Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű kérdések


agocsiams123

Recommended Posts

Ha jól emlékszem olyan 3000-4000 huf körül vettem, nem nagy kunc kicserélni, kormányt kiteker valamelyik irányba biztosító lemez le, csavarok ki aztán elhúzod a gumiharangot és simán kitudod venni ezt a vackot de a nevét máig nem tudom az autósboltban is egy robbantott ábrán mutattam meg a fickónak, hogy ez kellene. Nem túl olcsó, de ezért bontóba egy kormányművet venni ami 10ezer körül van és mire azt kicseréled, mondom nekem bevált, de előtte szedjétek ki aztán nézzétek meg mennyire van megkopva. az is előfordulhat, hogy magába a kormánymű van kikopva, akkor gázosabb:(

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem olyan 3000-4000 huf körül vettem, nem nagy kunc kicserélni, kormányt kiteker valamelyik irányba biztosító lemez le, csavarok ki aztán elhúzod a gumiharangot és simán kitudod venni ezt a vackot de a nevét máig nem tudom az autósboltban is egy robbantott ábrán mutattam meg a fickónak, hogy ez kellene. Nem túl olcsó, de ezért bontóba egy kormányművet venni ami 10ezer körül van és mire azt kicseréled, mondom nekem bevált, de előtte szedjétek ki aztán nézzétek meg mennyire van megkopva. az is előfordulhat, hogy magába a kormánymű van kikopva, akkor gázosabb:(

Lesz egy kis időm kiásom azt a vacakot. Ha ez megoldja a kopogást akkor mindenképp megéri.

Köszi! :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok nemrég műszakin közölték hogy a kézifékem nem OK (épp tűréshatárérték) vagyis nem egyformán fog a két hátsó. Hogyan lehet ezt szinkronba hozni és korrektül beállítani? Előtte cserélve volt komplett hátsó fék meg kézifékpofa is. A kötelek viszont nem és azt mondták hogy ott nekem valami állítókar hiányzik amivel belehetne lőni ezt. Viszont mégis állítottak valamin... Hátsó jobbos és balos kézifékkötelet is akarok cserélni és kérdezném hogy a kötelekhez jár-e ez a menetes állítórész vagy sem illetve melyik kötélhez hol hogyan kapcsolódik? Azt tudom hogy alul; kb. középen a hátsó hídnál kellene lennie. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok nemrég műszakin közölték hogy a kézifékem nem OK (épp tűréshatárérték) vagyis nem egyformán fog a két hátsó. Hogyan lehet ezt szinkronba hozni és korrektül beállítani? Előtte cserélve volt komplett hátsó fék meg kézifékpofa is. A kötelek viszont nem és azt mondták hogy ott nekem valami állítókar hiányzik amivel belehetne lőni ezt. Viszont mégis állítottak valamin... Hátsó jobbos és balos kézifékkötelet is akarok cserélni és kérdezném hogy a kötelekhez jár-e ez a menetes állítórész vagy sem illetve melyik kötélhez hol hogyan kapcsolódik? Azt tudom hogy alul; kb. középen a hátsó hídnál kellene lennie. Köszönöm.

Fékpofáknál alul van ilyen tekerős állító cucc. Nah azon kell spanolni <_< Amúgy nekem is jobban fog a jobboldala, pedig belőttem ugyanolyanra mind2 oldalt, és mégis.. :S

Link to comment
Megosztás:

Fékpofáknál alul van ilyen tekerős állító cucc. Nah azon kell spanolni <_< Amúgy nekem is jobban fog a jobboldala, pedig belőttem ugyanolyanra mind2 oldalt, és mégis.. :S

Igen tudom mert otthon atomjaira szétszedtem a hátsó fékeket majd féktárcsa szerelőnyílásán keresztül hosszú laposfejű csavarhúzúval szépen eljátszottam vele mindkét oldalt ahogy kell, és könyv "menetrend" szerint beállítottam és 3-4. kézifékkattanásnál fogott rendesen. Pofák, rugók, meg ami kell új van benn. Erre a műszakin jól el... és most erzésre gyengébb és csak uccsó kattanásnál van valami hatás de az autót nem fogja meg úgy ahogy kellene. Ezért gondoltam még a kötelekre. :P Műszakin meg benyögték hogy gond van az autóval a frászt hozva rám ilyen hülyeség miatt bukjon meg... A hely ahova vittem az autót amúgy azóta már bezárt. (Szégyen de villámos hely volt) :angry:

Link to comment
Megosztás:

Igen tudom mert otthon atomjaira szétszedtem a hátsó fékeket majd féktárcsa szerelőnyílásán keresztül hosszú laposfejű csavarhúzúval szépen eljátszottam vele mindkét oldalt ahogy kell, és könyv "menetrend" szerint beállítottam és 3-4. kézifékkattanásnál fogott rendesen. Pofák, rugók, meg ami kell új van benn. Erre a műszakin jól el... és most erzésre gyengébb és csak uccsó kattanásnál van valami hatás de az autót nem fogja meg úgy ahogy kellene. Ezért gondoltam még a kötelekre. :P Műszakin meg benyögték hogy gond van az autóval a frászt hozva rám ilyen hülyeség miatt bukjon meg... A hely ahova vittem az autót amúgy azóta már bezárt. (Szégyen de villámos hely volt) :P

Enyémmel sem lehet pl. kézifékes megfordulást csinálni.. <_< Nemtom miért, de enyém is eléggé gyengus :angry:

Link to comment
Megosztás:

Mókás ez a kézifék dolog. <_<

Én most cseréltem kézifékköteleket a vizsga előtt, mert alig fogott már valamit. A híd feletti feszítőn már nem lehetett állítani és már a kötelek is kezdtek kirojtolózni.

