dízellel nem vagyok még teljesen kibékülve....) :(

Szia Telo! :lol: :wink:

Tök vidám ez a toipc. Szeretek ide járni. :lol:

Corsa!

Ha már a dizel nem jó, de a turbóhoz ragaszkodsz, akkor Z20LET coupe. :wink:

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tök vidám ez a toipc. Szeretek ide járni. :(

Corsa!

Ha már a dizel nem jó, de a turbóhoz ragaszkodsz, akkor Z20LET coupe. :wink:

:lol: :lol:

Te tiszteletbeli őslakos vagy ezen a fórumon. Asszem az első oldalon is írtál...

Z20LET.... hmmmmmm.... beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... berembembemmmm..... beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.... :roll: :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak egy ici-pcit :oops: de az apehnál felébredtem :(

Én meg ma reggel biztosítónál meg okmányirodában jártam. A biztosítónál zöldkártyát kértem a horvát úthoz, okmányirodában meg töröltettem a lízingelő bank vételi, meg elidegenítési jogát, mivel már maradéktaléanul törlesztettem a tartozásomat... :roll: :lol: Ezért az okmányirodának 1500 ft-ot kellett fizetnem. De így aztán már télleg az enyém az ótó....

Link to comment
Megosztás:

Én meg ma reggel biztosítónál meg okmányirodában jártam. A biztosítónál zöldkártyát kértem a horvát úthoz, okmányirodában meg töröltettem a lízingelő bank vételi, meg elidegenítési jogát, mivel már maradéktaléanul törlesztettem a tartozásomat... :roll: :lol: Ezért az okmányirodának 1500 ft-ot kellett fizetnem. De így aztán már télleg az enyém az ótó....

gratulálok!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Mióta láttam NeedForSpeed gyönyörű kabrió Astráját, elhatároztam: nekem is lesz egy olyan....... valamikor..... :(

Igazából smmi bajom a dízellel, csak a hangja....

Picit kerreg a dízel, de jó kis nyomatéka van neki... Mondjuk a Z20LET-nek is már van... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.