Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 6,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hurrá!

Tegnap leműszakizott a verda, ma meg megkaptam az okmányirodán a forgalmim amit a rendőrbácsik elvettek!

Meg a plaketteket a rendszámra. Mostmár újra lehet küzgeni az utakon!

Tanulságként tanácsolom mindenkinek, hogy inkább Ti vegyétek észre a lejárt műszakit, mint a rendőr, de ha mégis ilyen lenne egy új szabály értelmében nem vagy köteles a kpm-hez vinni a kocsit!

Bármelyik vizsgaállomáson levizsgázhat! ^_^

:D

Link to comment
Megosztás:

Hurrá!

Tegnap leműszakizott a verda, ma meg megkaptam az okmányirodán a forgalmim amit a rendőrbácsik elvettek!

Meg a plaketteket a rendszámra. Mostmár újra lehet küzgeni az utakon!

Tanulságként tanácsolom mindenkinek, hogy inkább Ti vegyétek észre a lejárt műszakit, mint a rendőr, de ha mégis ilyen lenne egy új szabály értelmében nem vagy köteles a kpm-hez vinni a kocsit!

Bármelyik vizsgaállomáson levizsgázhat! ^_^

:D

Nah gratula :D

Link to comment
Megosztás:

Szept. 11. az évadzáró verseny. Itt dől el minden, vagy a postás fia vagy az enyém nyeri az új bringát, mint a legeredményesebb versenyző.

A másik kis srác 2 ponttal vezet az én fiam előtt. Ha 2 helyezésnél több lesz a különbség az én srácom javára, akkor ő az év bajnoka.

Bár nem kellene még1 bringa, így is cseréltünk már szezon közben az agyváltós 3 sebességesről, 7 sebességesre.

Amúgy akkor lesz a Trófea országos vadétel főző verseny is ugyanott, ha valaki jó ebben a "sportban" nyugodtan jöhet. ^_^

Ja, a kisebbik, a nagy fiam tavalyi nyerő bringájával hasít idén.

Link to comment
Megosztás:

Szept. 11. az évadzáró verseny. Itt dől el minden, vagy a postás fia vagy az enyém nyeri az új bringát, mint a legeredményesebb versenyző.

A másik kis srác 2 ponttal vezet az én fiam előtt. Ha 2 helyezésnél több lesz a különbség az én srácom javára, akkor ő az év bajnoka.

Bár nem kellene még1 bringa, így is cseréltünk már szezon közben az agyváltós 3 sebességesről, 7 sebességesre.

Amúgy akkor lesz a Trófea országos vadétel főző verseny is ugyanott, ha valaki jó ebben a "sportban" nyugodtan jöhet. ^_^

Ja, a kisebbik, a nagy fiam tavalyi nyerő bringájával hasít idén.

Cangázni azt tudok :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nagyon jól hangzik!

Bár vadat még nem főztem, azértnem idegen számomra a főzés. (És nem csak rántotta szinten.)

Persze a főzésnél is jobban megy az evés!!! ^_^

A srácoknak meg hajrá!!!

Szept. 11. az évadzáró verseny. Itt dől el minden, vagy a postás fia vagy az enyém nyeri az új bringát, mint a legeredményesebb versenyző.

A másik kis srác 2 ponttal vezet az én fiam előtt. Ha 2 helyezésnél több lesz a különbség az én srácom javára, akkor ő az év bajnoka.

Bár nem kellene még1 bringa, így is cseréltünk már szezon közben az agyváltós 3 sebességesről, 7 sebességesre.

Amúgy akkor lesz a Trófea országos vadétel főző verseny is ugyanott, ha valaki jó ebben a "sportban" nyugodtan jöhet. :D

Ja, a kisebbik, a nagy fiam tavalyi nyerő bringájával hasít idén.

Link to comment
Megosztás:

Párod nem nyaggat, hogy Te főzzél? Ha néha kézbe veszem a fakanalat, akkor egyből azzal jön, hogy megtart, és hogy ki ne jöjjek a gyakorlatból, tevékenykedhetnék a konyhában akár napi szinten is! :D

De legalább a mosogatást bevállalhatnám! ^_^

Na azt már nem!

Nekem mondod?

Szakács vagyok, meg a tesóim is. :D

Született Szakács. :D

Link to comment
Megosztás:

Már gondoltam rá, hogy milyen mad max-esen nézne ki, ha becsövezném az elejét, csak kár, hogy nem lehet!

Pedig elég brutálisan nézne ki!

Lehetni lehet végülis ^_^ csak nem legális.

Én azon filóztam, hogy egy kis 5-600 kilós kis csővázba beledobni egy ekkora motort... :D

Link to comment
Megosztás:

:D post='685664)-->

IDÉZET(jezus80' ;) post='685664 @ 2010-08-27 - 20:38)
Párod nem nyaggat, hogy Te főzzél? Ha néha kézbe veszem a fakanalat, akkor egyből azzal jön, hogy megtart, és hogy ki ne jöjjek a gyakorlatból, tevékenykedhetnék a konyhában akár napi szinten is! :D

De legalább a mosogatást bevállalhatnám! ^_^

Na azt már nem!

Nem, mert keveset vagyok ahhoz otthon, de én feltudom dobni a palacsintát. :D

A madártejem sem utolsó, de az almás pitémre se volt panasz eddig.

Nem tudok sok mindent főzni, de a nevem miatti poén sokszor bedobom.

Pl. nekem ne mond, hogy milyennek kell lennie, ÉN SZAKÁCS VAGYOK! :D

Van mosogatógépünk.

Link to comment
Megosztás:

Az első lámpákba ahogy szemből belenézek, van egy ilyen fém tányér szerűség. Az mi célt szolgálhat? Mert nekem csak az egyikbe van. Nektek is van bent ilyen?^_^ Ennek a hiánya okozhat valamiféle problémát? Mert elküldtem foncsoroztatni a lámpákat, de amelyikben nem volt benne ez a tányér alakú valami, azon a foncsor jobban szét volt égve, mint a másikon amelyikbe bent volt.

Link to comment
Megosztás:

Az első lámpákba ahogy szemből belenézek, van egy ilyen fém tányér szerűség. Az mi célt szolgálhat? Mert nekem csak az egyikbe van. Nektek is van bent ilyen?^_^ Ennek a hiánya okozhat valamiféle problémát? Mert elküldtem foncsoroztatni a lámpákat, de amelyikben nem volt benne ez a tányér alakú valami, azon a foncsor jobban szét volt égve, mint a másikon amelyikbe bent volt.

Nekem egyikben sincs.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.