Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ami biztos az enyémben olyan nincs. Ergo még riogató is lehet. :o

Na bazz.. Egyre érdekesebb dolgok vannak ebben az autóban! Múltkor az a visszajelző lámpa (funkció nélkül) most meg ez... Lassan listám lesz ezekről a megmagyarázhatatlan dolgokról.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nah tényleg nem érted :) A polskival simán bemerek menni akármilyen istencsapása időbe/helyzetbe, mert abban aztán elég kevés elektromosság van, de a Veki az már mástészta sajna... Szóval mindennek megvan az előnye és a hátránya :(

Riasztó ott? Nem láttam még ilyen verziót :(

Hát azért minden istencsapásában nem mennék be vele mert féltem én ezt az autót! Ennek lelke van! Még a végén megharagszik rám! :o :D :)

Link to comment
Megosztás:

Na bazz.. Egyre érdekesebb dolgok vannak ebben az autóban! Múltkor az a visszajelző lámpa (funkció nélkül) most meg ez... Lassan listám lesz ezekről a megmagyarázhatatlan dolgokról.. :D

Olyan dobozt se az enyém Vectrában, se a sógiéban, de még az Asztmában se láttam. C16NZ mind3.

Mondjuk az Asztmába ABS nem volt. :o

Link to comment
Megosztás:

Tessék neki örülni! :D

De te nem vagy más mint a többiek? :o

Más?? :D Mire gondolsz?? Más vagyok mert nincs szervóm és ABS-em??? :) Ha a másság ezzel jár.... :( :(

Amúgy örülök is mert keveset is eszik, nincs vele gond (kopp-kopp) és szép, rendbentartott! :)

Link to comment
Megosztás:

Más mint, Steiner Kristóf. Na, jól van tudom, hogy van barátnéd.

áááá, ez fájt! Leesett! :) :) De amúgy nőpárti vagyok! :D

Visszatérve a témára, megpróbálom kideríteni valamikor hogy mi az a fekete valami a motortérben mert ezek szerint senki sem tudja... Hátha jár majd valaki erre aki esetleg tudja a választ rá! Ha kell akkor közelebb is lefényképezem valakinek, mert úgy hátha használhatóbb a kép is..

Szereztem magamnak 1 gangilont.

Kb. mogyoró nagyságú és a jobb belső csuklómon van. :o

10-én kivágják. Éljen az 1 napot sebészet. :(

Wazze! :( Mielőbbi jobbulást és gyógyulást!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm. Nem akartalak megbántani. Jó géped van függetlenül attól, hogy van-e szervó vagy ABS benne.

Ja, az enyémet meghúzta valaki amíg nem voltam itthon. :D A téli gumi cserekor vettem észre.

Szerintem ti értitek félre Thorral, mert ezeket abszolult poénnak gondolom én is! Szeretek bolondozni, benne vagyok a hülyeségekben! :) :)

A meghúzással kapcsolatban mennyire komoly a dolog??

Amúgy megrohadhat az ilyen! Az ember vigyáz a saját kocsijára, erre jön egy másik ember s tönkretesz mindent! :o

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam kiruccanok pár haverral kocsikázni és mi lett :S Jöttek utánam a rendőrök egészen be a Mol-ig :S ott személyik és jogosítvány meg forgalmi. Mindenkit átkutattak, autót átnézték, mondják vegyem elő a égőkészletet :É mondom minek az, már nem kötelező.... utána jólvan tényleg xD mondja vegyem akkor 3szőg táblát meg a elsősegély dobozt, mindkettő megvan megmutatom, elkezdi ha piros az már nem jó pff mondom miért kiveszem és elkezdi ez tényleg nem jó állapodjunk meg egy 5e ftos büntibe vagy válasszam a feljelentést.

Mondom itt van, benne van minden akkor mi a baj, elkezdi mert fel van bontva pfff

Hangsúlyozzák válasszam a bírságot mint hogy feljelentsenek mert abból 15e lesz, választottam a bírságot 30napon belül 5 rugót be kell fizetnem :/

Átmentünk Jászberénybe vettem Tescoba másik elsősegély dobozt, jövünk haza keresem őket nem találtam megmutatni hogy ÖRÜLNEK!!

De ahogy kipakoltattak minket :S Nem hittem volna itt ilyen meleg rendőrök is vannak :o

Még jó hogy a gumikat lecseréltem télire, mert az első nyáriak teljesen szét voltak kopva, sztem el is küldtek volna kpmre vagy nem tom.

Ilyenbe se volt még részem, és ha hagyom magam, az égőkészletért is megbüntettek volna, de szerencsére pontot nem kaptam

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam kiruccanok pár haverral kocsikázni és mi lett :S Jöttek utánam a rendőrök egészen be a Mol-ig :S ott személyik és jogosítvány meg forgalmi. Mindenkit átkutattak, autót átnézték, mondják vegyem elő a égőkészletet :É mondom minek az, már nem kötelező.... utána jólvan tényleg xD mondja vegyem akkor 3szőg táblát meg a elsősegély dobozt, mindkettő megvan megmutatom, elkezdi ha piros az már nem jó pff mondom miért kiveszem és elkezdi ez tényleg nem jó állapodjunk meg egy 5e ftos büntibe vagy válasszam a feljelentést.

Mondom itt van, benne van minden akkor mi a baj, elkezdi mert fel van bontva pfff

Hangsúlyozzák válasszam a bírságot mint hogy feljelentsenek mert abból 15e lesz, választottam a bírságot 30napon belül 5 rugót be kell fizetnem :/

Átmentünk Jászberénybe vettem Tescoba másik elsősegély dobozt, jövünk haza keresem őket nem találtam megmutatni hogy ÖRÜLNEK!!

De ahogy kipakoltattak minket :S Nem hittem volna itt ilyen meleg rendőrök is vannak :o

Még jó hogy a gumikat lecseréltem télire, mert az első nyáriak teljesen szét voltak kopva, sztem el is küldtek volna kpmre vagy nem tom.

Ilyenbe se volt még részem, és ha nem hagyom magam, az égőkészletért is megbüntettek volna, de szerencsére pontot nem kaptam

Mocsok szemetek...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.