Kis torna vele és most 3 kattintás a max :angry:

A híd feletti állítószerkezetet sajna nem adják az új kötelekhez, szóval azt alaposan letakarítottam.

Bár ami fura volt, hogy vizsga előtt beállítottam olyanra, hogy óramű pontossággal együtt fogtak a kerekek, majd némi próbálgatás után már volt eltérés. Szóval elég érzékeny szerkezet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ebbe a topicba még nem írtam, de miért pont ez maradna ki <_<

Még novemberben eltört a "bal oldali első stabilizátor kar" (hivatalosan így hívja a webshop). Elfáradt, leszakadt a menet.

Most a csere előtt felkerült a 15"-os alu és vég nélkül kopog az első futómű. Egyenes útun, állandó fordulaton kopog, kanyarban recseg.

Terhelés közben viszont csendben van, legyen szó gyorsításról, vagy fékezésről.

Létezik, hogy a stab. kar okozza az egészet, vagy valami más gond is lehet? Ajánlott valami mást is cserélni a stab. karral egyidőben?

Kicsivel előrébb olvastam a 3D szemüvegről, amit kicsit megmozgatva nem nyugodtam meg. A hang akár onnan is jöhet... Onnan is jöhet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ebbe a topicba még nem írtam, de miért pont ez maradna ki <_<

Még novemberben eltört a "bal oldali első stabilizátor kar" (hivatalosan így hívja a webshop). Elfáradt, leszakadt a menet.

Most a csere előtt felkerült a 15"-os alu és vég nélkül kopog az első futómű. Egyenes útun, állandó fordulaton kopog, kanyarban recseg.

Terhelés közben viszont csendben van, legyen szó gyorsításról, vagy fékezésről.

Létezik, hogy a stab. kar okozza az egészet, vagy valami más gond is lehet? Ajánlott valami mást is cserélni a stab. karral egyidőben?

Kicsivel előrébb olvastam a 3D szemüvegről, amit kicsit megmozgatva nem nyugodtam meg. A hang akár onnan is jöhet... Onnan is jöhet?

onnan is jöhet, de én akkor amikor az rossz volt azt a kormányon is éreztem, mintha kotyogott volna a kormány. Kormánygömbfejeket mozgasd meg pájszerrel, esetleg torony csapágy is lehet. de ezek általában akkor kopognak szerintem ha kátyút fogsz v. rossz úton mész, de lehetséges. hogy a stabkar lesz de azért nézd át ezeket is. A 3d szemüvegnél, az egy kicsit alapban is tud mozogni, de ha nagyon tudod fel-le mozgatni akkor vagy az kikopott v. lehet magában a kormányműben az alumínyium:) az már gázosabb.

Link to comment
Megosztás:

onnan is jöhet, de én akkor amikor az rossz volt azt a kormányon is éreztem, mintha kotyogott volna a kormány. Kormánygömbfejeket mozgasd meg pájszerrel, esetleg torony csapágy is lehet. de ezek általában akkor kopognak szerintem ha kátyút fogsz v. rossz úton mész, de lehetséges. hogy a stabkar lesz de azért nézd át ezeket is. A 3d szemüvegnél, az egy kicsit alapban is tud mozogni, de ha nagyon tudod fel-le mozgatni akkor vagy az kikopott v. lehet magában a kormányműben az alumínyium:) az már gázosabb.

Baloldali stab. kicserélve. Autó stabilabb, kopogás maradt... <_<

Elviszem futóműveshez, hátha kiszűri az okot és nem kell kísérletezgetnem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ebbe a topicba még nem írtam, de miért pont ez maradna ki <_<

Még novemberben eltört a "bal oldali első stabilizátor kar" (hivatalosan így hívja a webshop). Elfáradt, leszakadt a menet.

Most a csere előtt felkerült a 15"-os alu és vég nélkül kopog az első futómű. Egyenes útun, állandó fordulaton kopog, kanyarban recseg.

Terhelés közben viszont csendben van, legyen szó gyorsításról, vagy fékezésről.

Létezik, hogy a stab. kar okozza az egészet, vagy valami más gond is lehet? Ajánlott valami mást is cserélni a stab. karral egyidőben?

Kicsivel előrébb olvastam a 3D szemüvegről, amit kicsit megmozgatva nem nyugodtam meg. A hang akár onnan is jöhet... Onnan is jöhet?

Szilentekkel mi a helyzet? Talpas?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.