Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Nem hittem volna itt ilyen meleg rendőrök is vannak :D

Még jó hogy a gumikat lecseréltem télire, mert az első nyáriak teljesen szét voltak kopva, sztem el is küldtek volna kpmre vagy nem tom.

Ilyenbe se volt még részem, és ha nem hagyom magam, az égőkészletért is megbüntettek volna, de szerencsére pontot nem kaptam

Tegnap láttam a Tv-ben, hogy megbotozták a fickót a helyiek itt a szomszéd faluban.

Bár a TV szerint a kapitány már kivizsgálta az ügyet és nincs probléma.

A haver neje is főrendőr, ő azt mondta, hogy áll a bál rendesen. Mennek az ipsék civilnek. :)

Amúgy meg ne kisértsd a sorsot, mert idegenben én sem hivatkozom a rendőr cimbikre. Itthon se, fő a nyugalom.

A rossz gumi meg halálos vétek. :o

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Mocsok szemetek...

Amikor írtam neked msnen hogy megyek, akkor indultam :D Bárcsak lefeküdtem volna pihenni. De most már nyugodtan közlekedhetek egy új elsősegélyel mert nem tudnak belekötni abba hogy kivan bontva, mert még fel se nyitottam xD

De ezt nem értem, ha pl. elvágom az ujjamat itthon és csak abba vannak kötszerek, felbontom és azt már nem használhatom, mert felvan bontva :o

Link to comment
Megosztás:

Én meg most azt a shell olajat akarom beszerezni amit vmelyikőtők rakott a szervotartályba, mert ideje lecserélni

Az elképzelhető hogy reggel befagyott a váltóm?? Alig lehetett mozgatni benyomott kuplungal :o Meg a magnóm se müködött reggel, akadozott meg nem volt hang, mint ha lefagyogatott volna :s

Link to comment
Megosztás:

Én meg most azt a shell olajat akarom beszerezni amit vmelyikőtők rakott a szervotartályba, mert ideje lecserélni

Az elképzelhető hogy reggel befagyott a váltóm?? Alig lehetett mozgatni benyomott kuplungal :D Meg a magnóm se müködött reggel, akadozott meg nem volt hang, mint ha lefagyogatott volna :s

Szervóolajam is Total. Teherautós cég volt az előző melóhely és még élnek a kapcsoltatok. Ja, meg az se fogyott el ami hazajött velem. :o

A váltó nem szokott ledermedni. Van benne elég váltóolaj? Vagy cserélj azt is inkább. Kb 1.6l kell bele.

A magnónál a levehető előlapi csatlakozót töröld meg egy kis kontaktsprés ronggyal. Talán segít.

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam kiruccanok pár haverral kocsikázni és mi lett :S Jöttek utánam a rendőrök egészen be a Mol-ig :S ott személyik és jogosítvány meg forgalmi. Mindenkit átkutattak, autót átnézték, mondják vegyem elő a égőkészletet :É mondom minek az, már nem kötelező.... utána jólvan tényleg xD mondja vegyem akkor 3szőg táblát meg a elsősegély dobozt, mindkettő megvan megmutatom, elkezdi ha piros az már nem jó pff mondom miért kiveszem és elkezdi ez tényleg nem jó állapodjunk meg egy 5e ftos büntibe vagy válasszam a feljelentést.

Mondom itt van, benne van minden akkor mi a baj, elkezdi mert fel van bontva pfff

Hangsúlyozzák válasszam a bírságot mint hogy feljelentsenek mert abból 15e lesz, választottam a bírságot 30napon belül 5 rugót be kell fizetnem :/

Átmentünk Jászberénybe vettem Tescoba másik elsősegély dobozt, jövünk haza keresem őket nem találtam megmutatni hogy ÖRÜLNEK!!

De ahogy kipakoltattak minket :S Nem hittem volna itt ilyen meleg rendőrök is vannak :)

Még jó hogy a gumikat lecseréltem télire, mert az első nyáriak teljesen szét voltak kopva, sztem el is küldtek volna kpmre vagy nem tom.

Ilyenbe se volt még részem, és ha hagyom magam, az égőkészletért is megbüntettek volna, de szerencsére pontot nem kaptam

Hát a helyszini bírság a biztos... Én már kisebb vagyont elköltöttem ilyenre. Nyáron napi szinten villogtak le, sztem van pár rendszám kitüzve és ha látják állitsák meg vagy én nem is tudom, de hogy mindig megtaláltak:D

A legviccesebb tilosban parkolás, egyszer 30ezer az üzembentartónak, és mivel a tulajdonos vezette az autot neki még + 20ezer... Magyar jogszabály.. ötször kell kifizetni vmit...

Egy kis off: a családba költözött egy új auto, egy mk3as supra személyében, de sajna nem az enyém :o :D

Link to comment
Megosztás:

Szervóolajam is Total. Teherautós cég volt az előző melóhely és még élnek a kapcsoltatok. Ja, meg az se fogyott el ami hazajött velem. :o

A váltó nem szokott ledermedni. Van benne elég váltóolaj? Vagy cserélj azt is inkább. Kb 1.6l kell bele.

A magnónál a levehető előlapi csatlakozót töröld meg egy kis kontaktsprés ronggyal. Talán segít.

Reggel bemelegedett azóta sokkal jobb és most este se csinált olyanokat, csak reggel furcsáltam :S

Link to comment
Megosztás:

Na bazz.. Egyre érdekesebb dolgok vannak ebben az autóban! Múltkor az a visszajelző lámpa (funkció nélkül) most meg ez... Lassan listám lesz ezekről a megmagyarázhatatlan dolgokról.. :)

Nah aztán jön Manó-Gabesz és leforgatjuk a nóje Ikszaktákat :D

Hát azért minden istencsapásában nem mennék be vele mert féltem én ezt az autót! Ennek lelke van! Még a végén megharagszik rám! :o :D :)

Helyes helyes :(

Minden verdának van Lelke :(

Link to comment
Megosztás:

Tessék neki örülni! :D

De te nem vagy más mint a többiek? :)

Miért barátok közt elmegy az ilyesmi nem? :(

(Hoffer Misike...)

Szereztem magamnak 1 gangilont.

Kb. mogyoró nagyságú és a jobb belső csuklómon van. :o

10-én kivágják. Éljen az 1 napot sebészet. :(

Bakker azt hittem kedvet kaptál a dígókistrakitól és vettél egy holland trakeszt, de sajna nem... Részvét...

Köszönöm. Nem akartalak megbántani. Jó géped van függetlenül attól, hogy van-e szervó vagy ABS benne.

Ja, az enyémet meghúzta valaki amíg nem voltam itthon. :) A téli gumi cserekor vettem észre.

Aztarohadt... Családon belül valaki? :D Vagy valami büdösgyökér odakünn?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.